Piwo lepsze od chleba, bo gryźć nie potrzeba

/ 134 odpowiedzi / 25 zdjęć
grisza-78


Może i jest trochę racji w tym, że 13- latkowie czytają posty dorosłych na temat piwa, ale patrząc dookoła, to w tv, gazetach, na bilboardach, na ulicach i nie wiem gdzie jeszcze można spotkać reklamy piwa. Chyba nie da się tego uniknąć, a po to na forum mamy Hydepark, żeby takie różne z przymrużeniem oka publikować. Zbyt poważnie do tego tematu nie powinno się podchodzić. (2013/03/17 07:37)

troc


@Olsenos, dobrze będzie jak założysz nowy temat propagujący walke z alkoholizmem. Może być ciekawie:)  Tutaj jest więcej żartu niż czystej propagandy. Nie musisz sie obawiać ale troszke racji masz :

Jeśli olsenos nie rozumie żartów , to niech leci na tematy związane z zakładaniem ochotki na mormyszkę. Dziwię się, że prawi morały, uczy i podsumowuje kogoś, kiedy sam w awatarze ma zdjęcie jednego z największych szyderców wszech czasów ( pomijając to, że akurat Leslie Nielsen był dla mnie ikoną komedii )


Kolego ja tylko mowie o tym że jak ktoś pisze sobie tutaj ze lubi tyskie i żubry i ze to jest raj itd... A jutro czyta to jakiś trzynastolatek i bierze przykład,wiem że przez parę zdjęć i tekstów o piwie nikt nie stanie się alkoholikiem ale jest to na pewno działanie przeciwko wychowaniu w trzezwości i widze ze nie spotkam się tu ze zrozumieniem a wy wszyscy i tak macie to gdzieś więc ide zakładać ochotki na mormyszki.Pozdro





     Ta 13 letnia młodzież więcej się naogląda na naszych łowiskach niż wyczyta na naszych blogach. Tam to jest dopiero niejednokrotnie "wychowanie w trzeźwości"...... bez obrazy ale nie pierwszy to przepis który nie nadąża za rzeczywistością.
(2013/03/17 08:28)

u?ytkownik26223


"Jarek za taką reklamę przeciw "wychowaniu w trzeżwości" mogą Cie ZAMKNĄĆ w takiej chłodni z kolesiami ??"








To ja chętnie dobrowolnie taką "karę" przyjmę.Kto z forum dotrzyma mi towarzystwa???
żeby nie było że namawiam młodzież do "nadużywania" i postępując zgodnie z Ustawą o wychowaniu w trzeźwości pokaże reklamę ukazującą szkodliwy wpływ piwa


(2013/03/17 08:45)

niutek40


Przypominam o Ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982 r.:) Młodzież na forum!!!Pozdro



Ooooo i to się nadaje do prasy, wypiję za to!;)


Wygląda na to że mój błąd,zapomniałem że to Wędkuje.pl i tu wszystko wolno,no prawie.Pozdro


Spokojnie kolego, "zapomniałem że to Wędkuje.pl i tu wszystko wolno" Nie wszystko wolno! Są pewne granice których nie przekraczamy, z drugiej strony to Hadypark. Gwarantuję Ci, że żadna młodzież z przeczytania i obejrzenia tego wątku w alkoholizm nie wpadnie! Powiem Ci szczerze, troszkę Ci się dziwię z tym Twoim wychowaniem w trzeźwości. Więcej luzu brachu :))


Po takim tekście poznałbym Polaka na końcu świata,własnie przez takie osoby jak Ty kolego i tego typu mentalność ludzką mamy światowe miejsce w czołówce "alkoholików" tuż po rosji . Pozdro
Ps.Nie widze sensu żeby dalej się produkować na ten temat,każdy ma swoje zdanie



Że niby jaką? To niby ja i inni koledzy z forum rozpijamy młodzież! To dzięki mnie są alkoholicy? w Polsce?? Chłopie ogarnij się trochę, mniej jakikolwiek dystans do Siebie, Nas i świata wirtualnego jak i rzeczywistego. Tylko przez szacunek dla tego wątku, (zresztą bardzo fajnego) tak na prawdę nie odpiszę Ci tak jak na to zasługujesz!! Nie obżarłem Ciebie, to i mnie nie obrażaj, lub nie posądzaj. (2013/03/17 21:47)

niutek40



To ja chętnie dobrowolnie taką "karę" przyjmę.Kto z forum dotrzyma mi towarzystwa???
Jarku  ja się piszę i dotrzymam Ci towarzystwa, mam otwieracz! (2013/03/17 21:52)

cinek123


ja tez bym z piwkiem posiedzial hehe. a taki co ma 13 niech czeka na 18 scie. i pije ile chce. a statystyki i telewizja klamie. kto siedzi w Polsce to widzi jak nasi pija. jedz za granice na zachod i tam mniej nie pija. a cpaja napewno wiecej. nie blokuj tematu na forum kolego tylko idz na ryby. (2013/03/17 22:03)

rysiek38


Szpila w tyłek do wszystkich preciwników jakiegokolwiek alkocholu-zastanówcie się ilu by leków nie było,ja osobiście nie piję nic poza piwem i uważam że ten wynalazek zasługuje na nobla.nawet naszemu ukochanemu papierzowi ważono piwo w Żywcu (2013/03/17 22:25)

cinek123


Zywiec i tylko Zywiec. nic wiecej. the best of.. (2013/03/17 22:35)

grisza-78


Zywiec i tylko Zywiec. nic wiecej. the best of..

Żywiec to przeszłość, wolę spinning ;) (2013/03/18 07:19)

CZzesio


"Jarek za taką reklamę przeciw "wychowaniu w trzeżwości" mogą Cie ZAMKNĄĆ w takiej chłodni z kolesiami ??"








To ja chętnie dobrowolnie taką "karę" przyjmę.Kto z forum dotrzyma mi towarzystwa???






Cześć :) Weźcie mnie z sobą do tej chłodni ...Cooooooooooooooo.........?

Mam otwieracz i korkociąg  ;) (2013/03/18 09:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jack14


Przeczytane i zapamiętane (gdzieś pod mostem lub innym podobnym miejscu).

"Czas to pieniądz, a pieniądz to piwo, więc pijmy piwo, żeby nie tracić czasu"

Pozdrawiam tych co nie mają "garba od roboty"

:-)

(2013/03/18 16:42)

u?ytkownik26223



Pozdrawiam tych co nie mają "garba od roboty"

:-)

















Jak to mówią robota nie piwko,nie ucieknie.

Czesio zapraszamy,szkło jakieś sie znajdzie. (2013/03/18 16:58)

Jack14


I jeszcze coś tam dodam od siebie:

To nie jest prawda że "piwosze" i ich brzuch to jakieś trzecie biodro jak słyszeliśmy gdzieś w TV lub inne gruczoły nazywane piwnymi to jest normalne i nie zgodne z powiedzeniem.

Jedynie prawdziwe jest to"

"Nic tak chłopa nie upiększa jak samara coraz większa"

:-))

 

(2013/03/18 17:12)

troc


Lepiej mieć brzuch od piwa niż wcale nie mieć figury!



Przykład brzucha od piwa.....
(2013/03/18 19:57)

u?ytkownik26223


ale brzuch nie jest od piwa tylko na piwo. (2013/03/18 20:34)

niutek40


Podobno każdy ptaszek musi mieć swój daszek.Z drugiej strony patrząc;)Jaki ptaszek taki daszek  


Gdy pijesz za dużo piwa.... (2013/03/18 20:42)

grisza-78


He, he. Każdy rolnik trzyma swój traktor pod wiatą ;) (2013/03/18 21:01)

cinek123


dzis podobno Dzien Wedkarza. tak czytalem. Zycze duzych ryb i zimnego piwka. (2013/03/18 21:31)

troc



Lub też:
(2013/03/18 21:42)

CZzesio


Cześć :) Dzień Wędkarza jest dopiero jutro :) ale fajnie , że przypomniałeś o naszym święcie :)

Taką okazję to trzeba bezapelacyjnie uczcić kufelkiem chłodnego napoju chmielowego  ;)) (2013/03/18 21:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

cinek123


jak ja dzis szesciopak rozpracowuje z Okazji swieta. trzeba to jutro powtorzyc. (2013/03/18 22:32)

Bernard51


Wszystkim wędkarzom POŁAMANIA ,ale nie po piwie gnaty,oczywiście wedzisk na taaakiejjj rybie! (2013/03/19 05:48)

CZzesio


Pozdrawiam tych co nie mają "garba od roboty"

:-)






Jak to mówią robota nie piwko,nie ucieknie.

Czesio zapraszamy,szkło jakieś sie znajdzie.





Wielkie dzięki Jarek11  :)))   Naczynko zawsze noszę przy sobie ;)

A przy okazji ;)


Wszystkiego Najlepszego z okazji DNIA WĘDKARZA

Linów, jazi, brzan i krąpi
Niech nam Bozia nie poskąpi,
Od boleni i lipieni,
Niech się w rzekach pięknie mieni,
Więcej leszczy, mniej jazgarzy,
Niech nas słonko nie poparzy,
Mnóstwa zacięć, pięknych holi,
Ryby życia , mniej kłusoli ,
Pełnołuskich i sazanów
Mniej zaś czapli , kormoranów,
I PIWECZKA i śledzika,
Więcej no kill , mniej sadzyka.
Pstrągów, kleni, wzdręg i płoci,
Rybki złotej , co "ozłoci",
I mniej żółci na wątrobie,
Życzę wszystkim Wam... i sobie.
(2013/03/19 10:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik95904


Przypominam o Ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982 r.:) Młodzież na forum!!!Pozdro



Ooooo i to się nadaje do prasy, wypiję za to!;)


Wygląda na to że mój błąd,zapomniałem że to Wędkuje.pl i tu wszystko wolno,no prawie.Pozdro


Spokojnie kolego, "zapomniałem że to Wędkuje.pl i tu wszystko wolno" Nie wszystko wolno! Są pewne granice których nie przekraczamy, z drugiej strony to Hadypark. Gwarantuję Ci, że żadna młodzież z przeczytania i obejrzenia tego wątku w alkoholizm nie wpadnie! Powiem Ci szczerze, troszkę Ci się dziwię z tym Twoim wychowaniem w trzeźwości. Więcej luzu brachu :))


Po takim tekście poznałbym Polaka na końcu świata,własnie przez takie osoby jak Ty kolego i tego typu mentalność ludzką mamy światowe miejsce w czołówce "alkoholików" tuż po rosji . Pozdro
Ps.Nie widze sensu żeby dalej się produkować na ten temat,każdy ma swoje zdanie



Że niby jaką? To niby ja i inni koledzy z forum rozpijamy młodzież! To dzięki mnie są alkoholicy? w Polsce?? Chłopie ogarnij się trochę, mniej jakikolwiek dystans do Siebie, Nas i świata wirtualnego jak i rzeczywistego. Tylko przez szacunek dla tego wątku, (zresztą bardzo fajnego) tak na prawdę nie odpiszę Ci tak jak na to zasługujesz!! Nie obżarłem Ciebie, to i mnie nie obrażaj, lub nie posądzaj.


Człowieku nie wiesz o jaką mentalność chodzi?(Nie dziwię się) To wez się dowiedz, nie mam zamiaru tłumaczyć Ci banalnych rzeczy,jeśli nie widzisz tego to trudno,przykro i szczerze to żal mi Ciebie. Skoro się tak obraziłeś jak twierdzisz to następnym razem proponowałbym nie brać wszystkiego aż tak bardzo do siebie lecz potraktować to z jajem po męsku a nie jak do tej pory:) (2013/03/20 20:11)