Plecionka Berkley Cristal

/ 6 odpowiedzi
czy ktoś używa może plecionki Berkley Cristal?

Waldi Fish


czy ktoś używa może plecionki Berkley Cristal?

Używam plecionki firmy Berkley ale w wersji
Flame Green i jestem z niej bardzo zadowolony. Wersji Cristal nie używałem ale słyszałem pozytywną opinię na jej temat od kolegi, który jej używał. Ogólnie rzecz ujmując plecionki firmy Berkley należą do czołówki, więc Ty kolego też powinieneś  być z niej zadowolony. (2012/04/10 22:43)

użytkownik32263


czy ktoś używa może plecionki Berkley Cristal?

Używam plecionki firmy Berkley ale w wersji
Flame Green i jestem z niej bardzo zadowolony. Wersji Cristal nie używałem ale słyszałem pozytywną opinię na jej temat od kolegi, który jej używał. Ogólnie rzecz ujmując plecionki firmy Berkley należą do czołówki, więc Ty kolego też powinieneś  być z niej zadowolony.


Czołówki?! Czego? Chyba wzoru jak NIE POWINNA WYGLĄDAĆ PLECIONKA. Kolego łapię na te linki od 95', testowałem min. Berkleya Firelina i Whiplasha i wiele innych marek. I nie znalazłem gorszego wyrobu, śmieszne ale Jaxon był lepszy. Średnice zawyżone kilkukrotnie, ok 3, po pewnym czasie staje się cienką tasiemką tracąc całkowicie okrągły przekrój. Na dodatek strzępi się i skręca ale to wynika z tego iż nie trzyma przekroju. Nie polecam, stanowczo. Za to w podobnej cenie kupuj śmiało p-line lub Power Pro. Z tą drugą jedynie uważaj abyś dostał orginał bo Powerka jest najczęściej podrabianą plećką na rynku. Pozdrawiam Panowie! (2012/04/11 00:34)

Waldi Fish


Zgadzam się, że Power Pro to markowa plecionka, zaś z tym testowaniem Berkleya to jakieś wodolejstwo, bo jak napisałem używałem kilka sezonów i byłem zadowolony, więc nie wiem co za tasiemkę testowałeś? Czyżby tą od sznurowadła z butów? A może jakąś tania podróbkę kupiłeś i psioczysz na firmę niesłusznie? (2012/04/11 19:47)

cierpliwy1


Berkley Cristal są niezłe ale o te o większych średnicach ,bardzo cienkie niestety mi się nie sprawdziły. (2012/04/11 20:30)

kazik1813


Tu niestety koledzy maja racje , tylko nie barkley, szumi , strzepi sie i strzela. Sprobuj shimano power pro.  (2012/04/11 20:57)

Waldi Fish


Berkley Cristal są niezłe ale o te o większych średnicach ,bardzo cienkie niestety mi się nie sprawdziły.

Ja używałem 0,20 mm i może to coś wyjaśnia. Może być jeszcze inna przyczyna. W hurtowniach wędkarskich znajduje się dużo podróbek plecionek, zaś do najczęściej podrabianych należą plecionki Shimano Power Pro i Berkley'a (2012/04/25 19:09)