Zaloguj się do konta

PILICA W OKOLICY SPAŁY - CZY KTOŚ TAM OSTATNO ŁOWI

utworzono: 2009/08/29 15:19
SEBEK3

Witam
czy ktoś ostatnio próbował łowić w tym miejscu? słyszałem że jest tam ładna ryba ale przed wyjazdem wolę się upewnić czy coś zostało jeszcze dla mnie :) [2009-08-29 15:19]

slawomir66

Dzisiaj pod Spałą był kolega szwagra i wędkował na przepływankę. Złowił ładnego jazia 42 cm i miał jeszcze kilka brań. Patrząc na wodę widział też ławicę leszcza ale nie były zainteresowane jego przynętą. Miejsce - w spale jadąc od Opoczna skręć w lewo i przez most nad Pilicą potem w prawo tak jak na Ciebłowice. Z jakieś 500 - 800 m w prawo na skraj dużego lasu i później polną drogą do Pilicy. Z tej strony łatwiejsze dojście do wody. Jeśli lubisz wędkować na przepływankę to znajdziesz tam miejsce dla siebie (weź wodery - wygodniej). Jeśli pomogłem to życzę powodzenia. [2009-08-30 20:39]

malam

Witam:)
Jeśli chodzi o Pilicę w ostatnich latach tych miejsc do wędkowania jest nie wiele ale mogę polecić dwa miejsca pierwsze w Inowłodzu za mostem drugie dużo bardziej atrakcyjniejsze(tym bardziej teraz jesienią na szczupaka) na Zakościelu(2 km od Inowłodza) przy Chrześcijańskim Centrum Młodzieżowym. Niestety nie możemy tam wędkować dojście do tego miejsca jest tylko przez plac ośrodka(ogrodzenie jest do samej wody) nie chcą wpuszczać wędkarzy i wiecznie są problemy. Niestety:( [2009-08-31 21:05]

portofino

Malam jak to problemy? jak masz uprawnienia to jak Cie nie chcą wpuścić to dzwonisz na policję, jest coś takiego jak prawo wodne i jak nie wiedzą to niech się zapoznają z tymi przepisami. [2009-09-01 18:16]

swiezy

Wybieram się jutro jak nie będzie lało . powtórzę zapytanie był ktoś ostatnio na Pilicy w tamtych rejonach ?
Pozdrawiam [2009-11-10 21:40]

Dawno nie byłem, ale będę. Kolego portofino-nie Bądź naiwny ,nie przyjadą!!!!!
Pozdrawiam i czekam na relacje. [2009-11-14 21:40]