Zaloguj się do konta

Plusy i minusy wedkuje.pl

utworzono: 2012/06/11 18:41

Witam kolegów po kiju. Chciałbym by każdy się wypowiedział o plusach czyli co się podoba i niech zostanie na portalu wedkuje.pl i o minusach co powinno się zmienić. Ja już napisze jeden z minusów. Chodzi mi o post "Jak było dziś na rybach?", kilka miesięcy temu zmienili ten tytuł na małe literki i już był mały problem, a teraz gdy zablokowali to już skandal. Powiem krótko. Albo go przywrócą albo zrobi się nowy. Wypowiedzcie się sami o + i - wedkuje.pl [2012-06-11 18:41]

ayem

Sprawa " jak było dziś na rybach " została już uregulowana , co do innych spraw to nie ma raczej co narzekać bo zawsze będzie coś co komuś nie będzie się podobało . Niech strona ma swoją formę a każdy się do niej przyzwyczai , aby niczego za często drastycznie nie zmieniać.
[2012-06-11 18:53]

QBS

MINUSY - Wyszukiwarka - ch***nia. "Ginące posty" - z głównej forum znika: "fatima i nima" (gdzie dostępna numeracja stron dalszych wątków ?).

PLUSY - dużo narodu, dużo fajnych ludzi.... długo długo i nic.


Zapomnieli chyba co tworzy stronę/forum - a może się mylę ?
[2012-06-11 18:53]

zbynio5o

Dziesięciu moderatorów  a nie ma komu porządku zrobić w pokojach. Np. Łowiska, jez. Pławniowickie.  Może wrzucić to do jednego wora.  Userów pouczyć, zanim coś naskrobią, niech sie rozejrzą czy temat sie już toczy. Bajzel i tyle :(( [2012-06-11 23:20]

jacenty75

A mnie się wydaje, że taki temat już był przerabiany. Niech autor wątku zainteresuje się bardziej co tu się dziejebo co do wątku "jak było dziś na rybach" to jest przywrócony od 08.06.2012r.!!! [2012-06-12 09:55]

siubek

ja tez moze swoje 3 grosze wtrące:

Plusy:

- duzo doświadczonych ludzi któży naprawdę pomagaja

- miła atmosfera

- ogólnie nawet wygląd forum i stronki jest ok.

 

Minusy:

- brak opci edycji postu tuz obok niego (tam gdzie jest odpowiedz cytuj i zgłoś naruszenie)

- wkurza mnie tez to ze jak chce dodać post w niktórych działach to musze czekać aż medator go zaakceptuje bo nie mam 50 pkt.

 

P.S

Jak zdobyć te 50 pkt?

[2012-06-12 12:49]

jacenty75

Wejdź na swój profil i kliknij na swoją rybke - nowy i tam będziesz miał zasady przyznawania punktów. [2012-06-12 13:19]

Dawid1346

Jam mam taki problem że kiedy kliknę na przycisk " zobacz wszystkie relacje" który znajduje się na głównej stronie pod kartą "Jak dziś było na rybach?" wyskakuje mi stronka z wszystkimi wpisami ale każdy wpis dotyczy jednego łowiska, dzisiaj rzeki Kamiennej. Ja i wielu innych wpisywaliśmy relacje z innego łowiska !

Mam też czasami problem z utworzeniem nowego posta, korzystam z przeglądarki Opera i nie mogę nic wpisać w miejsce tworzenia postu, ale tu wina jest może po mojej stronie, bo bałagan mi się w kompie już zrobił i dawno formatu nie robiłem...

Nie działa też przycisk "starsze posty (30)", ten problem był już opisywany i nadal nie został rozwiązany !


[2012-06-12 13:24]

domino79

Plusów jest duuużo i nie będę ich wymieniał, bo chodzi tu o poprawę forum i jego funkcjonalność, więc wypiszę minusy, a w sumie jeden, najbardziej mnie drażniący:

- brak opcji "EDYTUJ" w poście obok "Odpowiedz", "Cytuj" i "Zgłoś Naruszenie";

- jw. brak opcji "DODAJ ZDJĘCIE" w poście - chociaż wiem, że jest to już ponad ogólnie przyjęty forumowy standard, ale moglibyście wyjść poza schemat w tym przypadku. Ułatwiłoby to dodawanie zdjęć "na gorąco" w redagowanym poście.

To na razie tyle, co mi przychodzi do głowy.

[2012-06-12 14:40]

MASTINO

Plusów jest duuużo i nie będę ich wymieniał, bo chodzi tu o poprawę forum i jego funkcjonalność, więc wypiszę minusy, a w sumie jeden, najbardziej mnie drażniący:

- brak opcji "EDYTUJ" w poście obok "Odpowiedz", "Cytuj" i "Zgłoś Naruszenie".

To na razie tyle, co mi przychodzi do głowy.



Opcje edycji posta masz na swoim profilu, a tam wejść to chyba niewielki problem.



[2012-06-12 14:45]

domino79

Opcje edycji posta masz na swoim profilu, a tam wejść to chyba niewielki problem.


Tak - wiem, ale jest to niewygodne i dostępne w standardzie we wszystkich (czy w większości) innych forów.
[2012-06-12 14:48]

Dawid1346

Tak uważam jak wyżej że plusów jest wiele. Właśnie mogę jeden dodać, mój minus z poprzedniego postu dotyczący relacji "Jak było dziś na rybach?" został zlikwidowany i wszystko działa dobrze, plus dla forum za to że szybko załatwili sprawę. [2012-06-12 15:26]