Plecionki do łowienia podlodowego

/ 35 odpowiedzi
kibic35

Panowie najpierw testujcie,a potem komentujcie i tyle w tym temacie :)

(2011/01/06 09:46)

splaw

Popek to chyba nie czytal powyzszych komentarzy.
Kibic35 ma racje. Najpierw trzeba przetestowac a potem dyskutowac. On jedyny z tego grona, wnioskuje, ze spotkal sie w praktyce z takimi plecionkami, bo reszta kojarzy plecionki podlodowe z klasycznymi. (2011/01/12 21:34)

Wyder

Witam.
Używam plecionki DRAGON ICE BRAID srednica 0,05 i uważam, że jest znakomita. Łowiłem w temp. -10 stopni i nie zbiera się na niej więcej kryształków lodu niż na żyłce( w niższej temp. nie sprawdziłem). Zaliczyłem z nią w tym sezonie 7 wypadów na lód i nie widzę powodów, które miały by ją dyskwalifikować. Co prawda ilość brań w stosunku do żyłki 0,08 lekko spadała zwłaszcza jeśli ryb w łowisku nie było wiele, ale np.dla ławicy płoci było bez znaczenia. Warto posiadać w swoim podlodowym zestawie jedną wędkę z plecionką bo nigdy nie wiadomo jak duże ryby wejdą w zanętę, a lepsza plecionka 0,05 niż żyłka 0,20 (podobna wytrzymałość). (2011/01/12 22:11)

0
kibic35

Ale bajki wypisujesz czlowieku :) uwazaj zeby Ci kołowrotek nie explodowal od pęczniejącej plecionki :) hahaha,sam szybciej zamarzniesz i zesztywniejesz niz plecionka (2011/01/18 20:21)

kibic35

Wyder ma całkowitą racje,przetestował plecionke na łowisku,sprawdzila się i jest ok,a niedowiarkom i tak niewytlumaczysz,Polak taki juz jest ,że zawsze staje okoniem nawet gdy sie na czymś niezna  i nie ma racji  :) (2011/01/18 20:26)

smakosz

Wyder ma całkowitą racje,przetestował plecionke na łowisku,sprawdzila się i jest ok,a niedowiarkom i tak niewytlumaczysz,Polak taki juz jest ,że zawsze staje okoniem nawet gdy sie na czymś niezna  i nie ma racji  :)

A kto to jest wyder?Twój wójek,że go tak bronisz?Jak na razie to tylko on potwierdził skuteczność plecionki pod lodem.Większość wędkarzy miała negatywne opinie na ten temat. (2011/01/18 21:08)

kibic35

Uderz w stół,a nożyce sie odezwą :) nieznam go ,ale popieram trzeźwo myślących ludzi (2011/01/18 23:24)

maniek25

Polecam Ci sklep Esox możesz pojechać tam osobiście lub przez internet sklep mieści się w Warszawie ul. Radzymińska 198. www.salonwedkarski.pl pozdro (2011/01/19 17:56)