Plecionka Caperlan LURE BRAID Proszę o opinie

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich.
Nie dawno wracając z pracy odwiedziłem Decathlon.
Znalazłem tam plecionkę Caperlan LURE BRAID.
Doskonale zdaję sobie sprawę,że nie jest to Berkley i nigdy nie będzie, cena nie bierze się z powietrza ;-)
Co możecie powiedzieć o tej plecionce,czy ktoś ją ma,miał,łowił?
Jakie wrażenia?
Czy wędkując 2 x w miesiącu jest sens kupować coś z wyższej półki?
Cena jest atrakcyjna 40zł/150m.

Proszę o konkretne odpowiedzi.
haseł "nie kupuj bo to chińskie g..." nie kupuję
Sam jestem sprzedawcą elektronarzędzi,możecie mi wierzyć lub nie, firmy takie jak,
Bosch, Makita, AEG, Kress,
od dawna mają swe fabryki w Chinach a kątówki ze stajni kresa nie zamieniłbym na żadną inną
zawadzki

Chyba nikt Ci nie pomoże. Po prostu kup tę plecionkę, przetestuj i daj nam znać :) (2012/04/18 13:53)

krzych5

Witam

co do tej plecioki to nic Ci nie podpowiem bo jej nie używam, ale mogę Ci polecić power pro lub C-TURU braid (dragona) 0,12  obydwie są  przetestowane i sprawdzone .Moim zdaniem warto dołożyc 30zł i łowiąc nie myślec że moze się zaraz zerwie , placze lub rozwarstwi , szkoda nerwów i zdrowia, nie mówiaąc o przynętach. Lowię sandacze średnio 3 razy w tygodniu i przerabiłem już nie jedną super plecionkę.  Jak nie trafisz na podróbę napewno bedziesz nią długo  łowił oddając się tylko przyjemnym doznaniom.Poz.

(2012/07/30 12:31)

krzych5

Twoja podpowiedz względem zapasowej szpuli Spro 460 Long cast była strzałem w dziesiątkę . kupiłem dwie sztuki , raz jeszcze dzięki.Jezeli bedę mógł sie jakoś odwdzięczyć wal śmiało.Pozd. (2012/08/02 07:45)

kick

Witam wszystkich.
Nie dawno wracając z pracy odwiedziłem Decathlon.
Znalazłem tam plecionkę Caperlan LURE BRAID.
Doskonale zdaję sobie sprawę,że nie jest to Berkley i nigdy nie będzie, cena nie bierze się z powietrza ;-)
Co możecie powiedzieć o tej plecionce,czy ktoś ją ma,miał,łowił?
Jakie wrażenia?
Czy wędkując 2 x w miesiącu jest sens kupować coś z wyższej półki?
Cena jest atrakcyjna 40zł/150m.

Proszę o konkretne odpowiedzi.
haseł "nie kupuj bo to chińskie g..." nie kupuję
Sam jestem sprzedawcą elektronarzędzi,możecie mi wierzyć lub nie, firmy takie jak,
Bosch, Makita, AEG, Kress,
od dawna mają swe fabryki w Chinach a kątówki ze stajni kresa nie zamieniłbym na żadną inną

one są za przeproszeniem do dupy :D   s skusiłem sie z powodu ceny i kupilem 2 rolki i nawinołem na kreciolka  nad zalew rybnicki sie wybralem na sumka i co? branie piękne3 moze 4 minuty holu i i plecika strzeliła :/ mimo to związalem te 2 plecionki zeby bylo wiecej na kreciole a pękla duzo blizej od wezla (on na kolowrotku sie znajdowal jeszcze) więc nie polecam lepiej kupic firmówki dragona albo mikado :D

(2012/08/04 11:52)