Piła glinianki przy Lutyckiej.

/ 4 odpowiedzi
l b

Witam. Czy ktoś coś wie na temat glinianek przy Lutyckiej w Pile??? np. jakie ryby tam pływają itp.??
Liver94


Odpowiem ci tak ryby jakieś tam są niestety nigdy tam nie łowiłem widziałem 2 wędkarzy.Zawsze przechodziłem koło tych stawek jak szedłem nad rzekę droga na Poznań.Liczę na to ,że się wybierzesz i zdasz relacje :). (2011/08/17 18:51)

Mateusz997Pila


Mój wujek tam łapał karasie i to ładne, za pewne jest jeszcze lin, szczupak, okon, płoć. (2011/08/17 22:18)

krzysiek09


Szczupaki są i to nawet ładne niektóre,, okonie, płocie też spore,, słyszałem od taty że kiedyś tam były karpie i to nawet duże i nie wiem czy jeszcze są,, kiedyś jak byłem ze znajomym tam to jak miał branie to coś mu kija połamało nie wiadomo co to było. ciekawi mnie jaka tam jest głebokość i co tam jeszcze pływa i czy są te karpie jeszcze (2011/08/17 23:55)

Mateusz997Pila


Karpie na pewno są, ale tu zostaje pytanie czy jest ich ich mało czy przeciętnie, bo wątpie aby tam było dużo karpia, dużo tam na prawdę kłusowali, mój wujek mi mówił że tam chodził na ryby -wagary 20 lat temu ;) na rybki to łapał właśnie ładne szczupaki na pierwsze blachy.
Jak pójdziesz to zdaj relacje, moze tez sie wybiore ;) (2011/08/18 12:45)