Zaloguj się do konta

Pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich

utworzono: 2013/04/18 13:45

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

MASTINO

:)))))))))))))))))))))

A w Smoleńsku trzy osoby przeżyły i zabrali je do szpitala..... Tak "se" przypomniałem...i chyba napiszę protest razem z Macierewiczem. Na galopujące ceny paliwa, drogie leki, oświatę, stan dróg, na ceny wódki, fajek, wołowiny, prądu, wody, na kościół, religie w szkołach, na NFZ, PZU, CKU, CBA, CBŚ, WOPR, PKO, PKP, PKS, PKL, PSR, SSR, Policję, SM, SL, SG, SOP, BOR, NIK, UKS, Sanepid, PFRON, ZUS, KRUS, GUS, PO, PiS, PP, SLD, PSL, Sejm, Senat, MON...., coś pominąłem na pewno........też napiszę protesty. Także jak zobaczycie orędzie Prezydenta na TVN-ie, to będzie ono w tej sprawie.

Z tego co się orientuje w Smoleńsku wydarzyła się tragedia. Zresztą nie jedna. Jakim trzeba być ograniczonym bezdusznikiem żeby tak jawnie kpić z takiej tragedii. Na boku zostawmy to kim byli ci ludzie. Ale to byli ludzie, mieli rodziny. NA tym świecie zostali Ci którzy wiele oddaliby żeby móc zamienić jeszcze słowo z tymi którzy zginęli. Jak można tak drwić z ludzkiej tragedii?Gdzieś tu widzisz kpinę z katastrofy prowokatorze? Znowu sie do mnie dowalasz? Weź ty się zabujaj w innym facecie, bo ja wolę kobiety.   A to Macierewicz z tego kpi? A to ograniczony bezdusznik jest, tak...? Napiszę protest-skargę.  Nooooo, ty też na to złóż skargę. Koniecznie.

P.S. A tak w ogóle jak już prowokator zrobił z tego temat o katastrofie smoleńskiej, to dla mnie jedyną tragedią związaną z tym wydarzeniem, były kosmicznie potężne odszkodowania przyznane tym rodzinom. Trzy osoby z mojej rodziny razem zginęły w wypadku i nie otrzymałem nawet 1/100 tego co oni.   Mam prawo mieć swoje zdanie na ten temat? Na temat pisania skarg i protestów o wszystko i o nic również. Jeszcze zostanie Strasburg, ROBCiO, Amnesty International, a potem do Hagi. I Polska będzie jedynym na świecie rajem dla wędkarzy i tych poruszonych tragediami. To trzymam kciuki.[2013-04-19 11:34]