Zaloguj się do konta

Plecionka na drapieżniki

utworzono: 2012/01/30 21:15
gomez7

Witam. Poszukuje plecionki. Jesli chodzi o plecionki to jestem jeszcze żółtodziób i chciałbym abyście mi pomogli w jej wyborze. Jaką byście mi polecili, jaka firma, grubość, kolor itp. [2012-01-30 21:15]

Farel

Na forum jest mnóstwo wątków z serii "plecionka". Jeżeli potrzebujesz konkretnej rady napisz chociaż trochę więcej szczegółów...
[2012-01-30 21:31]

szogun1

SiemaKup jakąś żółtą lub czerwoną bo będzie uniwersalna i na szczupaka bo to moim zdaniem nie przeszkadza a na sandałka będziesz lepiej widział pstryknięcia na tle wody. Grubość zależy od warunków panujących u ciebie. Jak niema dużo zaczepów to nie bierz z byt grubej bo dalej rzucisz a jeśli są zaczepy to niestety coś za coś weż grubą rzucisz bliżej ale wiekszość zawad uratujesz. Nie polecam Spiderwire code red Posłuży ona ci jeden sezon ale dalej już będzie zaczynać okazywać wady   I dragona skusiłem się na przeźroczystą taką nie pamiętam nazwy ale też jej nie polecam A polecam Sufixa albo power pro Barddzo dobre mocne plecionki i posłużą więcej niż tamte poprzednie. Tak jak kolega wyżej napisał poszukaj na forum jeszcze tam jest tego mnóstwo napewno znajdziesz jeszcze sporo radPozdrawaim [2012-01-31 09:31]

sieniolo

ja proponuje power pro 0,19 jes niezawodna

 

[2012-01-31 10:27]

MareKs

Power pro i daiwa turnament to jedne z najpopularnisjszych i najlepszych na rynku plecionek - bedziesz zadowolony. Oczywicie nie znaczy to, że wszystkie inne są be ale te są sprawdzone.
[2012-01-31 11:35]

Narwianczyk

Moim zdaniem najlepsza będzie plecionka firmy Berkley dokładnie ta plecionka nazywa się Berkley  Cristal, 0,17 ma wytrzymałość 10kg i w wodzie gdy ciągniesz robi się prawie niewidoczna tak jak sama nazwa mówi Cristal
powodzenie i połamania
[2012-02-01 12:17]