Zaloguj się do konta

Plecionka Jaxon Sumato Premium

utworzono: 2017/01/01 21:30

Witam, tak jak w tytule chciałbym dowiedzieć się coś o owej Plecionce, dodam że chciałbym używać średnicy 0,06 do łowienia okoni na małe przynęty. Czytałem już kilka opinii, ale moim zdanie nie są one pełne. I tutaj koledzy wchodzicie wy, czy ktoś używa tej plecionki? Proszę tylko nie pisać, odradzam bo to Jaxon itd. Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje od użytkowników ;) [2017-01-01 21:30]

Sith

Użytkowałem właśnie taką o przekroju 0,06mm, niestety odradzam, nie jest warta swojej ceny, po kilkudzieisięciu godzinach spinningowania poszla do kosza, choć ta seria plecionek JAXONA jest chyba najlepsza spośród oferowanego przez nich asortymentu linak. Zdecydowanie lepszy poziom prezentuje MIKADO Octa Braid ale ostatnio też obniżyła loty. Zastanów się czy nie warto dozbierać kaski i nabyć choćby  http://www.wedkarski.com/plecionki/9042-plecionka-fishmaker-pomarancz-fluo-dragon.html. Sumato nie wystarczy Ci nawet na jeden sezon weekendowego wędkowania. [2017-01-02 06:18]

Dzięki, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło! Jednak spodziewałem się takiej opinii, ehh ten Jaxon :( [2017-01-02 14:41]

Temat uważam za zamknięty. Także wnoszę o jego zamknięcie, dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :) [2017-01-02 14:42]

Sith

Odgrzewam temat.
Czy ktoś miał do czynienia z plecionkami z serii Sumato? Doszły mnie słuchy, że wraz ze zmianami w ofercie JAXONA zmieniła się równolegle jakość plecionek z tej serii. Jeśli ktoś ma doświadczenia z tą plecionką z nowych dostaw, proszę o info. [2017-05-27 10:24]

Sith

Odpowiem sobie sam, ku ostrzeżeniu innych wędkarzy. Kupiłem na probę, sprawdziłem, NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO jak był badziew, tak jest nadal. Wyrzucone pieniądze ;> [2017-07-25 09:03]