Plecak wędkarski - opinie

/ 4 odpowiedzi
Mam zamiar kupić plecak wędkarski i zastanawiam się czy ten będzie dobry dlatego prosze was o pomoc czy warto taki kupić.Jak ktoś taki ma prosze o opinie jaki materiał i jak leży na plecach i czy jest wygodny ???????

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik4539


Odpowiedzi musisz poszukać sama...każdy ma ciut inną budowę anatomiczna,każdy ma inne potrzeby...najlepiej przymierzyć do sylwetki i wtedy podjąć decyzję...
Ja osobiście do noszenia spinningowych "drobiazgów" mam stary szkolny plecak syna i nie wyobrażam sobie czegoś lepszego. (2013/03/28 14:55)

DOBRY76


Osobiście polecam ci plecaki tej firmy http://www.wisport.com.pl mam taki w pracy co prawda 65l ale mają mniejsze. moi kumple w robocie też maja takie, są bardzo dobrze wykonane, maja solidne szwy,materiały b. dobrej jakości , system pasków molle( te militarne i surwiwalowe)  można do kupić kieszenie boczne według uznania, myślę że dogadasz się z nimi również co do ceny i co najważniejsze sprawdziły sie w swojej roli , i bardzo trudnym klimacie- afgan- i nosiły po PONAD 20 kg, bardzo wygodne ,dobrze przemoszą ciężar ale do spina polecam taki 35l, spokojnie pomieści sprzęt, coś do jedzenia , termosik. Polecam z czystym sumieniem. ja mam coś takiego (2013/03/28 18:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marek-debicki


Musisz poszukać nie sama, ale "SAM". To jest Kolega Kuba! (2013/03/28 20:36)

u?ytkownik4539


Odpowiedzi musisz poszukać sama...każdy ma ciut inną budowę anatomiczna,każdy ma inne potrzeby...najlepiej przymierzyć do sylwetki i wtedy podjąć decyzję...
Ja osobiście do noszenia spinningowych "drobiazgów" mam stary szkolny plecak syna i nie wyobrażam sobie czegoś lepszego.
Przepraszam- zasugerowałem się nickiem:) SORRY
(2013/03/29 13:26)