Zaloguj się do konta

Plecionka do spiningu Power Pro Red

utworzono: 2012/01/30 20:49
Pitbul

Co prawda, to prawda  - coś za coś.Ja "plećki" używam maksymalnie 2 sezony (pisałem o tym tu: http://forum.wedkuje.pl/post/trwalosc-plecionki/414594/0)
Zapomniałem (tam) dopisać, że środkowych fragmentów( 20-30 metrów) "zużytej" po 2 sezonach plecionki używam do robienia przywieszek w zestawach dorszowych.
T. [2012-02-02 15:28]

piotrcarp

Odswiezam temat bo wielu kolegow nadal ma pytania co do tej plecionki wiec moga je tu zadawac bez pisania nowego tematu
[2012-04-22 11:09]

Waldi Fish

Mam pytanie odnosnie plecionki Power Pro Red 0.15 czy nadaje sie do lowienia obrotowkami czy zacznie sie szybko skrecac pytalem juz kilku kolegow na priv ale chce poznac opinie wiekszej ilosci spiningistow?

Nie Nie i jeszcze raz NIE!
Żadna plecionka nie da rady z obrotówką. Tylko będziesz mieć problemy z ciągłym rozplątywaniem węzełków. Żaden krętlik nie wyeliminuje skręcania się linki. Przerabiałem to, nie warto a łowię na plećki od 95'. Obrotówki=żyłka. Nic wiecej i nie słuchaj pseudo rad że "ja łowię i nie mam problemów" Bzdura bo prędzej czy później ale zawsze się one pojawią.

Kolego jakieś bzdury piszesz. Używam już wiele sezonów plecionki z obrotówkami i nie mam żadnego skręcania się plecionki i jestem bardzo zadowolony, bo tracę znacznie mniej przynęt, niż w przypadku kiedy stosowałem żyłkę. Albo Twój kołowrotek jest wadliwy i źle nawija, albo na przelotkach kija coś Ci się zacina. Poza tym w tym co napisałeś są jakieś wewnętrzne sprzeczności. Jeśli stosowałeś plecionkę przy obrotówkach od 1995 roku w co nie wierzę, to przy takich problemach, jakie rzekomo miałeś z obrotówkami przestałbyś ją stosować, a więc Twoje doświadczenie ze stosowaniem plecionki przy obrotówkach skończyłoby się w w połowie lat 90-ych jeszcze poprzedniego wieku, a przez ponad 15 lat jakie minęło technika i sprzęt poszły mocno do przodu.
[2012-04-22 15:49]

Waldi Fish

W tej cenie lepszej do spinningu nie znajdziesz. Ja czerwonej nie stosowałem, bo jeśli chodzi o Power Pro, to łowiłem na Fluo, natomiast teraz mam Takumi Jig Line i jest czerwona. Generalnie podejrzewam, że Powerka szybko Ci się odbarwi. Moja wytrzymała dwa sezony, przy czym końcówka drugiego to była już tragedia - zrobiła się strasznie płaska, poszarpana, generalnie do wyrzucenia. Takumi po jednym sezonie jest jak nowa.. ale kosztuje 3x tyle co Power Pro ;P

Skoro Power Pro na dobrą sprawę nie wytrzymała 2 sezonów, a zaliczana jest do najlepszych, to po co przepłacać. Niecałe 4 lata temu kupiłem plecionkę Bushido Dynamic Braid w wersji 0,15 mm i 0,20 mm i w tym roku będę używać już 4-ty sezon. Nie zauważyłem żadnego zmniejszenia wytrzymałości i nadal jest bardzo mocna, jedynie kolor z zielonego stał się bladozielony.
[2012-04-22 16:11]

piotrcarp

Widze ze ilu wedkarzy tyle odpowiedzi jedno co zgodnie piszecie to to ze Power Pro jest dobra ja po kilkudziesieciu godzinach lowienia tez jak narazie nic niepokojacego nie zauwazylem wiec chyba dobrze kupilem
[2012-04-22 19:26]

Waldi Fish

Widze ze ilu wedkarzy tyle odpowiedzi jedno co zgodnie piszecie to to ze Power Pro jest dobra ja po kilkudziesieciu godzinach lowienia tez jak narazie nic niepokojacego nie zauwazylem wiec chyba dobrze kupilem

Power Pro jest dobrą plecionką, więc  o ile nie kupiłeś podróbki, powinieneś być zadowolony.
[2012-04-25 18:57]

maciek2544

Power Pro bardzo dobra plecionka, ale orginalna na feederze ma 0,06 , zieloną i jest bardzo dobra mam już sezon niecały , i świetnie się spisuje , mój tato i wujek też jej używają do cięższego gruntu , ale grubsze.Tylko ja ostatnio na spina kupiłem 0,15mm i okazała się podróba i to nie wypał. Już zamówiłem orginalną PP Red na 9kg. [2012-04-25 19:41]

piotrcarp

Power Pro bardzo dobra plecionka, ale orginalna na feederze ma 0,06 , zieloną i jest bardzo dobra mam już sezon niecały , i świetnie się spisuje , mój tato i wujek też jej używają do cięższego gruntu , ale grubsze.Tylko ja ostatnio na spina kupiłem 0,15mm i okazała się podróba i to nie wypał. Już zamówiłem orginalną PP Red na 9kg.

A poczym poznales ze to podroba?
[2012-04-25 19:50]

Waldi Fish

Power Pro bardzo dobra plecionka, ale orginalna na feederze ma 0,06 , zieloną i jest bardzo dobra mam już sezon niecały , i świetnie się spisuje , mój tato i wujek też jej używają do cięższego gruntu , ale grubsze.Tylko ja ostatnio na spina kupiłem 0,15mm i okazała się podróba i to nie wypał. Już zamówiłem orginalną PP Red na 9kg.

Tak mogło się zdarzyć, bo jak już kilkakrotnie pisałem na Portalu, że Power Pro to najczęściej podrabiana plecionka i Ci, którzy narzekają że po roku używania nadawała się do wyrzucenia prawdopodobnie mieli podróbkę.
[2012-04-25 19:51]

maciek2544

Straciła kolor i włókna się "rozczepiały". [2012-04-25 20:31]

piotrcarp

Straciła kolor i włókna się "rozczepiały".

To faktycznie bylo cos nie tak miales pecha.
[2012-04-27 17:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia