Sklep Pirania w bardzo złym stylu

/ 6 odpowiedzi
Ostrzegam przed zakupami w sklepie o nazwie pirania. Chciałam tam kupić woblery, ale nie działała zakładka z adresami paczkomatów. Napisałam do właściciela i dostałam bardzo niegrzeczną odpowiedź. Na zwróconą uwgae, że nie jest to właściwa forma kontaktu z klientem, dostałam odpowiedź: "Pocałuj mnie w dupę , nie będę półtłóka obsługiwał. Za darmowa reklamę dziękuje przyda się. Mariusz W(...) www.pirania-sklep". Sprawdziłam na forach wędkarskich, co o piranii piszą inni. I znalazłam horror. Teraz się cieszę, że nic im nie wpłaciłam, bo mogłoby być gorzej. Omijać takie sklepiki z daleka!
erykom

Dobrze wiedzieć (2017/10/26 19:27)

MARCIN CK

Jakoś mi się nie chce wierzć  w to co piszesz .Kupuje tam od paru lat i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. (2017/10/26 19:41)

Jakub Woś

Nigdy tam nie kupowałem nieciekawe opinie na necie mnie odstraszyły, a tu kolejna. (2017/10/26 19:47)

plompek

A ja też mam złe doświadczenia z tym sklepem i pomimo ze ladna strona i ceny calkiem fajne to jak dwa razy zamawialem towar to pomylili sie gramatura z główkami jigowymi i jak napisalem im maila kilka razy z wyjasnieniem tej sytuacji to olewka totalna wiec nie dziekuje za taki sklep (2017/10/28 10:01)

kaban

Ja tam problemów nigdy nie miałem... . (2017/10/28 16:06)

barrakuda81

Stąd zapewne nazwa - "Pirania" :-) Ostry zwierz...:-) (2017/10/28 20:19)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja