Zaloguj się do konta

Plecionka-BERKLEY WHIPLASH CRYSTAL-opinie

utworzono: 2011/05/27 07:53
dziki12

Moze ktos jednak Lowi plec. BERKLEY WHIPLASH CRYST.0,06-0,12.Napiszcie cos o niej, opinie,rady.
[2011-05-27 07:53]

maniekcos

BERKLEY WHIPLASH PRO  o podobnej grubości stosuje kolega od wielu lat , idealnie okrągła , idealny splot , naprawdę wytrzymała osobiście targałem na niej zielska a w nich węgorka - jest whiplash pro jest chyba nieco droższa i  bardziej z wyższej półki natomiast cryst nie miałem okazji testować. Sam używam tańszych i nawet nie narzekam.
[2011-05-27 08:18]

DAN666

Barkley Whiplash Pro bo takiej używam zdecydowanie mocniejszy od Barkley FireLine , po sezonie nie widać na niej zbytnich śladów "zmęczenia" , jeśli mało się wędkuje albo jest to plecionka na zapasowym młynku można z niej korzystać nawet przez trzy sezony, trwalsza powłoka , splotem się nie różnią ale FireLine jak wcześniej pisałem przy którymś wątku nie do końca trzyma parametry wytrzymałości Whisplash Pro to dobry wybór ( jeśli mowa o spinningu ) , jeśli chodzi o inne metody nie mam zdania ponieważ nie łowię na nic innego 
pozdrawiam DAN666 NRST  [2011-05-27 10:08]

bea

Mam 0,12 na feederze i sprawdza się super. Szczerze mogę polecić.
[2011-05-27 11:06]

RobertR

mam ją do spiningu i jest dobra przeżyła nawet 4 wyprawy na dorsze [2011-05-27 13:03]

trygław

BERKLEY Whiplast CRYSTAL mam na dwóch kręciołach.Obie kupiłem na alledrogo , jednak od różnych allegrowiczów.Użytkowałem je w słonej wodzie. Obie "niby" ze Stanów.O ile pierwsza sprawowała się super,to ta druga niestety rwała się jak by nie było to 0,15mm (obie były o takiej średnicy),tylko około 0,08.
Więc uważam że co do jakości tej plecionki to zależy na co trafimy.Ja tu mogę napisać że to dobra plecionka,a kto inny że nie warta zainteresowania i obie opinie mogą być prawdziwe.
Pozdrawiam
Trygław

[2011-05-27 13:19]

irex

Nie wiem jak w innych metodach ale do spiningu w życiu już tego nie kupię.W porównaniu do Power Pro czy Power Strike to badziewie.Oryginalne Power wytrzymują bardzo długo beż śladów zużycia ,a o wytrzymałości nie wspominam bo jest super.
[2011-05-29 10:03]