Pijany strażnik

/ 524 odpowiedzi / 61 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

mielec


chyba będę nakłaniał syna do bardziej zdecydowanych kroków i sam mu w tym pomogę, przecież taki człowiek nie może kalać dobrego imienia SSR ..................................




Nawet bym sie nie zastanawiał gdybym tylko miał świadków i dowody. (2010/12/03 09:47)

jurek


Ale swoją drogą Komendant największego terenu w Polsce , oczywiście PSR    i bloger na tym portalu mógłby przecież napisać swą opinię o pijanym strażniku .
(2010/12/03 15:15)

sacha


chyba będę nakłaniał syna do bardziej zdecydowanych kroków i sam mu w tym pomogę, przecież taki człowiek nie może kalać dobrego imienia SSR ..................................


Nawet bym sie nie zastanawiał gdybym tylko miał świadków i dowody.

A niby dlaczego nie może kalać?Może jak najbardziej.
(2010/12/03 19:20)

jurek


Takich strażników , co chodzą na patrole pod wpływem alkoholu , trzeba jak najszybciej usuwać z naszych szeregów , a nawet z PZW.
(2010/12/04 15:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kamils125


no ale koledzy powiedźcie że byście sie nie wkurzyli jak byślie byli np po 2 piwkach i zobaczyli byście typa który kłusuje na zbiorniku a wy musicie płacić składki żeby łowić, a macie prawo go skontrolować. co robicie? (2010/12/04 17:31)

jurek


Wtedy zadzwonił bym po kolegów albo na Policje lub PSR , lecz ja nie mam z tym problemu gdyż uprawiam sporty i nie spożywam alkoholu pod żadną postacią , zresztą przepisy i prawo mówią o tym szczegółowo , zazwyczaj to kłusole są pijani ----- pozdro
(2010/12/04 17:40)

kamils125


oj jurek nie zawsze. ale z policja masz racje jak i z kolegami, ale czasem jak sie jest wkurzonym to nei myśli sie racjonalnie (2010/12/04 17:46)

jurek


Pewnie , że Nas to wkurza , bo kłusowników w Polsce jest chyba więcej niż wędkarzy .
(2010/12/04 18:07)

kamils125


z tym sie w 100% zgodze (2010/12/04 18:30)

jurek


Zgadza się , ale strażnik pijany nie może wykonywać swych czynności i może Komendant Wojewódzki raz na zawsze wypowie się na ten temat .
(2010/12/05 16:30)

jurek


Henryku , czy może do Ciebie odezwał się na private Komendant PSR , jeśli tak to prosimy napisz wszystko w tym temacie o pijanym strażniku , jeżeli nie , to też daj nam znać ...pozdrawiam .
(2010/12/06 16:54)

ZAMOSCIANIN


Szanowny kolego Jurku śledzę twoje wypowiedzi od samego początku w sprawie pijusa strażnika i chylę głowę przed twoją zawziętością i determinacją. I jaki z tego morał wynika? Ty się  wychylasz, produkujesz żądasz sprawiedliwości, a tu cisza, cisza jak makiem zasiał! I się nie doczekasz żadnej konkretnej odpowiedzi. Czy ktoś się chociaż zainteresował sprawą i próbował ją wyjaśnić, a już nie wspomnę o wyciągnięcia wniosków dyscyplinarnych w stosunku do pijanego strażnika, a dlaczego bo panowie dzierżący władzę mają gdzieś pospólstwo. Pokrzyczymy, pohałasujemy i sprawa sama przyschnie. Jurek jestem z Tobą i z Kolegami, którzy żądają informacji w danej sprawie od pana Komendanta, co uczynił by to wyjaśnić i jakie wyciągnął wnioski. Może łaskawie  sam zabierz głos jako jeden z nas i trochę z nami popisze?  Pozdrowienia dla Panów.       (2010/12/07 13:04)

karlik



Zgadza się , ale strażnik pijany nie może wykonywać swych czynności i może Komendant Wojewódzki raz na zawsze wypowie się na ten temat .

 Cześć JURKU  rozmawiałem z osobami którym jestem  podwładny i troszkę wyżej i ta cała sytuacja jest chora po prostu brak słów.  Daje głowę nie dowiemy sie ofinale tej sprawy .


   POZDRAWIAM (2010/12/07 21:30)

u?ytkownik1117


witam koledzy , witam Jurku , nikt i nic nie dało jakichkolwiek znaków czy odzewów, pracuję do póżna i widzisz dopiero teraz zasiadłem do kompa, a jak widze dyskusja w pełni , brak słów i basta tak można pokrótce powiedzieć, (2010/12/07 22:29)

jurek


Witam Was koledzy , jak wiadomo Komendant Wojewódzki podlega Wojewodzie Jackowi Kozłowskiemu , i może trzeba do niego napisać , znam go z akcji powodziowej , gdzie bardzo dobrze nadzorował pracę wszystkich i po prostu jest to człowiek z zasadami , pozdrawiam Was --tych którzy , jak ja czekają na konkretną odpowiedź .
(2010/12/08 19:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik24522


Witam Cię .............

A tu nadal cisza w tej sprawie ..................

(2010/12/08 19:28)

jurek


Witam Cię , taka cisza , jakby mak zasiał ---------- pozdrawiam Jurek . (2010/12/08 19:48)

Sniper64


Witajcie..:)

....Sam też jestem ciekawy zakończenia tej sprawy - ciągnie się!!! a przecież jest to do załatwienia od ręki!!! Miałem podobny przypadek w mojej grupie,pijany strażnik wyleciał natychmiast,nie potrzebny był nikt więcej jak tylko Kom.Grupy - osobiście odwołałem ów strażnika..choć on nie mógł w to uwierzyć ze mam takie prawo,,,Tak jak wybieram strażników tak samo mogę zakończyć z nimi współpracę...! jeżeli uznam że nad użył uprawnień,a już na pewno jak był po wpływem alkoholu! Tu nie powinno być nawet rozmowy zbyt długiej!
           
Pozdrawiam ..:) (2010/12/08 22:22)

ZAMOSCIANIN


Witam serdecznie kolegów pozdrowienia . No to sobie poczekamy na odpowiedź chyba, że ją dostaniemy na  świętego Dygdy to znaczy nigdy.!! (2010/12/09 14:09)

karlik



JUREK  martwię się o ciebię bo jak będziesz tak stał jak stoisz bez tej koszuli w taką pogodę czekając na odpowiedz to HU HU  po chłopie a szkoda by było ..................



POZDROWIONKA (2010/12/09 18:52)

ZAMOSCIANIN


To prawda , a idą mrozy. (2010/12/10 09:18)

jurek


Ale przed samymi świętami mają być roztopy , lecz trochę śniegu , tego starego i tego co ma spaść , to będziemy mieli biało , a może przedświąteczny nastrój  zobliguje Pana Kucyka Komendanta Wojewódzkiego i aktywnego blogera tego portalu ...rkucyk , do napisania odpowiedzi na temat o pijanym strażniku SSR.                             


rkucyk
Dodaj rkucyk do swoich znajomychWyślij wiadomość do rkucyk14

Nie znam sprawy, o której pisze Pan, który pisze capslockiem i w kolorze czerwonym czcionki.

Jeśli są jakieś zastrzeżenia do pracy PSR lub SSR  w województwie mazowieckim to proszę o kontakt telefoniczny.

Ogólnie rzecz biorąc - bez względu na to, gdzie sytuacja taka miałaby miejsce, to wyrażam swoje zero tolerancji dla pijanych na służbie bez względu na to jaka to służba.

Swoich z PSR na Mazowszu badam alcomatem i oni wiedzą, co za to grozi.

PS

Wiadomość z ostatniej chwili - tylko dla użytkowników wędkuje.pl:

mamy w listopadzie dziewięciu złoczyńców, a nie siedmiu.


(2010/12/10 11:25)

u?ytkownik1117


a teraz z innej beczki;

rozmawiałem wczoraj z prezesem okręgowym w Katowicach, ( a prezes pochodzi z koła nr.3 Bytom ),  nadmieniam o tym zdarzeniu i dowiaduję się że jest mu cos tam znana ta sprawa , ale nie do końca i odpowiada mi  cytuję; zależy jak kto rozumie słowo pijany, koniec blockquoteu

chyba dalej nie muszę nic pisać ...

w takim razie wpłynęła do naszego koła do sądu koleżeńskiego sprawa o wyjaśnienie tej sytuacji, opiszemy tę sprawę i wyślemy pismo do sądu koleżeńskiego koła nr.3 do Bytomia ............

(2010/12/10 19:05)

Sniper64


Cześć..chłopaki...! jak tak ten prezes odpowiedział ..To jemu w momencie tej odpowiedzi też powinno się dać ...!!! alkomat do dmuchnięcia jak nie rozumie pojęcia pijany,czy pod wpływem lub wczorajszy...to wszystko jedno,,!!! Alkohol na służbie..:)) (2010/12/10 21:08)

jurek


Bo to Panowie wszystko jest kolesiostwo , ten pijany strażnik to pewnie znajomy i razem pewnie wódeczkę chlają -------------- Niestety też bardzo psują opinię prawdziwych społecznych strażników ---------- Czekamy Henryku na dalszy ciąg , a także na odezwę Pana Komendanta i blogera z wedkuje.pl
(2010/12/11 13:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.