Pływadełko własnej roboty

/ 3 odpowiedzi
Witam. Chciałbym wykonać pływadełko coś w deseń tego ze zdjęcia. Nie piszcie mi, że lepiej kupić nowe bo takowego nie kupię. Te tanie to są badziewia, komory wykonane z PCV.Pokrowiec chciałbym wykonać z kordury lecz kompletnie nie wiem czy obszyć to na stałe czy może na jakimś zamku. A może znajdzie się ktoś kto by podjął się uszycia takowego pokrowca???. 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pioter94


Materiał jaki chciałbym wykorzystać. (2013/12/05 09:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pioter94


Jeżeli chodzi o dętkę jest to 12.5/80-18. Z opony od koparki. (2013/12/05 09:36)

lukasz2223


Cześc.Moge się zapytać koleżanki która ma pracownie krawiecką i szycie "dziwnych rzeczy " nie jest jej obce,natomiast cena może okazac się mało atrakcyjna. Odradzam próby szycia takiego materiału uwzględniając obciążenie, warunki w jakich ma to się kupy trzymac na zwykłej maszynie i w warunkach domowych. Z tego co wiem to Takie materiały wymagają odpowiednich grubości nici które zwykłe maszyny tylko "wzrokowo szyją" no i większej siły chyba. Sam dałem do uszycia torbe pod-ławkowa do łódki z cordury-podgumowanego i mi chyba szyła wszystko maszyna do szycia skór ale powiem ci,że...żaden diabeł tych szwów nie rozerwie. Jak by cos to daj znac na prv,mogę podpytać (2013/12/05 12:32)