Zaloguj się do konta

Pierwszy szczupak na spinning

utworzono: 2012/05/05 22:55
tomek01998

Witam Opisze wam dzisiaj moją przygodę z pierwszym w życiu Szczupakiem :D To było tak :     (Mam 14 lat)
Pewnego ranka pomyślałem sobie ze wybiorę się na ryby :D Wszystko przyszykowane ale jakie rozczarowanie ;d Nie mam robaków :D :(( Więc pomyślałem że połowie sobie na spinning :D Więc zrobiłem sprzęt na spinning i pojechałem :D Kiedy dojechałem na rzeczke to zobaczyłem że coś goni małe rybki :D (Rzeczka ma 3 metry szerokości i 1metr głębokości) Bez namysłu rozwinąłem wędke i rzuciłem koło zwalonego drzewa :D 1.rzut (nic) 2.rzut (nic) trzeci rzut coś jest powoli choluje i jest na brzegu leży Kleń 25 cm :D Pare zdjeć i wrócił do wody :D Potem pomyślałem że rzuce na głębszą wodę czyli na środku rzeczki :D Pare rzutów i jest czuje coś dużego ^^
Miałem bardzo giętką wędke i żyłke 0,18mm :D Więc delikatnie podkręcałem kołowrotek :D
po 1-2minucie holu Szczupak wyszedł nad wode :D
U dziwo był duży ,a ja nie wziąłem podbieraka ^^
Wieć zatopiłem nogi w wodzie i jest :D
Najpierw go odhaczyłem i zmierzyłem :D
Miał 42cm i to mój pierwszy Szczupak   na spinning :D
po paru zdj szczupak wrócił do wodoy i nadal cieszy się życiem :D                                                                        pozdrawiam wszystkich wędkarzy :D                                                                          Połamania kija :D                                                                   I lepszych rezultatów w nowym sezonie :D                                    Narka  
[2012-05-05 22:55]

grelo6

musiał wrócić do wody miał tylko 42cm
[2012-05-05 18:52]

tomek01998

Oczywiście że go wypuściłem :DNie nawidze jeść rybb :DJestem przeciw mięsiarzą ;d xdd

[2012-05-08 15:51]

radtkee

Też wyciągnąłem szczupaka 40 cm w niedzielę na J.Dobrym :D
[2012-05-08 16:01]

bobus86

Witam Opisze wam dzisiaj moją przygodę z pierwszym w życiu Szczupakiem :D To było tak :     (Mam 14 lat)
Pewnego ranka pomyślałem sobie ze wybiorę się na ryby :D Wszystko przyszykowane ale jakie rozczarowanie ;d Nie mam robaków :D :(( Więc pomyślałem że połowie sobie na spinning :D Więc zrobiłem sprzęt na spinning i pojechałem :D Kiedy dojechałem na rzeczke to zobaczyłem że coś goni małe rybki :D (Rzeczka ma 3 metry szerokości i 1metr głębokości) Bez namysłu rozwinąłem wędke i rzuciłem koło zwalonego drzewa :D 1.rzut (nic) 2.rzut (nic) trzeci rzut coś jest powoli choluje i jest na brzegu leży Kleń 25 cm :D Pare zdjeć i wrócił do wody :D Potem pomyślałem że rzuce na głębszą wodę czyli na środku rzeczki :D Pare rzutów i jest czuje coś dużego ^^
Miałem bardzo giętką wędke i żyłke 0,18mm :D Więc delikatnie podkręcałem kołowrotek :D
po paru zdj szczupak wrócił do wodoy i nadal cieszy się życiem :D                                                                        pozdrawiam wszystkich wędkarzy :D                                                                          Połamania kija :D                                                                   I lepszych rezultatów w nowym sezonie :D                                    Narka  
male ale cieszy :) tak na przyszlosc jesli chcesz sie podzielic z nami swoimi przygodami z wypraw zaloz sobie bloga i tam zostawiaj wpisy :)pozdrawiam

[2012-05-13 17:10]

więcej takich ryb
[2012-06-14 10:41]

granat1916

ja wczoraj 2 jak juz ciemno bylo takie po 70cm
[2012-07-30 15:35]

Jack14

Nie napisałeś, że od wczoraj to dopiero w portalu, a co złapałeś ???

No cóż zależy z kim się spędza noc i co się "bierze na rybyi" :-)))))

[2012-07-30 15:50]

Szczupak 2000

Kurde kiedyś szczupak miał wymiar 30cm i było dobrze!!Ile teraz ma?!
[2012-08-01 10:30]

JKarp

CześćKiedy?JK [2012-08-01 10:41]

kazkonger

30cm - 50cm To różnica aż 20 cm !

A dodatkowo wprowadzili jeszcze górne wymiary w tym szczupak do 80cm. SKANDAL !!

[2012-08-01 10:54]

mikku

CześćKiedy?JK

Też mnie to zastanawia, bo z tego co wiem to już w latach 70-tych było 40 cm. A poza tym 30 cm szczupak to po odcięciu głowy pewnie wyglądałby jak szprotka z puszki [2012-08-01 10:57]

mikku

male ale cieszy :) tak na przyszlosc jesli chcesz sie podzielic z nami swoimi przygodami z wypraw zaloz sobie bloga i tam zostawiaj wpisy :)pozdrawiam

Popieram Kolegę Andrzeja i powinieneś założyc swojego bloga bo to już drugi taki opis z połowu. Pozdrawiam i życzę sukcesów

[2012-08-01 10:59]