Płetwy do Belly Boat

/ 3 odpowiedzi
Na wstępie witam wszystkich na forum, jest to mój pierwszy wpis. Podobnego tematu nie znalazłem ani na tym ani na innym forum i stronach. Chodzi o płetwy do belly boat czy inaczej zwanego pływadełka ;-). Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć czy takie typowe płetwy do nurkowania  da rade założyć bez problemu na kalosze od spodniobutów  ( czy może konecznie trzeba spiochy ze skarpetami) i jaki to musi być rodzaj płetw, może firma model, rozmiar, muj numer to 45. Dzięki wielkie za każdą odp. jestem w kompletnej kropce a sklepu z takimi akcesoriami u mnie w mieście nie uświadczysz.
krypton18

Na wstępie witam wszystkich na forum, jest to mój pierwszy wpis. Podobnego tematu nie znalazłem ani na tym ani na innym forum i stronach. Chodzi o płetwy do belly boat czy inaczej zwanego pływadełka ;-). Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć czy takie typowe płetwy do nurkowania  da rade założyć bez problemu na kalosze od spodniobutów  ( czy może konecznie trzeba spiochy ze skarpetami) i jaki to musi być rodzaj płetw, może firma model, rozmiar, mój numer to 45. Dzięki wielkie za każdą odp. jestem w kompletnej kropce a sklepu z takimi akcesoriami u mnie w mieście nie uświadczysz.

Sorka ort nie umiem edytować ;-) (2012/10/19 08:47)

leleon

Możesz spokojnie kupić płetwy np. z Decathlon-u. Koszt ok. 70 zł. Są to jednak płetwy zakładane na skarpetę neoprenową. Możesz również kupić płetwy nakładana na buty do brodzenia np. http://www.guidelineflyfish.pl/pletwy-float-tube-p-66.html
Ja mam takie i jestem zadowolony. Tyle że ja swoje dostałem w cenie płwadła. (2012/10/19 12:43)

z@mela

Odkopuje stary temat bo bez sensu zakladać nowy ale pytam o płetwy do pływadełka zakłądane na kalosz powiedzmy roz. 45
jakieś nie drogie , nie badziewne które warto kupic ? (2019/08/16 10:19)