Pies Husky i oczko wodne

/ 32 odpowiedzi
Witm kolegów po kiju, mam oczko wodne (od października) i psa Husky (od śerpnia) , czy gdy nadejdzie wiosna i pies będzie miał dostęp do oczka, nie wyłapie mi ryb ? ( jak wpuszczę ryby na wioisne ). 
jacek placekkk


Witam jak go nie nauczysz że tam są rybki, które mu napewno zasmakują to nie powinien a ewentualnie możesz go z początku tam zabrać kilka razy i zobaczysz co będzie robił i jak będzie się zachowywał, jakby coś próbował robić to w jakiś sposób przekonaj go że tak nie wolno. Są psy które jednak lubią wchodzić to wody,więc będziesz go musiał tak wyszkolić że mu tego nie wolno :) (2012/02/22 22:54)

u?ytkownik77866


ja ma owczarka niemieckigo 2 kundle i jedną shitzu i mam staw i oczko wodne ani w jednym ani w drugim nie ubywa ryb ale też zalerzy od głębokości i jeśli będziesz dawał psu ryby to będzie sobie łapał bo go nauczysz że to smaczne jedzonko ja moim ani razu nie dałem i nie dam nigdy ryby. (2012/02/23 08:43)

Diablo


Witm kolegów po kiju, mam oczko wodne (od października) i psa Husky (od śerpnia) , czy gdy nadejdzie wiosna i pies będzie miał dostęp do oczka, nie wyłapie mi ryb ? ( jak wpuszczę ryby na wioisne ). 



:)
To nie wydra (2012/02/23 13:16)

szczupak86


cześć ty bardziej sie martw o folie (jeśli z niej masz oczko) bo ryb napewno nie wyłapie ale pazurami tak może ją podziurawić że zejdzie cała woda. ja mam 5x5x2.30  i po takich właśnie przykrych niespodziankach mam ogrodzone bo muj malamut jest zdolny do wszystkiego:) (2012/02/23 14:13)

mateusz221


Dziękuje za szybkie odpowiedzi postaram się go nauczyć że nie może tam wchodzić a przedewszytkim żeby nie drapał folli :) (2012/02/23 19:58)

wojtek161919


od śerpnia wybacz ale to już jest ograniczenie  (2012/02/23 20:51)

Diablo


Dziękuje za szybkie odpowiedzi postaram się go nauczyć że nie może tam wchodzić a przedewszytkim żeby nie drapał folli :)



Husky nie lubi gorąca. Będzie się chłodził w wodzie. Powodzenia w szkoleniu :) (2012/02/23 20:59)

withanight88


Dziękuje za szybkie odpowiedzi postaram się go nauczyć że nie może tam wchodzić a przedewszytkim żeby nie drapał folli :)





To tej głupiej rasy trzeba specjalisty.  (2012/02/23 21:01)

mateusz221


To tej głupiej rasy trzeba specjalisty. 




Nie trzeba specjalisty wystarczy cierpliwość i troche wytrwałości w szkoleiu  a poza tym to niejest głupia rasa.  (ale każdy może miec swoje zdanie)  (2012/02/24 17:49)

roman76


nie ma głupich ras ,są tylko głupi właściciele którzy nie mają pojęcia o wychowywaniu psa,a potem piszą takie teksty (2012/02/24 18:03)

withanight88


To tej głupiej rasy trzeba specjalisty. 




Nie trzeba specjalisty wystarczy cierpliwość i troche wytrwałości w szkoleiu  a poza tym to niejest głupia rasa.  (ale każdy może miec swoje zdanie) 



Zgadza się , u mnie po podwórku szwenda się taki właśnie burek , jak go widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera. 
Ten pies potrzebuje, uwagi i cierpliwości, przyproowadził go sobie kuzyn a teraz niema się kto kundlem zająć. Zrywa mi termometr z okna, całe drzwi podrapane, nowa furtka na ogród na rogach poobgryzana , płot drewniany podrapany i pogryziony. Sra i szcza gdzie popadnie.  (2012/02/24 18:03)

roman76


a po drugie rasę która jest stosowana w dogoterapii można uważać za głupią? (2012/02/24 18:04)

withanight88


a po drugie rasę która jest stosowana w dogoterapii można uważać za głupią?




Przeczytaj może najpierw uważnie, a póżniej zacznij prawić swoje morały .  (2012/02/24 18:10)

mateusz221


Zgadza się , u mnie po podwórku szwenda się taki właśnie burek , jak go widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera. 

Ten pies potrzebuje, uwagi i cierpliwości, przyproowadził go sobie kuzyn a teraz niema się kto kundlem zająć. Zrywa mi termometr z okna, całe drzwi podrapane, nowa furtka na ogród na rogach poobgryzana , płot drewniany podrapany i pogryziony. Sra i szcza gdzie popadnie.   





No o to chodzi, gdyby ten pies miał żagwarantowaną uwagę i cierpliwość to by tak na pewno nie robił, zgodze się z tobą że tak go nie lubisz, ale jeden pies to nie odrazu cała rasa.  
(2012/02/24 18:18)

withanight88


Zgadza się , u mnie po podwórku szwenda się taki właśnie burek , jak go widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera. 

Ten pies potrzebuje, uwagi i cierpliwości, przyproowadził go sobie kuzyn a teraz niema się kto kundlem zająć. Zrywa mi termometr z okna, całe drzwi podrapane, nowa furtka na ogród na rogach poobgryzana , płot drewniany podrapany i pogryziony. Sra i szcza gdzie popadnie.   





No o to chodzi, gdyby ten pies miał żagwarantowaną uwagę i cierpliwość to by tak na pewno nie robił, zgodze się z tobą że tak go nie lubisz, ale jeden pies to nie odrazu cała rasa.  




Bo widzisz, wszystko o co ja muszę dbać on mi niszczy. Wszystko było pomalowane, drzwi, płot, wyglądały jak nowe. Furtkę robiłem nową od podstaw. Garaż, blaszak obszczany na całej długości i szerokości, pół metrowy falban od ziemi nie idzie tego niczym wyszorować.Na to największa kurw...ca bierze. Zajmować się nim niema kto a pozbyć też się nie chce. (2012/02/24 18:29)

mateusz221


Rozumiem Cię wszystko co zrobisz w co poświęcisz czas on ci zepsuje, ale te psy są naprawde wspaniałe, są inteligentne i chociaż uparte to potrafią się nauczyć wszystkiego i będą chciały zadowolić swojego właściciela.   (2012/02/24 18:41)

Piotr 100574


może mu zrób jakieś ogrodzenie ,jakiś kojec (2012/02/24 18:44)

mateusz221


może mu zrób jakieś ogrodzenie ,jakiś kojec





W sumie też nie zły pomysł.  (2012/02/24 18:48)

roman76


nie da się ukryć że psy tej rasy potrzebują dziennie paru ładnych kilometrów spaceru oraz zużycia siły poprzez ciągnięcie czegoś np,roweru,sanek,wtedy pies jest zadowolony i nie robi szkód,wiem to ze swojego doświadczenie ponieważ miałem takiego psa i nie wyrządzał mi żadnych szkód,ale kolega wyżej i tak wie lepiej ,weź go kolego uśpij albo wydaj bo zamęczycie zwierzaka i to mogą być jak to napisałeś moje morały i tyle odemnie (2012/02/24 19:14)

mateusz221


Przepraszam ale nie wiem do kogo to miało być.  (2012/02/24 19:17)

withanight88


może mu zrób jakieś ogrodzenie ,jakiś kojec




Nie Piter bo wtedy noce mam z głowy. Wyje to jak jedzie karetka, wyje jak dzwonią dzwonki w kościele , a co dopiero jak byś go w kojcu zamknął... 
One nie są do tego przystosowane w ogóle. (2012/02/24 19:34)

withanight88


nie da się ukryć że psy tej rasy potrzebują dziennie paru ładnych kilometrów spaceru oraz zużycia siły poprzez ciągnięcie czegoś np,roweru,sanek,wtedy pies jest zadowolony i nie robi szkód,wiem to ze swojego doświadczenie ponieważ miałem takiego psa i nie wyrządzał mi żadnych szkód,ale kolega wyżej i tak wie lepiej ,weź go kolego uśpij albo wydaj bo zamęczycie zwierzaka i to mogą być jak to napisałeś moje morały i tyle odemnie


Napisałem  Ci już raz , żebyś czytał uważniej - to nie jest mój pies, tylko lata po moim podwórku. (2012/02/24 19:36)

roman76


wiem umiem czytać,ale tak jak napisałem nie da się tego psa uspokoić jeżeli się nie wylata,ja miałem swojego w mieszkaniu i sobie radziłem ,więc powtarzam lepiej go wydajcie bo zniszczycie psa,i jeżeli napisałem coś co cię uraziło to sorka,ale akurat ten temat mnie rusza bardzo,byłem ostatnio w schronisku i widziałem tam masę psów tej rasy,ludzie biorą je bo się na oglądali filmów typu biały kieł a nie myślą o konsekwencjach (2012/02/24 19:41)

mateusz221


byłem ostatnio w schronisku i widziałem tam masę psów tej rasy,ludzie biorą je bo się na oglądali filmów typu biały kieł a nie myślą o konsekwencjach,






Zgodze się z tobą kolego, ja wybrałem ta rase ze względu na mój styl życia, od zawsze chciałem mieć psa, a że dużo biegam i jestem ogulnie aktywny to wybrałem właśnie tą rase, pozatym uwielbiam te pieski.  (2012/02/24 19:49)

roman76








Zgodze się z tobą kolego, ja wybrałem ta rase ze względu na mój styl życia, od zawsze chciałem mieć psa, a że dużo biegam i jestem ogulnie aktywny to wybrałem właśnie tą rase, pozatym uwielbiam te pieski. 


oki ,tylko czy taki będziesz przez 10 najbliższych lat?sorki że tak się czepiam ale znam to z doświadczenia,ale w razie czego pytaj śmiało odnośnie tej rasy a w miarę możliwości pomogę (2012/02/24 19:57)