Zaloguj się do konta

Pływanie łodzią na zakazie wzór Zarządu PZW Skiern

utworzono: 2011/08/16 07:57
kikulek1

Witam

A po co nam te wszystkie kontrole jak i tak sami lamiemy przepisy. Przyklad bardzo prosty ostatnie zawody nocne. Bylo na nich sporo osób wladze naszego kola Pzw Sochaczew ale równiez i goscie z innych zaprzyjaznionych kół. I wtedy przy wszystkich na lowisku wyplywa lódka z zaneta a na tablicy informacyjnej jak wól jest napisane rozporzadenie że PZW Skierniewice zabrania uzywania takich lódek wiec po co nam straz skoro wszyscy patrza i nie reaguja .Pytanie w koncu mozna plywac po zalewie lódka czy nie.Widze że niektóży koledzy mają przywileje ale czy napewno one nie zostały złamane i kto je wydał bo myśle że Pzw Skierniewice nie zmieniło tak szybko decyzji , a chyba tylko ta instytucja mogła dokonać zmian.

[2011-08-16 07:57]

I niech mi ktoś powie, że Straż Rybacka nie powinna, albo nie może kontrolować zawodów wędkarskich....  [2011-08-16 08:07]

cierpliwy1

Panie Mastiff zawsze podlegała i podlega.
[2011-08-16 08:22]

Witam

A po co nam te wszystkie kontrole jak i tak sami lamiemy przepisy. Przyklad bardzo prosty ostatnie zawody nocne. Bylo na nich sporo osób wladze naszego kola Pzw Sochaczew ale równiez i goscie z innych zaprzyjaznionych kół. I wtedy przy wszystkich na lowisku wyplywa lódka z zaneta a na tablicy informacyjnej jak wól jest napisane rozporzadenie że PZW Skierniewice zabrania uzywania takich lódek wiec po co nam straz skoro wszyscy patrza i nie reaguja .Pytanie w koncu mozna plywac po zalewie lódka czy nie.Widze że niektóży koledzy mają przywileje ale czy napewno one nie zostały złamane i kto je wydał bo myśle że Pzw Skierniewice nie zmieniło tak szybko decyzji , a chyba tylko ta instytucja mogła dokonać zmian.



To mały pikuś.

W moim dawnym kole PZW (kilkanaście lat temu) podczas zawodów, sędzia główny zawodów (klasy okręgowej!) dopuszczał do udziału w zawodach wędkarzy nawet w godzinę po rozpoczęciu zawodów (cytuję: "znajdźcie sobie jakąś miejscówkę na końcu"). Spóźnialscy (3 osoby) rozstawili się kilkadziesiąt metrów za ostatnim zawodnikiem i łowili razem do jednej siaty. Pan "sędzia" nie reagował w sytuacjach łamania RAPR i regulaminu zawodów przez wędkarzy (np. nęcenie zanętą ciężką w trakcie trwania zawodów, łowienie ryb do metalowych siatek). W trakcie zawodów znudziło mu się sędziowanie i na godzinę przed końcem usiadł ze znajomym na 1 stanowisku i łowił z nim ryby, spożywając alkohol. Pan sędzia nawet specjalnie się z tym nie krył, a końcu kto podskoczy emerytowanemu komendantowi miejscowej policji, szefowi SSR? no kto?  

[2011-08-16 09:54]

To mały pikuś.

W moim dawnym kole PZW (kilkanaście lat temu) podczas zawodów, sędzia główny zawodów (klasy okręgowej!) dopuszczał do udziału w zawodach wędkarzy nawet w godzinę po rozpoczęciu zawodów (cytuję: "znajdźcie sobie jakąś miejscówkę na końcu"). Spóźnialscy (3 osoby) rozstawili się kilkadziesiąt metrów za ostatnim zawodnikiem i łowili razem do jednej siaty. Pan "sędzia" nie reagował w sytuacjach łamania RAPR i regulaminu zawodów przez wędkarzy (np. nęcenie zanętą ciężką w trakcie trwania zawodów, łowienie ryb do metalowych siatek). W trakcie zawodów znudziło mu się sędziowanie i na godzinę przed końcem usiadł ze znajomym na 1 stanowisku i łowił z nim ryby, spożywając alkohol. Pan sędzia nawet specjalnie się z tym nie krył, a końcu kto podskoczy emerytowanemu komendantowi miejscowej policji, szefowi SSR? no kto?  










Każdy z jajami. 

[2011-08-16 11:47]

Panie Mastiff zawsze podlegała i podlega.










Co podlegała i podlega? Kto komu, bo nie łapię.....

[2011-08-16 11:48]





Każdy z jajami. 



LOL, w zawodach wędkarskich brał udział prawie cały zarząd koła, kilku czynnych i emerytowanych policjantów, kilku strażników SSR ... wszyscy oni byli/są bez jaj ???

i dlaczego nikt oprócz mnie nie zareagował?

[2011-08-16 12:20]

LOL, w zawodach wędkarskich brał udział prawie cały zarząd koła, kilku czynnych i emerytowanych policjantów, kilku strażników SSR ... wszyscy oni byli/są bez jaj ???

i dlaczego nikt oprócz mnie nie zareagował?









No i co z tego? Widocznie są bez jaj jeżeli patrzą na takie numery i zwieszają łeb jak zbite psy, albo udają ślepych i głuchych ze strachu. Ale strachu O CO? Że co? Że z PZW ich jakiś "VIP" wywali? Nonsens. Że zabroni im wędkować? Nonsens. Więc co jakiś cwaniak może komu zrobić za sprzeciwienie się łamaniu regulaminów i prawa? Zarząd koła to leszcze. Mają nad sobą tylu decydentów, że nie są nie do ruszenia. Ty zareagowałeś i to jest najlepszy przykład, że można i trzeba, a inni mieli widocznie pełne gacie i skulili ogony. Cieniasy i tchórze, ot co.

[2011-08-16 12:38]

Słuchaj ale czy przeszkadza ci to ze ktoś pływa łódeczka czy bardziej ci przeszkadza to ze ktoś siedzi  od rana do wieczora i bierze ryby  bez limitu i wymiaru bo mi to 2  bardziej .
[2011-08-16 19:34]

Nie ważne co MI przeszkadza. Zakaz jest zakazem. [2011-08-16 19:51]

Tak prawda zakaz jest zakazem ale każdy reaguje za pozno  i niby nic nie widzi ale sami powiedzcie  czy naprawdę przeszkadzają wam te łódeczki bo mi nie nawet jeśli ja nawet nie mam. Ktoś musiał  ostro walczyć  o ten zakaz bo w tamtym roku nie był zakazu łodeczkami zdalnie sterowanymi a teraz jest czy nie lepiej powalczyć o lepsze zakazy ?
[2011-08-16 20:02]

marysiab

P.Radosz,skoro faktycznie był pan na zawodach nocnych organizowanych przez Zarząd Koła PZW Sochacze-Miasto i stwierdził,że złamano rozporządzenie PZW Okręgu Skierniewickiego,to dlaczego nie poszedł do sekretariatu wyjaśnić sprawy/brak odwagi ujawnić się/.Informuję Pana,że prawo nie zostało złamane,gdyż wędkarze używający modelu zdalnie sterowanego do wywozu zanęt i przynęt na zbiorniku w Kozłowie Biskupim otrzymali pisemne zezwolenie Zarządu Koła PZW Sochaczew-Miasto.Członkowie Carp Team Sochaczew złożyli pisemną prośbę do Zarządu Koła o pozwolenie na użycie modelu zdalnie sterowanego w dniach 13-19.08.2011r w celu treningu i przygotowań do Mistrzostw Polski organizowanych we wrześniu przez PFWK,na co OTRZYMALI PISEMNĄ ZGODĘ. [2011-08-17 00:47]

kikulek1

Witam

Kolego Marysiab takie pozwolenie mogło wydać Pzw Skierniewice a nie koło Sochaczew.A po drugie nie było wszystkich członków zarządu żeby zrobić szybkie głosowanie .A po trzecie to gdzie jest protokoł z tego glosowania kto wydał takie pozwolenie.A po czwarte to trening polega na wypłynięciu a nie na łowieniu ryb nawetnastępnego dnia czyli w niedzielę. Więc kolego jak chcą trenować to niech jadą na łowiska na których można wypływać łódkami bo zaraz wszyscy będą pisać do koła podania o pozwolenie na pływanie i wtedy co powiesz tamtym osobom !!!!!!!!! Zobaczymy co na to odpowie PZW Skierniewice i jak podsumuje całe koło bo wniosek został złożony.

[2011-08-17 07:31]

pawel3126

Zadzwoń do PSR w Skierniewicach i zapytaj czy wolno pływać modelami czy nie ja dzwoniłem i wiem,druga sprawa na tablicy nigdzie nie ma napisane ZAKAZ UŻYWANIA MODELI ZDALNIE STEROWANYCH tylko ZAKAZ UŻYWANIA ŚRODKÓW PŁYWAJĄCYCH i niech pan mądry kikulek1 który jest napewno człowiekiem z Zarządu bo zna szczegóły odpowie mi na pytania czy łódka zdalnie sterowana do wywozu zanęt i przynęt jest środkiem pływającym???

Acha kolego jeżeli chcesz to mogę i ja kilka szczegółów na temat tego zbiornika napisać tylko czy napewno chcesz???

[2011-08-17 14:38]

kikulek1

Skoro chciałeś potrenować to trzeba było wypłynąć zrzucić zestaw zciągnąć i znowu wywieść i zciągnąć a nie siedzieć i łowić i przy okazji jeszcze kolegom obok wywozić zestawy . A skoro wiesz że taki zakaz nie istnieje to po co pisałeś pismo do koła z prośbą o możliwośc pływania łodką zdalnie sterowaną skoro jesteś taki pewny. [2011-08-17 15:13]

kikulek1

Czy łódka zdalnie sterowana do wywozu zanęt i przynęt jest środkiem pływającym?????

Odpowiem ci krótko na to pytanie no napewno nie lata a na zdrowy rozum chyba pływa po wodzie no bo nie nurkuje ani dołów nie kopie tylko płynie lub przemieszcza się po akwenie

[2011-08-17 15:24]

pawel3126

Postaram się we wrześniu pojechać i połowić możesz przyjść razem ze swoim kolegą i mnie sprawdzić tylko że ty mi musisz udowodnić że złamałem zakaz,czy trenując piłkę nożną tylko kopiesz piłkę??? raczej nie ale prosty tok twojego rozumowania nie pozwala ci to zrozumieć, zadzwoń do mnie to wytłumaczę ci na czym polega trening w karpiarstwie... [2011-08-17 15:25]

pawel3126

Czy łódka zdalnie sterowana do wywozu zanęt i przynęt jest środkiem pływającym?????

Odpowiem ci krótko na to pytanie no napewno nie lata a na zdrowy rozum chyba pływa po wodzie no bo nie nurkuje ani dołów nie kopie tylko płynie lub przemieszcza się po akwenie

Znajdź mi na to definicję prawną a nie swoje fantazje,czy miska jest środkiem pływającym bo przecież dołów nie kopie???



[2011-08-17 15:28]

kikulek1

Nie wim do jakiego kolegi pijesz bo ja sam łowie i łódkę zdalnie sterowaną sam posiadam tylko skoro wam można to dla czego do innych się czepiają i straszą mandatami [2011-08-17 15:37]

pawel3126

STRASZĄ???

Jeżeli się boisz mandatów to się bój dalej,ewentualnie zapoznaj się z tematem i to tak na poważnie i przestań się bać tylko szukaj i czytaj przepisów...

Kończę te wypociny bo ja wiem swoje a ty swoje NO KILL!!! kolego bo w zalewie już nie połowisz zbyt duża pazerność jest i zjedzone jest prawie wszystko... 

[2011-08-17 15:45]

kikulek1

Myśle że ryby jest sporo tylko trzeba trafić dobry dzień bo to łowisko zrobiło się jak plecewice ale ja nie nażekam na wyniki. Na karzdej zasidce misiek miał sesję i chlup do wody a zboku żyły dziadką wychodziły .Więc życzę połamania kiji i rekordowych miśków.

A jeśli chodzi o przepisy to czytam bardzo uważnie .

[2011-08-17 15:56]

mariusz1236543

Do kikulka1. Kolego gdybyś uważnie czytał przepisy i potrafił zrozumieć ich treść to w ustawodawstwie polskim nie ma i nie istnieje wyrażenie środka pływającego , jest tylko sprzęt pływający a są to dwa różne pojęcia. Nie można zakazywać czegoś czego nie ma. To po pierwsze , po drugie co do składu zarządu czy  był na zawodach jesteś bardzo dobrze poinformowany kto w jego aktualny skład wchodzi i tu się mylisz bo wszyscy byli.Gdybyś miał trochę odwagi cywilnej to widząc łamanie prawa podszedłbyś do którejś z tych osób ( jak wynika z twoich wypowiedzi to ich znasz osobiście ) i poinformował byś o nieprawidłowościach.Więcej odwagi kolego bo ci co piszą na forum nie boją się swoich danych kim są i czym się zajmują , a w twoim przypadku to śmiem twierdzić ,że jesteś tzw fikcyjnym kątem do robienia nieprzyjemnej atmosfery w Naszym Kole. Pozdrawiam wszystkich którym zależy na dobrym imieniu naszego Koła.  [2011-08-17 16:54]

Łódeczka zdalnie sterowana do wywozu zanęty, nie jest jednostką pływającą, której dotyczy zakaz używania sprzętu pływającego. To jest zabawka. Gdyby był zakaz nęcenia, wtedy nie można ich używać.  [2011-08-17 17:22]

Widzisz jak ktos chce to i sie postara o takie zezwolenie a nie wem wgl kto tak straszy tych ludzi ze nie wolno  wypylwac tak samo jak nie wolno palic ogniska  my napalilismy od razu leci gosciu  a na zawodach napalili  i to  nie byle kto  i co przyszedl gosciu ale tylko mamrotal pod nosem ze wypylwaja wiec jak ktos lamie przepis to i inni zaczynaja widze tylko tu zazdrosc ze  jednego stac 2 a co to wgl lodeczka teraz sie lowi?  czy aby wypylwa? nie rozumiem o co ta cala afera
[2011-08-17 17:59]

kikulek1

Do Mariusza1236543

Witam kolego  to odpowiedz na moje pytanie skoro byli tacy pewni że można używać sprzętu zdalnie sterowanego to po co zwracali się do koła o pozwolenie z pismem a nie używali go odrazu bez pytania. Więc myśle że jak by mieli racje to by takiego błędu nie popełnili.

A tak wogule dla mnie to niech sobie pływają bo ja nie mam nic przeciwko temu.

[2011-08-23 11:51]