Plecionka Major Craft Dangan Braid x4 - opinie

/ 5 odpowiedzi
Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą linką? Jak można ją ocenić na tle konkurencji w podobnym przedziale cenowym i czy warto się w to ładować?
SlawekNikt


Ja zakupiłem pod wpływem komentarzy na forach i rozsądnej ceny, a zapłaciłem 59 zł. wraz z wysyłką. Miałem ją dopiero na jednym wypadzie i to krótko bo łowiłem głównie ciężej, a tę mam w rozmiarze #0,6 czyli około 0,10 mm. Więcej dodam po nadchodzącym w tym tygodniu dłuższym jej używaniu. Na szybko: cieniutka i w miarę śliska jak na 4 splot. (2019/06/18 17:58)

barrakuda81


Sławku, będę wdzięczny za parę słów jak już ocenisz tą linkę w praktyce.Cena fajna, made in Japan tylko ten kolor LGBT w najmniejszych średnicach...Nie mam ochoty wywalać 150 pln na kawałek sznurka który być może szlag trafi w piątym rzucie bo broda nie wybiera.Trochę to chore. (2019/06/29 16:00)

SlawekNikt


He he, ja ją kupiłem też ze względu na kolor. Po zmroku nieźle widać. Pokrótce w porównaniu do egi metal w tym samym rozmiarze PE 0,6 to na pewno jest od egi grubsza i to widać gołym okiem. Nie brudzi podczas nawijania. Jest sztywna w porównaniu do egi, coś jak power pro, ale w porównaniu do pp jest z kolei trochę mniej sztywna, ale naprawdę tylko trochę delikatniejsza. Nie tonie za szybko, z lekkim smużakiem powierzchniowym nie tonie prawie wcale. To tyle po około 4 godzinach, a miałem ją na zwykłej korbie. Sądze, że to może być niezła plecionka pod multiplikator i ja napewno ją przewinę na multiplikator, a na korbę kupię egi metal i tę polecam Ci zdecydowanie. Warta tych około 80 złotych. Kamatsu techron to też dobra pleionka w dobrej cenie. Bardziej miękka od tego dangana, ale brudzi ... Jednak jak już ten syf z niej spłynie to naprawdę dobra plecionka. Miałem na niej rybę ponad 90 cm. Piszę o rozmiarze pe 0,6 zakupionym chyba na jesień zeszłego roku. Reasumując. Głośnawy na przelotkach egi metal jest z tych wymienionych najcieńszy i w mojej ocenie najlepszy. (2019/06/29 23:34)

barrakuda81


Dzięki.Egi już do mnie jedzie:-) Nie jestem bardzo wymagający jeśli chodzi o plecionki.Ten Techron na moje potrzeby był "akuratny" a każda przesiadka na inną linkę to kolejne eksperymenty.Skusiłem się na tego Egi metala głównie po przeczytaniu wielu opinii w internecie i oby godnie zastąpił Kamatsu.Ta plecionka o Major Craft też zwróciła moja uwagę jako mozliwa alternatywa w rozsądnych pieniądzach.Jednak jesli egi mi się spodoba będę pewnie się jej trzymał lub przyjrzę się też innym linkom w ofercie YGK a trochę tego jest... (2019/06/30 09:48)

SlawekNikt


Jak już napisałem: jeśli nie będzie Ci przeszkadzać fakt, że egi metal jest głośniejsza na przelotkach od innych to będziesz z niej bardzo zadowolony. Cieńszej plecionki nie miałem porównując inne w tym samym rozmiarze, ale też nie miałem i droższej aniżeli ta egi. (2019/06/30 16:08)