Plecionka Power Pro S8S

/ 3 odpowiedzi
Koledzy  pytanie czy ktos juz ma w użyciu lub miał  plecionke POWERPRO  S8S  ja będę potrzebował 0,41  jest to ponoc cos swieżego 
Maciek Szczuka

Posiadam plecionkę POWERPRO lecz nie ten model ani grubość, łowię nią około rok odbarwia  się ale jest wytrzymała.  (2014/01/22 22:34)

grzeweg

Mam 0,28 którą używam do spinningu głownie za sumkami i jestem bardzo zadowolony . Odbarwia się ale to nie jest wadą. Bardzo mocna i nie jest brzegrubiona  , dodatkową zaletą jest to że jest bardzo śliska i można daleko nią rzucać mimo swojej grubości (2014/01/22 22:40)

Chomikus

Witam
W ubiegłym sezonie jako nowość kupiłem Power Pro Super 8 Slick ....
Przy nawijaniu na szpule okazało się że plecionka co kilka metrów posiada zgrubienia tak jakby małe węzełki (łebki od szpilki) . Przy każdym takim węzełku plećka się rozwarstwiała . Postanowiłem to zareklamować . Pierwsza próba nie przyniosła skutku nie stwierdzono żadnej wady , zareklamowałem ją po raz drugi i każdy taki feler zaznaczyłem białą taśmą . Po 2 tyg plecionka wróciła z Normarku a wraz z nią pismo ...

Niepokojące pana zgrubienia są wynikiem procesu technologicznego ...

Radziłbym przed zakupem dobrze ją sprawdzić żeby nie trafić na badziewie (2014/01/31 16:06)