Zaloguj się do konta

Pilica od ujścia Czarna Włoszczowska do Przedborza

utworzono: 2017/09/07 16:25
grabek1024

Planuję w najbliższym czasie udać się połowić rybki na Pilicy odcinek od ujścia Czarna Włoszczowska do Przedborza. Czy warto ? Czego mogę się spodziewać ? [2017-09-07 16:25]

patryk1113mw

Witam. Ja bywałem na odcinku trochę bliższym wędkując do ujścia rzeki Czarna Włoszczowska. Myślę, że jest to podobny odcinek. Bywałem jednak tam sporadycznie. Wpadły jakieś okonki. Występuje też szczupak. No i jak to na rzece można trafić jakieś małe jazie, bolenie, płocie, leszcze. Na You Tube jest taki kanał wędkarski ,,Wędkarski Duet,,. Tam właśnie wędkują na tym odcinku Pilicy. Można coś podpatrzeć. Pozdrawiam.  [2017-09-07 18:39]

grabek1024

Dzięki za informacje. Jak tylko wrócę to podzielę się wrażeniami. [2017-09-07 20:37]

patryk1113mw

Dzięki za informacje. Jak tylko wrócę to podzielę się wrażeniami.

Nie ma za co. Życzę sukcesu i czekam na informacje jak ci poszło. Pozdrawiam. [2017-09-08 22:00]

grabek1024

W ostatnią sobotę „ zaliczyłem ” w krótkim czasie Pilicę na odcinku Czarna Włoszczowska – Przedbórz. Efekty były słabiutkie, kilka płotek i okonków. Ja jednak wróciłem zadowolony.
Piękna rzeka mimo tego, że jak napomkną napotkany wędkarz „ tubylec ” zbyt nisko poziom i ciężko trafić jakiś okaz. Nie był zbyt rozmowny odnośnie co obecnie można z tej rzeki wyciągnąć ale widząc jego jedyną wędkę jaką posiadał i zapał z jakim udawał się nad wodę wywnioskowałem, że nastawiony jest na drapieżnika. Ja zbytnio nie szykowałem sprzętu na konkretny gatunek raczej ten wyjazd traktowałem jako zapoznanie się z rzeką. Na pewno jeszcze w tym roku odwiedzę ten odcinek rzeki lecz będzie to wyjazd typowo za drapieżnikiem ewentualnie przepływanka.
Czas nadrobić zaległe lata. Pozdrawiam. [2017-09-12 19:08]

patryk1113mw

Witam. No to fajnie, że udało się wyrwać nad wodę. Może ja również wybiorę się na drapieżnika ze spinningiem jesienią. W okolicę przed Czarną włoszczowską. Pozdrawiam.  [2017-09-12 21:36]