Zaloguj się do konta

Pierwszy multiplikator

utworzono: 2014/05/13 09:14
Marlow16

Witam,  Od kilku lat łowię na spinning i w końcu się zdecydowałem się na casting. Wędkę już nabyłem jest to Ron Thompson flexide v2 1,80 cm do 90g. Teraz przyszła pora na multiplikator i z tym mam mały problem ponieważ nie wiem czym się kierować. Poczytałem trochę na forach i mam takie typy 
-ABU Ambassadeur Black Max2-L  -Ambassadeur Blue Max LH  -Okuma Tormenta LP 266WLX  -Shimano Caius 201 Reel  
tak do 300 zł   
Mam nadzieje ze pomożecie mi dobrać odpowiedni multiplikator na początek.   Pozdrawiam [2014-05-13 09:14]

berthold

Witam,  Od kilku lat łowię na spinning i w końcu się zdecydowałem się na casting. Wędkę już nabyłem jest to Ron Thompson flexide v2 1,80 cm do 90g. Teraz przyszła pora na multiplikator i z tym mam mały problem ponieważ nie wiem czym się kierować. Poczytałem trochę na forach i mam takie typy 
-ABU Ambassadeur Black Max2-L  -Ambassadeur Blue Max LH  -Okuma Tormenta LP 266WLX  -Shimano Caius 201 Reel  
tak do 300 zł   
Mam nadzieje ze pomożecie mi dobrać odpowiedni multiplikator na początek.   Pozdrawiam




nie wiem nie znam tych kołowrotków ale aby się nie zniechęcać to musi być dobry sprzęt ja mam daiwe megaforce i to chyba jest najmniejsze minimum jakie może być fakt te kołowrotki są normalnie nie do zarżnięcia ale komfort łowienia to inna sprawa ,tą daiwą da się rzucać przynętami powyżej 10 gr mniejsze mało lecą ale ja mam wędkę kastingową 180 i wyrzut 35 gr i ona mi się wydaje za duży a ty masz 90 to chyba za dużo ciut
jak by miał ci radzić to szukaj raczej daiwa megaforce
[2014-05-13 09:41]

Marlow16

A jakieś jeszcze propozycje ? [2014-05-13 16:10]

QBS

Kupiłem multi ostatnio - oczami. Myślałem, że do spinu się przyda. Łowię delikatnie przeważnie, założyłem go do ciężkiej żywcówki, którą baardzo rzadko używam. Niestety jakoś ani do blokady, ani do sposobu trzymania wędziska szybko się nie przyzwyczaję. A taki fajniutki jest :)
[2014-05-13 20:56]

Lipkor

Dla jakiej wielkości,wagi przynęt szukasz tego multika? Zakładam jerki, jaki przedział?
[2014-05-13 21:39]

myku87

Niestety Twoje typy są za słabe. Musisz troszkę więcej zainwestować. Zaloguj się na stronie jerkbajt.pl i daj ogłoszenie że kupisz multik do jerków a na pewno ktoś się znajdzie kto będzie miał coś fajnego do sprzedania.    [2014-05-14 05:38]