Zaloguj się do konta

Plecionka Power Pro-jaki kolor?

utworzono: 2011/01/20 19:30
markus76

Witam.
mam pytanie o plecionkę POWER PRO czy ktoś już jej używał?
mam zamiar kupić na szczupłego i jeszcze jedno pytanko jaki kolor bo zastanawiam się czy lepsza będzie zielona czy może biała która ponoć ma być niewidoczna po styknięciu z wodą.
[2011-01-20 19:30]

robertxxx62

Witam ! Używam i naprawdę warta kupna ! A co do koloru to są różne opinie , ja osobiście mam jaskrawe kolory , na jednym zestawie żółtą a na drugim czerwoną . Pozdrawiam i życzę w nowym sezonie ogromnego szczupłego :)
[2011-01-20 19:36]

plecionka jak się patrzy, mocna , wytrzymała tylko kolory po czasie bledną , ale to żadna różnica, i nie przeszkadza w wędkowaniu

stosuję jaskrawe kolory ale to ze względu na to by była bardzo widoczna, ponieważ muszę widzieć brania

[2011-01-21 10:48]

A ja wtrącę swoje trzy grosze bo sam mam zamiar zaczać używać power pro i dowiedziałem się czegoś ciekawego na jej temat
Sporo w internecie jest opinii że jak power pro ma oznaczenia w kilogramach i podaną wytrzymałość to jest podróbką
A na stronie fishing mart-u ostatnio przeczytałem to

,,Jeden z Klientów spytał o ich oryginalność, ponieważ miał sygnały, że plecionki oryginalne są opisane w jardach oraz funtach. Plecionki odbieramy od oficjalnego dystrybutora i nie było podstaw, aby twierdzić, że nie są oryginalne. Posiadają jednak opis w metrach oraz kilogramach. Postanowiłem jednak całą sprawę wyjaśnić. Zgłosiłem się z tą kwestią do dystrybutora. Faktycznie plecionki te na rynku polskim rozprowadzane są już od ośmiu lat. Trzy lata temu dystrybutorzy europejscy wymusili na producencie opisy szpulek w systemie metrycznym i od trzech lat wszystkie plecionki dystrybuowane oficjalnie w Polsce mają takie właśnie oznaczenia. Wszystkie plecionki posiadają certyfikat autentyczności, który z każdą dostawą jest oddzielnie wystawiany. Można założyć, że sprzedawane plecionki bez opisu w systemie metrycznym są stare, zleżane lub nieoryginalne (takich jest sporo na Allegro lub stadionie X-lecia).

To tyle po naszej stronie. Teraz liczymy na Wasza aktywność. Prosimy o kolejne zdjęcia - nowe jest w galerii. Prosimy o maile i telefony z propozycjami oraz uwagami dotyczącymi tego co już jest. Ja uciekam już z pracy, ponieważ szykuje się weekendowa wyprawa nad rzekę z muchówką. Wodom Cześć !!!  "


To link do oryginalnego tekstu jest on na samym dole strony

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/fishing-mart-sie-rozpedza-i-wiosna-idzie-aktualnosci-90.html

[2011-01-21 20:54]