Zaloguj się do konta

Pkt8 regulaminu redakcji wędkuje.pl o bonusach

utworzono: 2011/01/31 02:02
mirekjanuszko

chciałem żeby ktoś z kolegów wytłumaczył jak działa ww punkt przyznawania bonusu za zaproszenie znajomego do zalogowania się na portalu.Ja kilkakrotnie z kolegami przeprowadzałem tą czynność i nic nato Redakcja,Pozdrawiam. [2011-01-31 02:02]

Szanowny Mirku - czy te punkty są aż tak ważne żeby się tym przejmować? Poza tym nie bardzo wiem jak niby Redakcja Portalu miała by zgadywać kto kogo zaprosił na portal? Każdy się loguje z jakiegoś powodu, a z pewnością wielu zostaje zaproszonych przez kogoś kto już tu jest.

Najprościej będzie wysłać do Adminów wiadomość priv z zapytaniem o te bonusy i dołączyć listę użytkowników przez Ciebie zaproszonych. Oni niech potwierdzą i po sprawie.

No pomyśl - skąd ktoś ma wiedzieć że ktoś kto się zalogował został zaproszony przez Ciebie?

Tak to widzę.   :-))

Pozdrawiam serdecznie.

[2011-01-31 06:16]

Kol. Ghostmir, skoro ktoś pyta o punkty , widocznie dla niego są ważne. Dla Ciebie nie dla mnie również nie! A kolega jak sam pisał kilka razy przeprowadzał tę czynność więc dla niego punkty mają jakieś znaczenie .Bez obrazy.

Pozdrawiam.

[2011-01-31 10:42]

robaczek414

myślę że admin odpowie panu na to pytanie, co prawda też nie interesuje mnie ilość punktów, a wiadomości typowo wędkarskie ale rozumiem Pana, jest to dobre pytanie bo rzeczywiście przy zakładaniu nowego konta nie ma nigdzie pola by zaznaczyć czy było się zaproszonym przez któregoś z użytkowników a chyba innego sposobu na potwierdzenie tego nie ma... pzdr [2011-02-01 00:33]

mirekjanuszko

Jednak muszę przeprosić Redakcje-zadziałało normalnie.Jeżeli mogę poinstruować kolegów co do pkt 8 Regulaminu o bonusachto;zalogowany wędkarz wysyła mejlem zaproszenie do portalu dla kolegi [kolega powinien być dobrze znany i solidny,który nie wrzuci tego meila odrazu do kosza]i wodpowiedzi na tegoż meila kolega loguje sie na wędkuje.pl -i po krzyku.Redakcja od początku ma możliwość śledzenia operacji i po jej zakończeniu zgodnie zRegulaminem przyznaje pkt. Zacząć od  http://www.wędkuje.pl/ludzie/member.php [2011-02-02 09:22]