Zaloguj się do konta

Plecionka Power Pro lub Mikado Xplode - sklep

utworzono: 2013/03/28 21:10
alex25sg

zapomnialem dopisac,ta na zdjeciu jest grobsza,moja byla 20lb wytrzymalosci. [2013-04-01 12:52]

pieczar

Wracając do Xploda czytałem parę artykułów o testach tej plecionki w każdym są dobre opinie nie było mowy o tym że traci kolor jak ktoś napisał a chodzi mi głównie o plecionkę na szczupaki
[2013-04-04 19:19]

piotras1237

Polecam tobie zakup na aspius.pl myślę,że tam dostaniesz najtaniej. [2013-04-23 11:49]

kazik-kz2

Od zawsze łowiłem na Power Pro, ale od dwóch sezonów szlak mnie trafia na tą plecionkę.

Jak jest nówka sztuka to jest ok, ale po dwóch trzech miesiącach używania strzępi się i na węźle rwie w rękach. Wcześniej tak nie było, wytrzymywała o wiele dłużej.

Być może trafiałem na podróby, ale raczej nie, bo kupowałem w dobrych stacjonarnych sklepach i nie na metry, bo wiem że tą na metry często podrabiają.

Dzisiaj właśnie kupiłem Daiwę Tournament 0,16, za namową sprzedawcy.

Porównywałem daiwę i power pro -  przyznaję że daiwa prezentuje się o wiele lepiej od Power Pro, przynajmniej na szpuli. Cenowo daiwa troszeczkę droższa, ale nie jest przegrubiona, jest bardzo miekka, idealny splot - naprawde wygląda dobrze.

W weekend majowy test i nie wykluczone że już nie wróce do power pro:)

[2013-04-23 14:22]