Płacę więc zabieram ryby.

/ 186 odpowiedzi / 2 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

kedzio

Dorosły człowiek. Może tak. Ale czy dojrzały. To stwierdzenie, nie pytanie. Te małolaty nieraz mądrzej podyskutują niż ty.  :) (2013/04/06 15:10)

kedzio

Tak. Masz rację dorosły człowieku! Bałtyk to istna oaza czystości i bogactwa gatunkowego! Szczególnie ten tutaj nasz i ruski. Bardzo ekologiczny dołek! :) Ty to jednak jesteś mistrzem! Nikt mnie tak nie ubawił od dawna, a ty za każdym razem doprowadzasz mnie do piekielnego ubawu. :) Na marginesie : to co ja tu wysikam, to do ciebie dociera pomnożone przez kilka milionów. :) Gdzie jest czyściej? :)  (2013/04/06 15:14)

Deedol

Dorosły człowiek. Może tak. Ale czy dojrzały. To stwierdzenie, nie pytanie. Te małolaty nieraz mądrzej podyskutują niż ty.  :)

Znów błysnąłeś kulturą. Za każdym razem, próbujesz mnie ośmieszyć albo obrazić, tylko dlatego że śmiałem mieć inne zdanie, jeżeli tak wygląda ta dyskusja z Tobą to gratuluję podejscia i wiekowego doświadczenia życiowego. 

A co do następnego postu, nie sprowokujesz mnie do tak płytkiej dyskusji sikami zaczętej. 

Do Twojego poziomu dyskusji już się wiecej nie zniżę.  A ty jak chcesz możesz mnie dalej obrażać i pokazywać jakim jesteś kulturalnym człowiekiem.  

Pozdrawiam Dee

(2013/04/06 15:33)

kedzio

:) Miedzy wierszami czytaj. Te siki to metafora taka. Czyli jak krowie na rowie : wszystko, co wyprodukuje polski chłop, polski przemysł, polski obywatel, płynie sobie swobodnie zlewając się do kupy w głównych ciekach, aż wreszcie trafi tam, gdzie ty kupujesz rybki świeże i zdrowe z morza, a może nawet je sam łowisz. Do tego dochodzi wszystko, co spuścili do wody ruscy i inny syf, o którym nawet mi się pisać nie chce. :) Im niżej od mojego wychodka, tym więcej i więcej tego syfu. Ryba którą ja złowię na 10% smrodu w sobie, w stosunku do tej, którą ty złowisz. To tak dla jasności, żebyś zrozumiał przesłanie. :) Dorosły człowieku oczywiście.  :) Nie stresuj się tak. Być może masz problem z nerwami przez metale ciężkie, które wciągasz z tymi rybami.  :) (2013/04/06 16:11)

molwa

Kolego ale po co to . Piszesz jak Macierewicz o Smoleńsku jad i agresja aż wypływa z ciebie wyluzuj człowieku bo to jest forum a nie jakaś jatka . Gdzie jest moderator który ma nad tym panować?Pozdrawiam (2013/04/06 22:27)

kedzio

:) a ty jesteś miły i przyjazny :)  Coś was dużo od tego morza z reumatyzmem. :) Oczywiście ty sie możesz czepiać, a ja nie.  Moderatooooor! Moderaaaaatooor! :) Maciarewicz? Smoleńsk? :) No co ty myślałeś? Że macie tam wodę jak w "Błękitnej Lagunie"? Dyć tam żur pluska, a nie woda. Czas to sobie uświadomić, bo jakiego duru brzusznego dostaniecie. A ja tylko z czystej troski...  :) (2013/04/06 23:07)

molwa

I dalej ta sama śpiewka . Dalej obrażasz innych .Prywatnie za takie słowa dostałbyś najzwyklej w dziób i nikt nawet ta twoja armia "myśliwców" by ci nie pomogła . I tyle w temacie kończę temat. Nie będę pisał z człowiekiem który tylko szuka zaczepki na forum bo mu chyba w życiu nie wychodzi . (2013/04/06 23:59)

kedzio

Taka wysoka kultura, a chcesz kogoś walić w dziób. Sam siebie człowieku posłuchaj i się zastanów co gadasz. Wy tam macie to we krwi? Wszyscy z północy łażą za upatrzonym osobnikiem żeby go powkurzać, a po sprowokowaniu dać mu w dziób? Naprawdę przestańcie jeść te bałtyckie ryby, bo się wam fenol na czapki rzuca. Kopiesz kogoś w zadek i myślisz, że pozostanie ci dłużnym? Takie numery nie przechodzą z południowcami.    (2013/04/07 09:52)

Deedol

Wracając do tematu  , Starajmy się jak już to ktoś wcześniej napisał postępować z głową i oczywiscie zgodnie z przepisami ale pomyslmy holując dużą rybę czy walka z nią nie jest wystarczającym powodem aby wypuścić ją wolno, może następnym razem znów da nam tą radość i adrenalinę.
Pozdrawiam Dee.
(2013/04/07 10:08)

kedzio

Zastanawiam się nad tobą. Więc nie mam czasu myśleć o sobie.:) (2013/04/07 10:19)