Piraiba i arni0389

/ 20 odpowiedzi
Koledzy przerwijcie to co robicie.
Nie wkleja się tu skopiowanych przepisów na forum ani opisów gatunków z Wikipedii.
przemo1980


Zaraz to usunę. Jestem nowym moderatorem :) (2011/12/22 21:19)

u?ytkownik61983


Krzysiu nic nie poradzisz, do 3 stycznia jest samowolka, chyba że któryś z moderów (łukasz, Mięta) mają jeszcze możliwość pokasowania tych wątków.......... (2011/12/22 21:21)

ryukon1975


Wiem że nic nie poradzę,liczę na ich rozumki.:) Może za dużo od nich wymagam?:)) (2011/12/22 21:24)

bluehornet


Piraibie się nie dziwię , ale arni - chłop 22 lata i takie jaja robić ? (2011/12/22 21:27)

u?ytkownik61983


Piraibie się nie dziwię , ale arni - chłop 22 lata i takie jaja robić ?


Grzesiu to są wirtualne dane.............. (2011/12/22 21:36)

withanight88


I się jeszcze okaże, że tymi modami zostaną :) (2011/12/22 21:44)

bluehornet


Piraibie się nie dziwię , ale arni - chłop 22 lata i takie jaja robić ?


Grzesiu to są wirtualne dane..............



Miru - popatrz na profil GG !!! (2011/12/22 21:46)

ryukon1975


Piraiba i arni0389


Umita czytać chłopy? :)))

(2011/12/22 22:05)

Vayshan


Redakcja nie może z nimi coś zrobić ?  (2011/12/22 22:13)

Artur z Ketrzyna


I się jeszcze okaże, że tymi modami zostaną :)

Bo pewnie o to im chodzi...
No cóż, Redakcja znów nie przemyślała swojej decyzji do końca (chodzi mi o te złote rybi - napisałem już moje zdanie o tym i jaka opcja była by bardziej rozsądna).

Łukasz ja proponuję by wątki "arni0389" z przepisami połączyć w jeden wątek, nie ma sobie ten wątek z przepisami, ale jeden zamiast tylu, może kto inny doda swoje przepisy i będziemy mieli wątek kulinarny. Co niektórzy mają pomysła ale nie wiedzą jak się do niego zabrać.

No i jeśli są to przepisy żywcem ściągnięte z wikipedi, a autor wkleja je jako swoje dzieło, a nie w celu zaczerpnięcia opinii innych na temat tych przepisów. To można to uznać jako plagiat. (2011/12/22 23:18)

withanight88




Łukasz ja proponuję by wątki "arni0389" z przepisami połączyć w jeden wątek, nie ma sobie ten wątek z przepisami, ale jeden zamiast tylu, może kto inny doda swoje przepisy i będziemy mieli wątek kulinarny. Co niektórzy mają pomysła ale nie wiedzą jak się do niego zabrać.




Artur z takimi propozycjami to do Redakcji trzeba :) bo ten pokój jest "freewolny" (2011/12/23 08:07)

ryukon1975


Widzę że książka kucharska się skończyła koledze arni0389.:)
Kolega Piraiba skopiował też chyba wszystkie opisy rodzimych gatunków z Wiki.
Przed nami spokojne Święta.
Proszę pochować wszystkie książki kucharskie i atlasy ryb, bo nie daj Boże znajdą.:)))
  (2011/12/23 08:30)

u?ytkownik97435


Spokojnie hefeed8, jak już nastukają punkcików to ukryją wpisy. Mogę nawet podać kontakt do osoby która się na tym zna. Potem będą błyszczeć na portalu. Trzy złote rybki :) prestiż i chwała!  (2011/12/23 14:27)

bluehornet


Krzysiek - niestety nie , ale " tą razą " wkleja tylko linki do wikipedii odnośnie poszczególnych gatunków ryb . (2011/12/23 15:32)

ryukon1975


Osobiście mam to gdzieś,jednak chowają wędkarskie tematy tym swoim plagiatem.
Do trzeciego stycznia niedaleko myślę że nowi moderatorzy to wyrównają,oby tylko oni nimi nie zostali z racji zdobytych punktów.:) (2011/12/23 17:50)

Piotr 100574


Spokojnie hefeed8, jak już nastukają punkcików to ukryją wpisy. Mogę nawet podać kontakt do osoby która się na tym zna. Potem będą błyszczeć na portalu. Trzy złote rybki :) prestiż i chwała! 


taaaaa ja wiem który to cwaniak :)))))))))))

(2011/12/23 17:58)

u?ytkownik74578


Spokojnie hefeed8, jak już nastukają punkcików to ukryją wpisy. Mogę nawet podać kontakt do osoby która się na tym zna. Potem będą błyszczeć na portalu. Trzy złote rybki :) prestiż i chwała! 


taaaaa ja wiem który to cwaniak :)))))))))))



Nie ma co sie dziwic. Przegladnij techniczne watki na forum, osoby ktore udzielaja konkretnych odpowiedzi z ktorych mozna cos sie dowiedziec, nauczyc czy wyciagnac jakies wnioski zadko maja zlote gwiazdki. Czemu? bo siedza na rybach i nie maja czasu nabijac punkcikow...

Z drugiej strony redakcja powinna sie zainteresowac takimi blogami z ukrytymi wpisami. Co moze jakis wedkarz skorzystac z takiego bloga? Nic, to jaki sens jest prowadzenia takiego bloga i jaki sens jest nagradzanie punktami takiego blogera?

(2011/12/23 19:39)

u?ytkownik32263


Nie ma co sie dziwic. Przegladnij techniczne watki na forum, osoby ktore udzielaja konkretnych odpowiedzi z ktorych mozna cos sie dowiedziec, nauczyc czy wyciagnac jakies wnioski zadko maja zlote gwiazdki. Czemu? bo siedza na rybach i nie maja czasu nabijac punkcikow...

Z drugiej strony redakcja powinna sie zainteresowac takimi blogami z ukrytymi wpisami. Co moze jakis wedkarz skorzystac z takiego bloga? Nic, to jaki sens jest prowadzenia takiego bloga i jaki sens jest nagradzanie punktami takiego blogera?




No ten wpis bardzo mi się podoba, sama prawda! I pisał to ten z tylko dwoma sreberkami:))) (2011/12/23 20:20)

ordyniec


Nie mów źle o redakcji bo zarobisz bana. (2011/12/24 14:31)

u?ytkownik37642


Nie ma co sie dziwic. Przegladnij techniczne watki na forum, osoby ktore udzielaja konkretnych odpowiedzi z ktorych mozna cos sie dowiedziec, nauczyc czy wyciagnac jakies wnioski zadko maja zlote gwiazdki. Czemu? bo siedza na rybach i nie maja czasu nabijac punkcikow...

Z drugiej strony redakcja powinna sie zainteresowac takimi blogami z ukrytymi wpisami. Co moze jakis wedkarz skorzystac z takiego bloga? Nic, to jaki sens jest prowadzenia takiego bloga i jaki sens jest nagradzanie punktami takiego blogera?




No ten wpis bardzo mi się podoba, sama prawda! I pisał to ten z tylko dwoma sreberkami:)))

Mi też-sama prawda,nie inaczej. (2011/12/24 18:05)