Piłka ręczna MŚ

/ 16 odpowiedzi
Witam Panowie, jak u was wygląda kibicowanie tej dyscyplinie? Aktualnie trwają MŚ i widzimy naszą reprezentację grającą na światowym poziomie, jak dla mnie ten sport jest bardzo widowiskowy dla kibica, A Wy jak myślicie, jakie macie zdanie?
u?ytkownik61065


Jak narazie polska gra niczego sobie tylko jak sie sławomir szmal zdenerwuje to puszcza szmaty ale i tak wygramy:) (2011/01/20 13:25)

piotrekelk


dzisiaj ważny mecz dla Polski! oczywiście będę oglądał jak wszystkie mecze do tej pory, oby zaszli jak najwyżej... (2011/01/20 14:23)

piotrekelk


no i przegrali:( ale nie ma co się martwić, najważniejsze że mamy 2 punkty...i teraz mecz z Danią jak się nie mylę (2011/01/20 22:20)

u?ytkownik32263


Prawda jest taka, że jakby chłopaki tyle piłek nie tracili to dziś by rozjechali Szwedów. Bo obrona ze Sławkiem w bramce niesamowita, atak pozycyjny też dobry. Tylko to chwilowe rozkojarzenie i głupie straty... A mogło być tak pięknie. Strefa medalowa była praktycznie na wyciągnięcie ręki. A tak trzeba będzie się sprężać. Choć obiektywnie patrząc drużyna nie gra rewelacyjnie bo poprzednie 3 zwycięstwa było co najmniej wyrwane,  poza meczem z Koreą. I muszę też napisać, że nasi najbardziej mi sie podobali w meczy z właśnie żółtkami. Nieduża ilość błędów, dobry atak i obrona, choć i ta trochę szwankowała do ok 40 minuty. Drugi mecz to właśnie ze Szwedami, a reszta taka sobie. (2011/01/20 23:54)

piotrekelk


Prawda jest taka, że jakby chłopaki tyle piłek nie tracili to dziś by rozjechali Szwedów.

ehh zgadzam się...tyle razy próbowali podawać do obrotowego, ale im to nie wychodziło zamiast sobie to odpuścić i próbować inaczej to rozegrać to oni znowu to samo:( no ale nie ma co narzekać na razie i kibicować dalej!
(2011/01/21 11:04)

wedkarz2309


Jak w pozostałych sportach, tak i w piłce ręcznej kibicuję naszym!:)

Bardzo lubię oglądać ręczną, tym bardziej, że Polska, to czołówka światowa:)

 

Teraz trzeba rozjechać Danię i niesamowicie trudną do pokonania Chorwację i awans będzie:)

(2011/01/21 19:01)

kornek3


Panowie i Panie, gramy dobrze i naprawdę jest szansa na walkę o medal. Jednak trzeba uważać, bo ciężko będzie w następnej grupie. Szkoda, że nasz atak tak słabo funkcjonuje, bo w tej chwili tylko B. Jurecki mnie nie zawodzi w ataku. Ale podstawą szczypiorniaka jest obrona, więc jest duża szansa na awans. (2011/01/21 19:13)

wedkarz2309


Kurcze, nie udało się...

Pogoń była piękna, do tego nie uznali prawidłowo zdobytej bramki na remis, będzie ciężko...

Nie dajcie się chłopaki!:)

(2011/01/22 23:12)

striggley


Jestem całym sercem za chłopakami ale zrobili to na własne życzenie dali Duńczykom tak odjechać że szkoda słów, tego w ręcznej się nie robi , nasi piłkarze dopiero w drugiej połowie (jak zwykle) uwierzyli że duńczycy są do pokonania a oni sami zesrali sie prawie w gacie na kilka minut przed końcem.... nie stety zabrakło czasu ....tego który był marnowany na początku spotkania..........ale to już przeszłość dziś musimy pokazać prawdziwy charakter polaka i rozgromić serbów trzymajmy kciuki za biało- czerwonych !!!! (2011/01/23 10:29)

kornek3


Mam przeczucie, że dziś Serbia polegnie:)  (2011/01/23 12:39)

rozap37


też mam taka nadzieję ale jak na razie do szatni 11-10 dla Serbów niestety :(  .... a miało być tak ładnie (2011/01/23 20:54)

perwer


horror ale ze szczęśliwym zakończeniem (2011/01/23 22:05)

piotrekelk


no i udało się! czas na kolejnych trudnych rywali... (2011/01/23 23:27)

rozap37


teraz to już nie ma łatwych :) , ciężko było juz stracilem nadzieje ale pilka w grze może cos sie jeszcze uda wywalczyć :) (2011/01/24 08:26)

robcio2535


Szkoda tylko ze już po strefie medalowej dla naszych :-(ale trza powalczyć o miejsca 5-7 :-)do boju chłopaki :-) (2011/01/24 09:55)

wedkarz2309


Niestety...

Gdyby Chorwacja wygrała ze Szwecją, to jeszcze byłyby szanse na awans, szkoda, że wyszło, jak wyszło...

No trudno, następnym razem może się uda:)

 

Mam nadzieję, że na IO zdobędą medal:)

(2011/01/25 11:54)