Zaloguj się do konta

Plecionka Dragon Invisible Braid (Toray)

utworzono: 2016/08/06 13:33
Przemas83

Zna ktoś z was tą linke?  może aktualnie jej używa? Pytam bo jesień za pasem i planuję zakupić dobrą linke pod sandacze i szczupaki. Z góry dzięki! [2016-08-06 13:33]

luxxxis

Nie znam,ale znam i chwalę tę---Plecionka Dragon Magnum 4X----krzaki nią wyrywam od maja.Mam na każdym kręćku pod esoxa. [2016-08-06 14:05]

Przemas83

Jeżeli magnum to napewno kupię szarą. a to dlatego że chcem dać sobie szansę złowienia ładnego okonia na jesieni i w "czystej" wodzie żółta może straszyć;] I własnie dlatego pytam o invisible , bo może to być strzał w 10, łowiąc taką plećką 0.16 przy jej zdolności do bycia niewidzialną. Inna sprawa że zółtą , łatwiej zaobserwować delikatne brania co jesienią ma często miejsce i  tyczy się zarówno brań szczupaków jak i sandaczy. Może tak, może nie, kusi mnie jednak aby sprawdzić invisible bo już kilka lat jadę na zielonej ;] hehe [2016-08-06 15:23]

ryukon1975

Używałem plecionki Invisible Braid 0,08 mm głównie lowiąc bolenie lub spodziewając się ich jako przyłów. Możesz śmiało kupić, plecionka dobra i nie miałem do niej zastrzeżeń. Może tylko poza tym że przywylem do dobrze widocznych fluo a ta widać jednak zncznie gorzej. [2016-08-06 16:01]

grisza-78

Jeżeli magnum to napewno kupię szarą. a to dlatego że chcem dać sobie szansę złowienia ładnego okonia na jesieni i w "czystej" wodzie żółta może straszyć;] I własnie dlatego pytam o invisible , bo może to być strzał w 10, łowiąc taką plećką 0.16 przy jej zdolności do bycia niewidzialną. Inna sprawa że zółtą , łatwiej zaobserwować delikatne brania co jesienią ma często miejsce i  tyczy się zarówno brań szczupaków jak i sandaczy. Może tak, może nie, kusi mnie jednak aby sprawdzić invisible bo już kilka lat jadę na zielonej ;] hehe

Plecionka 0,16 mm na okonia? Takim sznurem można TIRa holować. [2016-08-06 20:02]

luxxxis

Plecionka 0,16 mm na okonia? Takim sznurem można TIRa holować.

Bo ty jeszcze nie widziałeś Przemowych okoni........takie byki że na Nogacie w zakrętach mu się kleszczą:) [2016-08-07 09:29]

Przemas83

Jeżeli magnum to napewno kupię szarą. a to dlatego że chcem dać sobie szansę złowienia ładnego okonia na jesieni i w "czystej" wodzie żółta może straszyć;] I własnie dlatego pytam o invisible , bo może to być strzał w 10, łowiąc taką plećką 0.16 przy jej zdolności do bycia niewidzialną. Inna sprawa że zółtą , łatwiej zaobserwować delikatne brania co jesienią ma często miejsce i  tyczy się zarówno brań szczupaków jak i sandaczy. Może tak, może nie, kusi mnie jednak aby sprawdzić invisible bo już kilka lat jadę na zielonej ;] hehe

Plecionka 0,16 mm na okonia? Takim sznurem można TIRa holować. 

0.16 pod szczupaka i sandacza , ale jako przyłów okoń może się trafić....... [2016-08-07 10:57]