Pilica okolice Tomaszowa i Spały

/ 46 odpowiedzi
ricco


Witam:) Byłem na Treście ale sama drobnica max 8 cm mała woda . Pozdrawiam (2011/03/14 21:43)

czarian


ja byłem w niedziele z kolega w okolicach spały, widziałem kilku wedkarzy, każdy mówił to samo, zero zero zero kontaktu z ryba

ja osobiście również, ani na grunt ani na spining;/
pogoda była świetna, woda niestety bardzo mała

za to jak kolega wcześniej napisal, dno jest czyste z zarośli, natomiast widać sporo gałęzi na dnie (2011/03/14 23:46)

brt3


Witam:) Byłem na Treście ale sama drobnica max 8 cm mała woda . Pozdrawiam


Ricco,dużo jest wody wolnej od lodu na Treście? Da się popaproszyć?

(2011/03/15 18:14)

ricco


Witaj, tak zatoka ładnie odpuściła , mała woda ale śmiało możesz popaproszyć. połamania kija :) Pozdrawiam. (2011/03/15 19:13)

brt3


Wielkie dzięki.Jak w czwartek będzie asfalt w miarę jezdny dla ścigacza to pojadę. (2011/03/15 19:18)

brt3


Wielkie dzięki.Jak w czwartek będzie asfalt w miarę jezdny dla ścigacza to pojadę. (2011/03/15 19:18)

ricco


hmm ja tez śmigam na ścigaczu:) (2011/03/15 19:24)

gral


Asfalt może i będzie jezdny, ale czy przy czterech stopniach da się jeździć na ścigaczu?? (2011/03/15 22:49)

Luuki


Dla maniaków dwóch kółek 4 stopnie to już nieźle chociaż na dalszą trasę bym się jeszcze nie wybrał, pozdrawiam kolegów motocyklistów , osobiście też śmigam na dwóch GSF 1200 S. (2011/03/16 08:05)

brt3


No oczywiście wszystko w granicach rozsądku.4 stopnie to niewiele ale powoli pożna pojechać:)

CBR 600 F4i (do sprzedania)

(2011/03/16 08:24)

gral


Wszak faktem jest też że morsy istnieją :) (2011/03/16 08:32)

ricco


Można śmigać tak do 230km/h bo potem glut zamarza:) osobiście latam na kawie zx10r  Pozdrawiam:)  A z rybą w rzekach u nas lipa , potrzebne jest z tydzień stabilnej pogody i zaczną się branka . (2011/03/16 20:46)

brt3


Chyba odpuszczę dziś tą Trestę.Wiatr nieco powiewa. (2011/03/17 06:43)

sium


Panowie jeśli to kogoś interesuje to dzisiaj zasłyszałem w wędkarskim, że ryba zaczęla na Pilicy skubać poniżej zapory i były pierwsze sztuki. Ja osobiście sprawdzę w łikend. Chyba, że pogoda nie dopisze i będzie za bardzo wiało. Po wodzie widać, że się podniosło nieco, może po dzisiejszych deszczach też coś podskoczy. Nadzieja jest :D (2011/03/17 17:26)

swiezy


pawelz O której Pilicy piszesz. Tej u nas (okolice Tomaszowa) czy tej czestochowskiej.
U nas łowie na muchę .... ale jazie, plocie, jelce szczupaki i okonie. Czasami inne ryby. Ale nie pstragi. Na tej częstochowskiej bylem kilka razy. Raczej wole Krztynie (dopływ Pilicy) niż sama Pilicę
Oczywiście o naszej .A szczególnie w okolicach dopływu słomianki i w okolicach Fryszerki ,choć słyszałem też o rybkach łowionych na łąkach henrykowskich . Przepraszam że trochę zaspałem (2011/03/17 20:50)

brt3


W ubiegłym roku widziałem złowione 2 szt.Jeden na ujściu Wolbórki a drugi właśnie na łąkach Henrykowskich.Ja łowię raczej ciężko więc nie trafiłem.

Złowiłem za to 2 cudaki ze zdjęcia:)

ps.piękne stworzenia.

(2011/03/18 06:14)

brt3


qrde za duże zdjecia.Ale powiem że były to jesiotry. (2011/03/18 06:17)

brt3


(2011/03/18 08:46)

brt3


(2011/03/18 08:47)

pawelz


pawelz O której Pilicy piszesz. Tej u nas (okolice Tomaszowa) czy tej czestochowskiej.
U nas łowie na muchę .... ale jazie, plocie, jelce szczupaki i okonie. Czasami inne ryby. Ale nie pstragi. Na tej częstochowskiej bylem kilka razy. Raczej wole Krztynie (dopływ Pilicy) niż sama Pilicę
Oczywiście o naszej .A szczególnie w okolicach dopływu słomianki i w okolicach Fryszerki ,choć słyszałem też o rybkach łowionych na łąkach henrykowskich . Przepraszam że trochę zaspałem

W zeszlym roku pojawilo sie nie wiadomo skad troche teczaka. Najpierw lowiono je w okolicy Zalewu (kumpel mial jednego na sucharka, znajomy na spinning takiego 40 cm i slyszalem o kilku na splawik).Ale trwalo to tydzien. Potem ryby pojawialy sie coraz nizej. Wedkarze zaczeli jezdzic "na teczaki" w okolice Spaly. Natomiast regularnie (kilka ryb rocznie) lowia spinningisci na rafie w Inowlodzu. Ale to wiem tylko ze slyszenia. (2011/03/18 10:12)

pakulec


Witam, potwierdzam to bo widziałem pstrąga potokowego złowionego w Inowłodzu i to była naprawdę dużaaa sztuka, miała ponad 2,5kg. Mam nawet gdzieś jej zdjęcie. A poza tym to świnki skubią... Ja widziałem na tej rafie prawdziwy rarytas.... głowacza.... rybkę z potoków górskich. I to nie jedną sztukę. Coś tym rybą górskim pasuje Pilica w Inowłodzu...
A co do "wycinania ryb" to jest takich typów dużo w Inowłodzu, którzy łowią w tarle szczupaki, jazie itp... oczywiście też nie wymiarowe... Nawet gościu który pływa łódką z silnikiem, który nazywa się wędkarzem robi to w biały dzień - taki kozak.... Nic tylko robić zdjęcia i opisywać! (2011/03/18 22:51)