Plecionka Dragon Invisible Braid (Toray)

/ 6 odpowiedzi
Zna ktoś z was tą linke?  może aktualnie jej używa? Pytam bo jesień za pasem i planuję zakupić dobrą linke pod sandacze i szczupaki. Z góry dzięki!
Przemas83

Jeżeli magnum to napewno kupię szarą. a to dlatego że chcem dać sobie szansę złowienia ładnego okonia na jesieni i w "czystej" wodzie żółta może straszyć;] I własnie dlatego pytam o invisible , bo może to być strzał w 10, łowiąc taką plećką 0.16 przy jej zdolności do bycia niewidzialną. Inna sprawa że zółtą , łatwiej zaobserwować delikatne brania co jesienią ma często miejsce i  tyczy się zarówno brań szczupaków jak i sandaczy. Może tak, może nie, kusi mnie jednak aby sprawdzić invisible bo już kilka lat jadę na zielonej ;] hehe (2016/08/06 15:23)

ryukon1975

Używałem plecionki Invisible Braid 0,08 mm głównie lowiąc bolenie lub spodziewając się ich jako przyłów. Możesz śmiało kupić, plecionka dobra i nie miałem do niej zastrzeżeń. Może tylko poza tym że przywylem do dobrze widocznych fluo a ta widać jednak zncznie gorzej. (2016/08/06 16:01)

grisza-78

Jeżeli magnum to napewno kupię szarą. a to dlatego że chcem dać sobie szansę złowienia ładnego okonia na jesieni i w "czystej" wodzie żółta może straszyć;] I własnie dlatego pytam o invisible , bo może to być strzał w 10, łowiąc taką plećką 0.16 przy jej zdolności do bycia niewidzialną. Inna sprawa że zółtą , łatwiej zaobserwować delikatne brania co jesienią ma często miejsce i  tyczy się zarówno brań szczupaków jak i sandaczy. Może tak, może nie, kusi mnie jednak aby sprawdzić invisible bo już kilka lat jadę na zielonej ;] hehe

Plecionka 0,16 mm na okonia? Takim sznurem można TIRa holować. (2016/08/06 20:02)

luxxxis

Plecionka 0,16 mm na okonia? Takim sznurem można TIRa holować.

Bo ty jeszcze nie widziałeś Przemowych okoni........takie byki że na Nogacie w zakrętach mu się kleszczą:) (2016/08/07 09:29)

Przemas83

Jeżeli magnum to napewno kupię szarą. a to dlatego że chcem dać sobie szansę złowienia ładnego okonia na jesieni i w "czystej" wodzie żółta może straszyć;] I własnie dlatego pytam o invisible , bo może to być strzał w 10, łowiąc taką plećką 0.16 przy jej zdolności do bycia niewidzialną. Inna sprawa że zółtą , łatwiej zaobserwować delikatne brania co jesienią ma często miejsce i  tyczy się zarówno brań szczupaków jak i sandaczy. Może tak, może nie, kusi mnie jednak aby sprawdzić invisible bo już kilka lat jadę na zielonej ;] hehe

Plecionka 0,16 mm na okonia? Takim sznurem można TIRa holować. 

0.16 pod szczupaka i sandacza , ale jako przyłów okoń może się trafić....... (2016/08/07 10:57)