Plecionka na kołowrotek

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich
chciałbym się dowiedzieć jaką plecionke (chodzi mi głownie o rozmiar) polecalibyście na kołowrotek Okuma Challenge Fd30
derfalon

A co ma wielkość kołowrotka do grubości plecionki? Sznurek dobiera się do ryby i warunków a nie do kołowrotka. Jeśli chodzi o plecionki to polecam PowerPro. To bardzo przyzwoite sznurki. Co do koloru i rozmiaru to zależy już na co chcemy zapolować. (2012/04/11 16:54)

dawid510890

co ma kołowrotek do plecionki.Plecionkę dobiera się do ryby jaką chcemy łowić oczywiście czasem do kija bo przecież plecionki nie zakłada się 2 razy mocniejszej od kija jak czasem ludzie to robiom (2012/04/11 18:42)

przemek-bialy

Ja mam też Power Pro 0,19 zieloną troche słabo widoczna następną kupie czerwoną i jestem z niej mega zadowolony super mocna prostuje haki ni skręca się.Jedynym jej minusem jest to że gwizda na przelotkach podczas zwijania ale nie ma tragedji polecam. (2012/04/11 20:03)

derfalon

A to prawda. Taka już uroda plecionki że na przelotkach daje taki dźwięk jakby je piłowała. Trzeba przywyknąć. Ja mam PowerPro w kolorze HiViz żółtym. Świetna sprawa bo doskonale widać jak wchodzi do wody. (2012/04/11 20:48)