Plecionka Daiwa J-Braid

/ 14 odpowiedzi
Cześć powiem trochę o plecionce DAIWA J-BRAID X8 0.16mm.Używam tej plecionki do połowu szczupaków.Nie plącze się świetnie wysówa się z kołowrotka daleko lata . Jest wytrzymała na przetarcia i świetnie choluje się z nią ryby.W moim mieście kosztuje 75 zł więc cena nie jest jakaś wielka a plecionka jest świetna. POLECAM 
jacfar

świetnie, ze się "wysówa" a nawet "choluje" :D, ale ogólnie to naprawdę kiepska budżetowa plecionka. śmiało można ją porównać z mikado nihonto okta, nie wiem gdzie mieszkasz, ale w każdym "normalnym" mieście i jedna i druga kosztuje ok 50pln, bo więcej nie są warte (2017/02/23 18:41)

erykom

Masakra,opis plecionki THE BEST :) (2017/02/23 21:10)

zbyszekrzepka

Dajcie spokój chłopakowi,napisał i już. (2017/02/23 22:47)

okoniowy_bartus

a ja właśnie łowię na takie plecionki. kiedyś łowiłem na wyższę modele daiwy jak tournament i stwierdziłem, że w moim przypadku to nie ma sensu, bo dużo jej zużywam, przecieram innymi słowy łowię w zaczepach (oczywiście część bierze na siebie przypon z fc, ale jednak). na mikado łowię od dłuższego czasu i jestem zadowolony, ale nie polecam średnic poniżej 0,10 bo po jakimś czasie rwą się jak nitka ;) tą daiwe j-braid, zakupiłem właśnie o średnicy 0,06 na ten sezon i zobaczymy co z tego wyniknie, wydaję się jak narazie w miarę mocna i przyjemna. Polecam od siebie też dragona jigging (tą czerwoną) z "plecionek do stówy". Poza tym ja nie rozumiem porównywania tych budżetowych do drogich, wiadomo że takie mikado nie będzie morethanem za 3 stówki (czyli w cenie moich kołowrotków hehe). Zawsze im droższa tych będzie mniej szeleścić na przelotkach, bo będzie miała bardziej "okrągły przekrój". a co do wytrzymałości.. pewnie też.. ale z autopsji wiem, że te droższe, z niewiadomo ilu zwojów szybciej się przecierają ; ) (2017/02/24 21:52)

grisza-78

Aż zrobiłem zrzut ekranu. (2017/02/24 22:05)

grisza-78

O opis Bartek. Nie twój, lecz autora wątku. (2017/02/24 23:28)

SlawekNikt

Poza tym ja nie rozumiem porównywania tych budżetowych do drogich, wiadomo że takie mikado nie będzie morethanem za 3 stówki (czyli w cenie moich kołowrotków hehe). Zawsze im droższa tych będzie mniej szeleścić na przelotkach, bo będzie miała bardziej "okrągły przekrój". a co do wytrzymałości.. pewnie też.. ale z autopsji wiem, że te droższe, z niewiadomo ilu zwojów szybciej się przecierają ; )
Popieram. Dla łowiącego niezbyt dużo czyli mnie wystarcza i sprawdza się budżetowa mikado octa braid. Za około 35 zł. mamy 150 metrów bardzo dobrej plecionki. Owszem jak pisze kolega powyżej zapewne są lepsze, ale nie za 35 zeta.
  (2017/02/25 11:06)

mazu89

Mikado octa braid to lipna plecionka za niewielkie pieniądze. Jeśli tobie nie przeszkadza piłowanie w przelotkach jak brzeszczotem to ciesz się tą plecionką  za niską cenę może nie 35 zł bo to śmieszna cena można kupić plecionkę bez porównania  lepszą która nie szumi w przelotkach.CORMORAN CORASTRONG 8-BRAID (2017/02/25 17:38)

SlawekNikt

Nie przeszkadza rybkom to i ja wytrzymam. (2017/02/25 18:13)

barrakuda81

Mikado octa braid to lipna plecionka za niewielkie pieniądze. Jeśli tobie nie przeszkadza piłowanie w przelotkach jak brzeszczotem to ciesz się tą plecionką  za niską cenę może nie 35 zł bo to śmieszna cena można kupić plecionkę bez porównania  lepszą która nie szumi w przelotkach.CORMORAN CORASTRONG 8-BRAID
To prawda.Ten Cormoran to całkiem przyzwoita plecionka 8 splotowa za śmieszne pieniądze...Kiedyś kosztowała więcej a teraz ...po 35 sprzedają na alegro np.:-) Na Nihonto to nie chciałbym się nawet powiesić:-) A może zwłaszcza:-)
  (2017/05/12 20:41)

retteman

cormoran corastrong to jest dopiero dno (2020/04/14 18:41)

Sith

cormoran corastrong to jest dopiero dno
Przebudzenie po trzech latach, brawo!!! Zdobyłeś złotą łopatę;)))
(2020/04/15 05:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.