Plecionka / żyłka forum opinie

/ 1 odpowiedzi
Koledzy wędkarze chiałem sie dowiedziec jaka plecioneczke i żyłeczke polecalibyście na spining
chodzi mi głownie o marke oraz chodzi mi tylko o sprawdzone nitki :) Sam osobiście zawsze mam problem z ta cześcia mojego zakupu przykład w tym roku kupiłem plecionke jexona 300 m 18 mm i szczerze musze powiedziec że był to bład totalny niedosyc że totalnie sie placze to jeszcze robi sie jakaś taka plackowata a i cena niebyła niska ;(dlatego poszukuje czegoś dobrego na ten sezon do jednego  z moich kołowrotków  , co do żyłki kilka razy poszcześciło mi sie i kupiłem naprawde dobre nitki ostatnia bodajże Marki Robinson 22 albo coś w tych okolicach na lżejszy spining naprawde dawała rade no ale przyszedł czas na zmiany wiec chce cos kupic dobrego i potem niepukac sie w czoło że wydałem kase na cos co lezy w szafce
Mam nadzieje ze dacie rade cos mi polecic :)
Mateusz
GERDA


Witam!Plecionka godna polecenia to POWER PRO tą używam juz od kilku sezonów jest rewelacyjna lub jest jeszcze jeden producent BERKLEY. Żyłkę której używam do spina i się sprawdziła to żyłka SUFIXA najdłużej wytrzymywała.Pozdrawiam! (2009/12/25 12:11)