Plecionka podlodowa

/ 7 odpowiedzi
Koledzy mam pytanie czy ktoś już łowił na tę plecionkę spod lodu i jak się spisuje?
Czy może szkoda kasy na takie wynalazki - mam na myśli łowienie na mormyszki i to te najmniejsze.

Dragon Ice Braid 0,05m

u?ytkownik59965

Polecam serdecznie. Używałem tej plecionki już w tym roku. Na razie bez zarzutów. Zobaczymy jak będzie na nią wpływał czas użytkowania (2010/12/15 12:55)

u?ytkownik1117

nie łowiłem i łowić nie mam zamiaru, ale

widziałem jak inni łowili, mogę więc powiedzieć tylko to co widziałem, sędziowałem także takie zawody i ;

przy większej rybie mam na mysli szaczupaka, przeciera się, poszły w ten dzień dwa szczupaki razem z zestawami, choć i żyłki się przecierały , tak że nie ma chyba żadnej zasady, jeśli komuś pasuje łowienie na plecionce jego sprawa choć wiąże się to z kosztami ,

obstaję jednak na żyłce, żyłka rozciąga się , plecionka jest sztywna, a niektóre jeszcze nasiąkają wodą a przy mrozie wiadomo .............

wybór należy dla wędkarza .............

(2010/12/15 15:08)

kibic35

Polecam plecionke,akurat ten model testowałem w tym roku na pierwszym lodzie i jest ok !!!  Nienasiąka wodą,jest bez pamięci i jest niewidoczna w wodzie (2010/12/16 17:30)

kibic35

Polecam plecionke,akurat ten model testowałem w tym roku na pierwszym lodzie i jest ok !!!  Nienasiąka wodą,jest bez pamięci i jest niewidoczna w wodzie (2010/12/16 17:30)

ariusz

Też w tym roku po raz pierwszy jej uzywałem i byłem zawiedzony bo przy minus 17 i wietrznej pogodzie na plecionce pojawiały sie zmrozone krople wody . Do łowienia na blaszkę ok nie specjalnie przeszkadza ale na mormyszke to porażka  .Finał jest taki że trzeba było sie porzeprosić ze żyłką :)

(2010/12/23 11:48)

ramzes1660

Osobiscie łwoie na żyłki które stosuje z powodzeniem od kilku lat, miałem kilka pryzpadków obcinek ale kilka fjanych szczupaków wyjąłem bez problemu, jesli chodiz o plecionke to mam znajomego który łowi z pod lodu tylko na plecionki i nie rpzeszkadza to w łapaniu na mormyszke czy tez polowaniu na mniejsze ryby, także wybór zalezy od wędkarza co jest mu bliższe i wygodniejsze pozdrawiam (2010/12/23 12:35)

wędkarz95

Nie polecam w ogóle się nie sprawdza . (2010/12/23 13:14)