Płoć starfish - czy ta zanęta jest dobra?

/ 3 odpowiedzi
Ostatnio zobaczylem w sklepie węd. 3 kg zanety ploc starfish czy ona jest dobra ???
u?ytkownik695


Witam .Od dawna używam zanęt STARFISH ( produkowanych przez firmę DE GRAAF z Pelplina ) . Jak każda zanęta - tak i STARFISH ma swoje wady i zalety . Niewątpliwym walorem tego produktu jest fakt iż karma ta jest dość wydajna i sprzedawana w opakowaniu ekonomicznym . Na uwagę zasługuję również niska cena tych zanęt ( która oscyluje między 9 a 11 zł ) . Wadą tego produktu jest natomiast receptura tej zanęty i duża zawartość składników pochodzenia cukierniczego ( z pewnością zawiera zwroty z piekarni , cukierni i zakładów cukierniczych ) - co nie obniża zbytnio skuteczności tych zanęt . Szczerze namawiam Ciebie do kupna tej zanęty gdyż bardzo dobrze sprawdza się ona wędkarstwie rekreacyjnym a odpowiednie przygotowanie w moim przypadku niejednokrotnie przyczyniło się do osiągnięcia dobrych wyników połowu . Polecam tą zanętę każdemu rekreacyjnemu wędkarzowi - mającemu sceptyczne podejscie do wszelkiego rodzaju proteinowych czy "prażonych w sterylnych warunkach " cudownych zanęt . Proszę cię o podanie ceny tej zanęty . Chciałbym się dowiedzieć ile zanęta ta kosztuje w twoim mieście ? W mojej miejscowości zanęty te kosztują 10 -11 zł . Myślę że warto kupować STARFISH'a . Pozdrawiam . (2009/05/19 16:51)

Cinses


Goścu powiem ci że reklam sie nie robi . Zanęta ta może byc na twojej wodzie dobra a jemu możesie niesprawdzic i tyle no cuż trzeba wszystkiego prubowac. Zanęte się przygotowuje według ryby jaka jest w łowisku np mieszają wspomnianego starfisza i lorpio albo trapera no musisz wszystko wyprubowa jak chcesz się czegoś więcej dowiedzie to pisz mi wiadomosc pozdrawiam (2009/05/20 21:32)

u?ytkownik695


"Gościu" - kto tu robi reklamę ?Piszesz że nie powinno się reklamować podczas gdy w swojej wypowiedzi sam piejesz z zachwytu nad Lorpio czy Traperem . Wielokrotnie używałem wspomnianych przez ciebie zanęt ( LORPIO I TRAPERA ) i doszedłem do wniosku że nawet doskonale przygotowana zanęta tych producentów często wabi drobnicę a poza tym karmy te sprzedawane są w mało wydajnych opakowaniach kosztujących często 2 razy tyle co STARFISH , który w łowieniu rekreacyjnym sprawdza się wyśmienicie . Zanęta STARFISH nie jest droga myślę więc że warto wypróbować ten produkt , nie przejmując się zbytnio wyssanymi z palca teoriami o wybiórczej skuteczności zanęt . Kolega madam23 rozpoczął wątek dotyczący zanęt stosowanych przeze mnie praktyce wędkarskiej dlatego też udzieliłem odpowiedzi na to pytanie , nie mając zamiaru reklamowania żadnego produktu : ani STARFISH'a ani tym bardziej LORPIO czy TRAPERA , które z wielu względów ( cena , mała wydajność , konsystencja etc ) uważam za gorsze zanęty od rzeczonego STARFISH'a .Pozdrawiam i nie pisz do nikogo "Gościu " gdyż cała twoja wypowiedź , pomijając jej treść merytoryczną i sens - nabiera wtedy pejoratywnego wydźwięku . (2009/05/21 13:02)