Pilica - nocne wędkowanie.

/ 6 odpowiedzi
Witam, poszukuję informacji odnośnie nocnego wędkowania na Pilicy w rejonie Przedborza. Interesują mnie w miarę dobre " miejscówki " ich lokalizacja no i jakich ryb można się spodziewać.
Sith


Wątpię Kolego, żeby ktoś Ci zdradził dobre miejscówki, każdy strzeże swoich tajemnic. Nawet jeśli spotkasz kogoś nad wodą, to Ci powie - Panie tu nie ma ryb, nic nie bierze... ;) (2021/07/27 06:27)

zielony401


Na Pilicy o tej porze roku spotkasz tylko kajaki. (2021/07/28 13:54)

grabek1024


Więc nawet wędkarstwo już nie jest sportem koleżeńskim. A jeszcze dwadzieścia lat temu gdy miałem więcej czasu na wyjazdy z wędką to nikt nie pytał się dobre miejsce tylko nad wodą zapoznawał się z z drugim wędkarzem i wszystko było wiadomo, (2021/07/28 14:57)

jabberwokie86


Musisz kolega wziąć pod uwagę, że fora przeglądają nie tylko pasjonaci lub ludzie wędkujący od czasu do czasu dla przyjemności, ale także różnej maści mięsiarze, stąd niechęć do ujawniania miejscówek, których znalezienie często nie jest takie łatwe. Co do samej Pilicy, to nie znam tego odcinka, ale potrząc na mapy google, zarówno przed jak i za Przedborzem widać sporo zakrętów, gdzie powinny być głębsze i tym samym ciekawe miejsca;) (2021/07/28 19:22)

oldboy


Witam, poszukuję informacji odnośnie nocnego wędkowania na Pilicy w rejonie Przedborza. Interesują mnie w miarę dobre " miejscówki " ich lokalizacja no i jakich ryb można się spodziewać.
Do wypowiedzi Kolegów dorzucę jeszcze jedną refleksję: znalezienie dobrej miejscówki w obecnych, ciężkich dla wędkarzy czasach, jest na tyle czsochłonne i wymagające nakładów jaki i innych wyrzeczeń, że takie prośby (jak Twoja), aby podać swoją wiedzę "na tacy", może u niektórych budzić niemałą irytację.
Zaprawdę, powiadam Ci - najwięcej satysfakcji dają dobre efekty własnych poszukiwań.
Wiem to z autopsji :) (2021/07/29 19:37)