Zaloguj się do konta

Plecionka do wędkowania typu feeder-picker

utworzono: 2018/11/29 09:53
orzech1

Witam wszystkich chętnych udzielic info w takim temacie. Chciałbym w przyszłym roku sprubowac powedkować na Plecionke. Interesuje mnie informacja jaki rozmiar plecionki bylby najlepszy na rybki [ leszc,lin,karas itd].... Miejszce wedkowania-przweażnie,rzeka ze spokojnym nurtem. Sporadycznie jezioro. To tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich z wedkuje.pl [2018-11-29 09:53]

Plecionka na feeder (gdzie nie rzuca się po 100 m) i do tego na rzekę to nie zbyt dobre rozwiązanie. [2018-11-29 12:38]

zurawinowy

Plecionka na feeder (gdzie nie rzuca się po 100 m) i do tego na rzekę to nie zbyt dobre rozwiązanie.

dlaczego? [2018-11-29 14:03]

Dla tego że plecionka nieco gorzej tonie niż żyłka przez co trudniej jest napiąć zestaw .
poza tym plecionka ma tendencje do" łapania" śmieci .
A proszę mi napisać jakie zalety posiada plecionka . Ja znam tylko jedną -brak rozciągliwości, co jest równocześnie główną wadą .Nie ma amortyzacji takiego zestawu. Rolę amortyzacji przejmuje wędzisko.

AAAA i jeszcze jedna "zaleta" plecionki.
Lepiej tnie przelotk,i jeśli te są wykonane z kiepskiej jakości materiału. [2018-11-29 16:39]

cezary-borkowsk

Witaj,
Zerknij na kanał glinynatura, a dokładniej filmik "Feeder: Organizacja stanowiska i picker z plecionką" Facet łowi głównie na feeder/picker, oglądajac jego różne filmiki, zauważyłem, że używa plecionki na zbiornikach stojących oraz wodach płynących :P Reszty dowiesz się na filmikach, ponieważ bardzo przyjemnie się je ogląda ;) [2018-11-29 17:23]

Jakub Woś

Witam wszystkich chętnych udzielic info w takim temacie. Chciałbym w przyszłym roku sprubowac powedkować na Plecionke. Interesuje mnie informacja jaki rozmiar plecionki bylby najlepszy na rybki [ leszc,lin,karas itd].... Miejszce wedkowania-przweażnie,rzeka ze spokojnym nurtem. Sporadycznie jezioro. To tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich z wedkuje.pl

Ja stosuję Robinson Phantom Green Spin. Średnica zależna jest od gatunku na jaki się nastawiam, czy przyłowu jakiego się spodziewam. Łowiąc feederem klenie za przelewami na pijawkę spodziewam się zaczepów czy brania suma. Wtedy daję plecionkę nawet 0,14mm Kiedy łowię leszcze na białego czy pellet sum nie stanowi zagrożenia wtedy daję plecionkę o średnicy 0,08mm. To jest minimum bo robię przypon z plecionki 0,06.

[2018-11-29 20:19]

orzech1

Dziekuje wszystkim za info. Jesli chodzi o Plecionke nie mam z nią doswiadczenia,więc miło dowiedzieć się czegoś na w/w temat. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i dzięki. [2018-11-30 06:07]

ryukon1975

https://www.wedkarski.com/zylki-plecionki/14232-plecionka-method-feeder-8x-sinking-dragon.html [2018-11-30 06:45]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia