Zaloguj się do konta

Pijani sędziowie PZW

utworzono: 2014/05/29 15:15
cierpliwy2

Mam pytanie do Kolegów. Byłem ostatnio na zwodach wędkarskich i wszystko by było fajnie. Sędziowie PZW  w żółtych kamizelkach sobie pili piwko i wódeczkę, oczywiście nie przeszkadzało mi to (bo co mi tam), ale później oni używali słów wulgarnych i czepiali się zawodników, jednego nawet zwyzywali w mojej obecności. Moje pytanie co zrobić by ich ukarać dla mnie to jest straszne :(
[2014-05-29 15:15]

krisbeer

Teraz to już Możesz to tylko na forum roztrząsać, lub zgłosić problem na najbliższym zebraniu koła z którego jesteście. Skoro to takie straszne to czemu nie reagowałeś na bieżąco?

[2014-05-29 15:43]

sebaworoch

Teraz chyba tylko jakaś zbiorowa skarga na tych sędziów. [2014-05-29 15:44]

Jack14

Kolejny już raz kolega "bełkot" wprowadza na forum wędkuje.Jaki jest tego cel?Proszę o rzetelną odpowiedz?
ps@cierpliwy 2 był wcześniej jeden i bez też.
Kolego jeśli masz problem z przekazywaniem własnej wiedzy innym to proszę przestań kolejny raz zakładać nowe konta i "mydlić oczy" innym. Tym bardziej proszę o nie zakładanie nowych wątków nie potwierdzonych dowodami np. w formie relacji innych świadków tych zawodów, którzy brali w niej chyba "jakby nie było" udział.
[2014-05-29 17:34]

darek-salamon

Dziw bierze ze nikt tego nie nagrał od czego sa smartfony i inne zabawki w erze informatycznej. [2014-05-29 18:00]

pakul1206

Trzeba było strzelić w pysk i wygonić pijaków. [2014-05-29 19:30]

zbynio5o

Jest takie powiedzenie "kto nie pije ten kapuje". Kol. cierpliwy, więcej luzu :)) [2014-05-29 20:44]

cierpliwy1

Myślę że to któryś z niespełna rozwinięty strażnik próbuje mi w jakimś sensie zaszkodzić .Zobaczymy ,który się odezwie. [2014-05-29 22:13]

Ronin1

Mam pytanie do Kolegów. Byłem ostatnio na zwodach wędkarskich i wszystko by było fajnie. Sędziowie PZW  w żółtych kamizelkach sobie pili piwko i wódeczkę, oczywiście nie przeszkadzało mi to (bo co mi tam), ale później oni używali słów wulgarnych i czepiali się zawodników, jednego nawet zwyzywali w mojej obecności. Moje pytanie co zrobić by ich ukarać dla mnie to jest straszne :(


Opisz te zawody. Kto je organizował, gdzie się odbyły i skąd byli sędziowie. Chcesz być wiarygodny to podawaj więcej danych, inaczej sprawa ta postrzegana będzie jako incydent wyssany z palca. [2014-05-30 09:57]

cierpliwy2

Mam pytanie do Kolegów. Byłem ostatnio na zwodach wędkarskich i wszystko by było fajnie. Sędziowie PZW  w żółtych kamizelkach sobie pili piwko i wódeczkę, oczywiście nie przeszkadzało mi to (bo co mi tam), ale później oni używali słów wulgarnych i czepiali się zawodników, jednego nawet zwyzywali w mojej obecności. Moje pytanie co zrobić by ich ukarać dla mnie to jest straszne :(

Koledzy zwróciłem się do Was jakie jest Wasze zdanie na temat sędziowania zawodów przez pijanych sędziów. Myślę że żaden z was nie chciałby aby pijani ludzie sędziowali i zachowywali się nieodpowiednio . na razie nie jest ważne gdzie się te zawody odbywały  ważne jest jakie jest wasze zdanie i co można z tym zrobić. Dodam że było bardzo dużo świadków jak pili i jak się zachowywali i w razie potrzeby potwierdzą to wszystko. Mój post nie ma na celu prowokowania nikogo tylko zasięgnięcia opinii bardziej doświadczonych Kolegów wędkarzy.


[2014-05-30 13:47]

Jack14

@cierpliwy2 to jakiej odpowiedzi oczekujesz?Było to naganne zachowanie jak napisałeś sędziów. Z tego co napisałeś wszyscy "uszy po sobie" również ty i teraz pytanie jak postępować. Widziałeś "napisałeś", że kogoś tam obrażali, wyzywali itp. należało stanąć w obronie, zwrócić uwagę na niestosowane zachowanie itp.Nawet zrezygnować z zawodów.Tak bym zrobił. Teraz możesz sobie "z krzyknąć" nawet wszystkich, którzy uczestnikami w zawodach (koniecznie tych co zdobyli nagrody) i czekać na ich opinię.
ps
@Cierpliwy1 przepraszam, że wywołałem do "odpowiedzi" ale tych cierpliwych było już tutaj na forum tylu co i nie cierpliwych. 
[2014-05-30 20:13]