Plecionki Mustad Wish i HM8X Forte

/ 5 odpowiedzi
Sezon jeszcze trwa w najlepsze, ale już mogę powiedzieć, że dobrze trafiłem z plecionkami w 2015 r. Mam na kołowrotkach Mustad Wish i HM8X Forte szarą, jestem z nich zadowolony. Najmilej jestem zaskoczony Wish, jest gładka, nadzwyczajnie trzyma kolor i jest naprawdę mocna. Dobrze nosi przynętę podczas zarzucania. Przyzwoita cena. Dużym + jest to, że można ją kupić na szpuli 110 m i 250 m. Znajomy w sklepie mówił mi, że podobno mają być w szarym kolorze, że tak mówił mu przedstawiciel handlowy Dragona. Przydałby się szary kolor, fakt chociaż i tak przy użyciu plecionki najczęściej daję przypon ochronny surfstrand classic lub z fluorocarbonu maskujący.

Jeśli ktoś z was szuka plećki, to polecam te dwie: Mustad Wish i Dragon HM8X Forte.

pozdrawiam :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tripod

I jeszcze foto HM8X Forte (2015/11/20 05:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

DeepL

Ile plecionek tyle opinii. (2015/11/20 17:36)

Przedstawiciel Dragon

Witam, i dlatego warto mieć swoją opinię :) Zapraszam do wypróbowania plecionki. Warto. (2015/11/27 14:00)

JOPEK1971

Witam, i dlatego warto mieć swoją opinię :) Zapraszam do wypróbowania plecionki. Warto.

Jak warto ją wypróbować to proszę sprezentować mi jedną,chętnie wypróbuję i wystawię opinię ;)

(2015/11/27 21:14)

Sith

Ile plecionek tyle opinii.

Dokładnie. Osobiście używam wyłącznie plecionek MIKADO, ale żyłek wyłącznie DRAGON-a. Wynika to z własnych doświadczeń i nikt mnie nie przekona do zmiany poglądów, dopóki sam się nie zawiodę na tych produktach.
(2015/11/28 05:21)