Zaloguj się do konta

Plecionka Shiro Mistrall dla początkującego

utworzono: 2014/09/16 18:48
MastertoN

Witam łowię szczupaki i odnoszę się do was z pytaniem czy ta żyłka: http://allegro.pl/plecionka-shiro-mistrall-fluo-zolta-na-metry-0-23m-i4550526659.html do czegoś się nadaje jak dla początkującego wędkarza
Jeśli nie czy ktoś mógł by mi polecić jakąś plecionke do 40 zł 

Wielkie dzięki za pomoc [2014-09-16 18:48]

Pablo44

Polecam Power pro, ale cena ponad 70zl [2014-09-16 19:14]

Draq

Ta Shiro jest całkiem spoko. Jest co prawda mocno przegrubiona, szorstka, szybko traci kolor, ale za to nadrabia mocą. Miałem 0,19 przy castingu i rwałem wszystkie zaczepy jak leciało. Po co Ci taka gruba 0,23? Spokojnie 0,14-0,17 styknie do łowienia szczupaków. [2014-09-16 19:21]

sebascorpion

miakado sensei fluo :) jedną wadą jest to że szybko traci kolor ale pozatym jest okej [2014-09-16 19:26]

barrakuda81

Najlepiej zrobisz inwestując więcej w PowerPro.Chyba że nie zależy ci na pieniądzach to rozumiem...Jeśli jednak nie chcesz wywalić kasy w błoto to odradzam wszelkie wynalazki.PP posłuży kilka sezonów a takie sensei czy nihonto to kup od razu 3 na sezon jesli dużo łowisz a dlaczego to się szybko przekonasz:-)Aha i do tego tabletki na uspokojenie:-)Tylko PP. [2014-09-17 06:45]

sebascorpion

Najlepiej zrobisz inwestując więcej w PowerPro.Chyba że nie zależy ci na pieniądzach to rozumiem...Jeśli jednak nie chcesz wywalić kasy w błoto to odradzam wszelkie wynalazki.PP posłuży kilka sezonów a takie sensei czy nihonto to kup od razu 3 na sezon jesli dużo łowisz a dlaczego to się szybko przekonasz:-)Aha i do tego tabletki na uspokojenie:-)Tylko PP.

po czym oceniasz ze sensei nie jest dobra plecionka ? Uzywam tej plecionki caly sezon Nic sie z Nia nie dzieje oprocz tego ze sie odbarwia. Nie strzepi sie I nie jedna rybe juz na Nia zlowilem. Nie mowie ze jest to plecionka z gornej polki ale na spokojnie sie nada.

[2014-09-17 09:52]

barrakuda81

Najlepiej zrobisz inwestując więcej w PowerPro.Chyba że nie zależy ci na pieniądzach to rozumiem...Jeśli jednak nie chcesz wywalić kasy w błoto to odradzam wszelkie wynalazki.PP posłuży kilka sezonów a takie sensei czy nihonto to kup od razu 3 na sezon jesli dużo łowisz a dlaczego to się szybko przekonasz:-)Aha i do tego tabletki na uspokojenie:-)Tylko PP.

po czym oceniasz ze sensei nie jest dobra plecionka ? Uzywam tej plecionki caly sezon Nic sie z Nia nie dzieje oprocz tego ze sie odbarwia. Nie strzepi sie I nie jedna rybe juz na Nia zlowilem. Nie mowie ze jest to plecionka z gornej polki ale na spokojnie sie nada.

Używałem sensei od mikado ze dwa, trzy lata temu i choć lepsza od nihonto to nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.Polecam PP tylko dlatego że to chyba plecionka w swojej "klasie cenowej" reprezentująca najlepszy stosunek jakość-cena.Naprawdę nie robię tego ze złosliwości czy z czystej przekory.Poprostu chcę komuś oszczedzić zbednych rozczarowań.Pozdrawiam.

[2014-09-17 17:48]

Jack14

Mogę tylko potwierdzić wypowiedz kolegi z linku wyżej.W tej strefie cenowej nie ma nic lepszego od oryginalnej PP.
[2014-09-17 18:25]

sebascorpion

tylko ze tu kolega chce wydac 40 zł. A niestety PP jest  troche droższa

[2014-09-17 18:46]

barrakuda81

To prawda.Trochę żeśmy wątek zgubili:-)A może PP na metry - na allegro sprzedają.Za 40 zł pewnie można z 80 - 90 m kupić.Też jakieś wyjście a pewnie dłużej posłuży... [2014-09-17 19:57]

sebascorpion

To prawda.Trochę żeśmy wątek zgubili:-)A może PP na metry - na allegro sprzedają.Za 40 zł pewnie można z 80 - 90 m kupić.Też jakieś wyjście a pewnie dłużej posłuży...

a faktycznie może i to głupi pomysł Nie jest ;)

[2014-09-17 20:21]

TarZanET

Kupiłem Shiro 17 z powodu że szukałem szybko i niedrogo. Pan w sklepie powiedział że jego ojciec jej używa i nie narzeka. Kupiłem i dziś sprawdziłem w boju. Plecionka jest dość głośna. Wyraźnie słychać jak ociera się o przelotki i. Nie wiem jak to będzie z cięższymi przynętami ale jig na 8g główce to dużo nie jest.
To są moje pierwsze spostrzeżenia odnośnie tej pletki. Dalsze testy w planach:)
[2014-10-08 22:08]

alphard28

Shiro, jedna z najgorszych plecionek- plącze się , szybko traci kolor, potrafi strzelać od tak sobie przy odstrzeliwaniu przynęty z karczy. W skrócie - plecionka 1 sezonowa.
[2014-10-11 19:40]