Płyty gipsowe - proszę o radę

/ 136 odpowiedzi / 14 zdjęć
użytkownik40353

Mi dzisiaj na wszystko odeszła ochota zaraz ide spać

aj tam zaraz się wetnie ,za godzine wracam jadę na kebaba

Czegoś tu nie rozumiem, taka szybka zmiana planów

Marek ja byłem tylko po kebaba bo mi się nawet nic pichcić nie chciało a zgłodniałem na kawkę to ja się jutro w robocie umuwie (2010/08/09 22:33)

użytkownik38976

Zazdroszczę Ci Piotr tych doner kebabów u nich.... Nikt tak jak turasy nie potrafi tam trzaskać kebabów. Często jadąc na zakupy do Frankfutu albo Guben MUSIAŁEM zaliczyć to niebo w gębie. U nas robione kebaby te z mielonki niejednokrotnie nawet nie stały koło tych turecko-niemieckich.... (2010/08/09 22:57)

użytkownik40353

Masz rację Maciek w polsce jadłem w poznaniu raz kebaba to brz porównania dobre są ja dzisiaj wciągłem dwa (2010/08/09 23:02)

Bromar

Masz rację Maciek w polsce jadłem w poznaniu raz kebaba to brz porównania dobre są ja dzisiaj wciągłem dwa

Piotrze przyznam że mnie lekko podkusiłeś i odstawiając autko na strzeżony wpadłem też na kebaba do takiego prawdziwego turasa co to prawie po naszemu nic nie kuma ale kebaby to zapodaje dobre i tak skromnie tylko jednego wessałem. Zaraz wezmę ranigastmax i będzie OK (2010/08/09 23:08)

użytkownik40353

Matko to u Ciebie się turki zalęgły ,to nie dobrze no ale jak daje orginalne kebaby to niech se jeden u nas mieszka ,byle się nie klonował (2010/08/09 23:21)

użytkownik47983

Dziękuję bardzo za szczegółowe wytłumaczenie zagadnienia. Powkręcam dodatkowo metalowe stelaże, ale wełnę sobie podaruję - styropian wystarczy, nie potrzebuję wyciszeń.

Cieszy i dziwi zarazem, na jakie "manowce" może zejść temat o płytach gipsowych... kebaby? Panowie!
:)

Jeszcze raz wielkie dzięki:) Pozdrawiam (2010/08/10 08:17)

użytkownik38976

Dziękuję bardzo za szczegółowe wytłumaczenie zagadnienia. Powkręcam dodatkowo metalowe stelaże, ale wełnę sobie podaruję - styropian wystarczy, nie potrzebuję wyciszeń.

Cieszy i dziwi zarazem, na jakie "manowce" może zejść temat o płytach gipsowych... kebaby? Panowie!

Jeszcze raz wielkie dzięki:) Pozdrawiam

No kolego, wiesz, że Polak jak najedzony, to i lepiej myśli i lepiej pracuje :)

(2010/08/10 08:36)

użytkownik38976

Matko to u Ciebie się turki zalęgły ,to nie dobrze no ale jak daje orginalne kebaby to niech se jeden u nas mieszka ,byle się nie klonował

Piotrek, w każdym większym mieście w Polsce już turasy się powkrecały z gastronomią. Wiedzą, że Polacy (i nie tylko) lubią tą bułę z mięchem i dipami, to otwierają te swoje TURKISCHE DONER KEBAB i te inne. Ale dobre to jest, to trzeba przyznać. Im z kolei pasuje nasz bigos, pierogi i golona. Tylko nie słyszałem o polskich knajpach w Istambule, z bigosiem, z pierogami ruskimi i zsiadłym mlekiem do tego, golonką, flaczkami, krupnikiem, grochówką i schabowym z kapustą..... To co, pojedli? To bierz sie @Lampe za te płyty :)  

(2010/08/10 08:50)

Bromar

Witam wszystkich.
Zaś co się tyczy Twojej wypowiedzi Macieju, to proszę abyś rano nie wyliczał na forum jakie to mamy rodzime dania obiadowe bo pora raczej jest śniadaniowa i jeśli już musisz pastwić się nad moimi zmysłami smaku i powonienia to proszę o menu na śniadanie.

Pozdrawiam cię serdecznie (2010/08/10 09:05)

Bromar

Jeszcze raz wielkie dzięki:) Pozdrawiam

Ło matko i córko, dobrze żeś się Lampe nie doczytał tych wątków dotyczących kobiet w temacie płyt gipsowych bo te profile mogłyby Ci z rąk lecieć (2010/08/10 09:15)

użytkownik38976

Cześć Mareczku, więc ja proponuję Ci ten sam zestaw, który ja właśnie wciągnąłem sobie przed godzinką, a mianowicie:  jajeczniczka ze skwareczkami z boczusia i cebulką, do tego świeża , chrupiąca bułka razowa z żółtym serem i szynką, oraz duży kubek gorącego kakao. Zatkało kakało :) ? (2010/08/10 09:16)

robcio2535

Piotrek to ty całą gębą fachowiec, no proszę ...........

chociaż na jednym się Miru znam ,no na dwóch rzeczach ,żona mnie też chwali ha ha

No ja bym tu Piotrek stwierdził ze ty to już napewno na trzech rzeczach sie znasz !!! zapomniałeś o wędkowaniu ha ha (2010/08/10 09:35)

robcio2535

A tak ogólnie czytając ten wątek to się uśmiałem :-) Większość meskich tematów przeważnie konczy sie na kobietach i kasie a tu proszę temat płyt gipsowych -przewinoł się wątek kobiecy :-)a kończy się na jedzeniu - świetne to forum no ale racja podczas remontu i nie tylko -trzeba się posilać no i już wiadomo czym i gdzie i od kogo ha ha (2010/08/10 09:45)

Bromar

Cześć Mareczku, więc ja proponuję Ci ten sam zestaw, który ja właśnie wciągnąłem sobie przed godzinką, a mianowicie:  jajeczniczka ze skwareczkami z boczusia i cebulką, do tego świeża , chrupiąca bułka razowa z żółtym serem i szynką, oraz duży kubek gorącego kakao. Zatkało kakało :) ?

No niestety Macieju tu mnie nie zaskoczyłeś gdyż mam w domu wszystkie składniki :

-jajeczka
-skwareczki gdyż sam topię smalczyk domowy z dodatkiem krojonego drobno boczku
-serek żółty gdyż moi chłopcy wciągają go tonami
-szyneczkę taką pyszną wiejską domowego wyrobu bo oboje z moją kobietą lubimy
-kakao bo też czasami pijamy
-bułeczki też są choć pszenne ( takie ja lubię a reszta musiała się podporządkować )

i idę do kuchni sobie po pichcić

No i co :)) (2010/08/10 09:47)

Bromar

A tak ogólnie czytając ten wątek to się uśmiałem :-) Większość meskich tematów przeważnie konczy sie na kobietach i kasie a tu proszę temat płyt gipsowych -przewinoł się wątek kobiecy :-)a kończy się na jedzeniu - świetne to forum no ale racja podczas remontu i nie tylko -trzeba się posilać no i już wiadomo czym i gdzie i od kogo ha ha

Robcio dobre jedzonko to podstawa zwłaszcza przy pracach budowlanych bo wysiłku fizycznego wymagają, a już nie wspomnę że jak Polak głodny to zły i robota wtedy za cholerę nie idzie. (2010/08/10 09:51)

użytkownik38976

Ha! No i smacznego poprostu! :) Mmmmmmm..... domowy smalczyk z dużą ilością skwarek i cebulki, pajda świeżego chleba i ogóras kiszony...... U nas na Winobraniu co drugie stoisko z żarełkiem oferuje właśnie takie kromale ze smalcem i ogórasy.... :) (2010/08/10 09:53)

użytkownik38976

U mnie w wojsku sie mówiło : -"Piwo, konserwy i d...py bez przerwy..." 3 razy P. 

Podjeść

Popić

Po......... popracować :)))))

(2010/08/10 09:57)

robcio2535

A tak ogólnie czytając ten wątek to się uśmiałem :-) Większość meskich tematów przeważnie konczy sie na kobietach i kasie a tu proszę temat płyt gipsowych -przewinoł się wątek kobiecy :-)a kończy się na jedzeniu - świetne to forum no ale racja podczas remontu i nie tylko -trzeba się posilać no i już wiadomo czym i gdzie i od kogo ha ha

Robcio dobre jedzonko to podstawa zwłaszcza przy pracach budowlanych bo wysiłku fizycznego wymagają, a już nie wspomnę że jak Polak głodny to zły i robota wtedy za cholerę nie idzie.

No tak Marku zgadzam sie w 100% (2010/08/10 09:58)

Bromar

Ha! No i smacznego poprostu! :) Mmmmmmm..... domowy smalczyk z dużą ilością skwarek i cebulki, pajda świeżego chleba i ogóras kiszony...... U nas na Winobraniu co drugie stoisko z żarełkiem oferuje właśnie takie kromale ze smalcem i ogórasy.... :)

No o ogóreczkach nie wspomniałem ale cały sezon posiadam taki średniej wielkości gar gliniany ( około 8 L ) pełen ogórasków małosolnych mniam mniam (2010/08/10 09:59)

użytkownik38976

Ależ oczywiście! Małosolne w domu w glinianym garze, to są tak ważne jak dla piwosza zimne piffko w lodówce. Zaczynaja sie ogórasy i odrazu w każdym porządnym domu powinny buzować małe ogóreczki dobrze doprawione czosnkiem, chrzanem i koprem, przyciśnięte słoikiem na talerzu. I przeciez nie ma nic lepszego, jak tak sobie montować płyty gipsowe jedną ręką, a w drugiej trzymać i chrupać małosolnego. :) (2010/08/10 10:07)

użytkownik10466

Taaaaa,a płytę pewnie Mastiff tym ogórkiem przykręcisz? wpadlem tu na chwilkę i znowu na manowce mnie sprowadziliście,lece do piwnicy w wekach pobuszować.... (2010/08/10 21:05)

użytkownik40353

Jezuuuuuuuuuuuuu!!! ni maaaaaaaaa!!!

warum???????? (2010/08/10 21:12)

robcio2535

Tak sie dzisiaj naczytałem z rana o tych -płytach, kobietkach i tych ogóreczkach ze będąc w odwiedzinach u naszej babciuni , a że miała narobionych tych ogóreczków ze cho cho no i jeszcze sama nam wciskała -wiec jak tu nie brać :-)i sie moge przyznać ze też mogę takiego ogóreczka teraz wszamić :-) (2010/08/10 21:15)

użytkownik38976

Jezuuuuuuuuuuuuu!!! ni maaaaaaaaa!!!

warum????????

Darum...:)

(2010/08/10 21:15)