Pilica - okolice Białobrzegów

/ 3 odpowiedzi
Witam kolegów wędkarzy.

W najbliższy weekend wybieram się w okolice Białobrzegów, a że Pilica będzie w pobliżu na trasie podróży
chciałem podpytać o jakie¶ ciekawe miejsca na zarzucenie wędki.
Nie(stety;) będę poławiał z "drug± połówk±", więc fajnie byłoby żeby w tym miejscu dało się zainstalować jaki¶ leżaczek w pobliżu wody :)
Czy kto¶ może podrzucić nazwę jakiej¶ miejscówki nad Pilic± w okolicach Białobrzegów, gdzie warto spróbować szczę¶cia? :)

PS. Mam kartę na okręg mazowiecki - czy muszę dokupić jakie¶ pozwolenie?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.GBH


W najbliższy weekend ma być ponad 30 stopni... :-). Więc raczej leżaczek. W samych Białobrzegach s± jeziorka, z których jedno poł±czone jest kanałem z Pilic±. Wygodne do wędkowania brzegi, ale o tej porze roku raczej nie połapiesz.... Można w samej rzece, powiedzmy na odcinku między starym a nowym mostem (droga gruntowa) po lewym brzegu, ale maksymalnie do 9.00. Potem kajakarze Cię rozjad± :-).
ps. To Okręg Radomski - nie ma porozumienia z Mazowieckim więc musisz dorzucić 15 zł za dniówkę, np. przez internet: http://pzwradom.pl/eokon-kup-zezwolenie-przez-internet/

Pzdr (2015/06/12 07:57)

zielony401


Tak jak wyżej kolega napisał.Wędkowanie level hard.Lepiej wez jeszcze jedn± połówke ,lodówke turystyczn± do przetrzymywania i delektuj się pogod±:P szkoda twojej dopłaty:) Pozdrawiam

(2015/06/12 11:27)

wodnylowca


Dziękuję za obie porady!
Udanego weekendu życzę ;) (2015/06/12 14:02)