Pierwszy szczupak na spinning

/ 12 odpowiedzi
Witam Opisze wam dzisiaj moją przygodę z pierwszym w życiu Szczupakiem :DTo było tak :     (Mam 14 lat)
Pewnego ranka pomyślałem sobie ze wybiorę się na ryby :DWszystko przyszykowane ale jakie rozczarowanie ;dNie mam robaków :D :((Więc pomyślałem że połowie sobie na spinning :DWięc zrobiłem sprzęt na spinning i pojechałem :DKiedy dojechałem na rzeczke to zobaczyłem że coś goni małe rybki :D(Rzeczka ma 3 metry szerokości i 1metr głębokości)Bez namysłu rozwinąłem wędke i rzuciłem koło zwalonego drzewa :D1.rzut (nic)2.rzut (nic)trzeci rzut coś jest powoli choluje i jest na brzegu leży Kleń 25 cm :DPare zdjeć i wrócił do wody :DPotem pomyślałem że rzuce na głębszą wodę czyli na środku rzeczki :DPare rzutów i jest czuje coś dużego ^^
Miałem bardzo giętką wędke i żyłke 0,18mm :DWięc delikatnie podkręcałem kołowrotek :D
po 1-2minucie holu Szczupak wyszedł nad wode :D
U dziwo był duży ,a ja nie wziąłem podbieraka ^^
Wieć zatopiłem nogi w wodzie i jest :D
Najpierw go odhaczyłem i zmierzyłem :D
Miał 42cm i to mój pierwszy Szczupak  na spinning :D
po paru zdj szczupak wrócił do wodoy i nadal cieszy się życiem :D                                                                      pozdrawiam wszystkich wędkarzy :D                                                                         Połamania kija :D                                                                  I lepszych rezultatów w nowym sezonie :D                                  Narka  

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

grelo6


musiał wrócić do wody miał tylko 42cm (2012/05/05 18:52)

tomek01998


Oczywiście że go wypuściłem :DNie nawidze jeść rybb :DJestem przeciw mięsiarzą ;d xdd (2012/05/08 15:51)

radtkee


Też wyciągnąłem szczupaka 40 cm w niedzielę na J.Dobrym :D (2012/05/08 16:01)

bobus86


Witam Opisze wam dzisiaj moją przygodę z pierwszym w życiu Szczupakiem :DTo było tak :     (Mam 14 lat)
Pewnego ranka pomyślałem sobie ze wybiorę się na ryby :DWszystko przyszykowane ale jakie rozczarowanie ;dNie mam robaków :D :((Więc pomyślałem że połowie sobie na spinning :DWięc zrobiłem sprzęt na spinning i pojechałem :DKiedy dojechałem na rzeczke to zobaczyłem że coś goni małe rybki :D(Rzeczka ma 3 metry szerokości i 1metr głębokości)Bez namysłu rozwinąłem wędke i rzuciłem koło zwalonego drzewa :D1.rzut (nic)2.rzut (nic)trzeci rzut coś jest powoli choluje i jest na brzegu leży Kleń 25 cm :DPare zdjeć i wrócił do wody :DPotem pomyślałem że rzuce na głębszą wodę czyli na środku rzeczki :DPare rzutów i jest czuje coś dużego ^^
Miałem bardzo giętką wędke i żyłke 0,18mm :DWięc delikatnie podkręcałem kołowrotek :D
po 1-2minucie holu Szczupak wyszedł nad wode :D
U dziwo był duży ,a ja nie wziąłem podbieraka ^^
Wieć zatopiłem nogi w wodzie i jest :D
Najpierw go odhaczyłem i zmierzyłem :D
Miał 42cm i to mój pierwszy Szczupak  na spinning :D
po paru zdj szczupak wrócił do wodoy i nadal cieszy się życiem :D                                                                      pozdrawiam wszystkich wędkarzy :D                                                                         Połamania kija :D                                                                  I lepszych rezultatów w nowym sezonie :D                                  Narka  

male ale cieszy :) tak na przyszlosc jesli chcesz sie podzielic z nami swoimi przygodami z wypraw zaloz sobie bloga i tam zostawiaj wpisy :)pozdrawiam
(2012/05/13 17:10)

granat1916


ja wczoraj 2 jak juz ciemno bylo takie po 70cm (2012/07/30 15:35)

Jack14


Nie napisałeś, że od wczoraj to dopiero w portalu, a co złapałeś ???

No cóż zależy z kim się spędza noc i co się "bierze na rybyi" :-)))))

(2012/07/30 15:50)

Szczupak 2000


Kurde kiedyś szczupak miał wymiar 30cm i było dobrze!!Ile teraz ma?! (2012/08/01 10:30)

JKarp


Kurde kiedyś szczupak miał wymiar 30cm i było dobrze!!Ile teraz ma?!

CześćKiedy?JK (2012/08/01 10:41)

kazkonger


Kurde kiedyś szczupak miał wymiar 30cm i było dobrze!!Ile teraz ma?!



30cm - 50cm To różnica aż 20 cm !

A dodatkowo wprowadzili jeszcze górne wymiary w tym szczupak do 80cm. SKANDAL !!

(2012/08/01 10:54)

mikku


Kurde kiedyś szczupak miał wymiar 30cm i było dobrze!!Ile teraz ma?!

CześćKiedy?JK

Też mnie to zastanawia, bo z tego co wiem to już w latach 70-tych było 40 cm. A poza tym 30 cm szczupak to po odcięciu głowy pewnie wyglądałby jak szprotka z puszki (2012/08/01 10:57)

mikku


Witam Opisze wam dzisiaj moją przygodę z pierwszym w życiu Szczupakiem :DTo było tak :     (Mam 14 lat)
Pewnego ranka pomyślałem sobie ze wybiorę się na ryby :DWszystko przyszykowane ale jakie rozczarowanie ;dNie mam robaków :D :((Więc pomyślałem że połowie sobie na spinning :DWięc zrobiłem sprzęt na spinning i pojechałem :DKiedy dojechałem na rzeczke to zobaczyłem że coś goni małe rybki :D(Rzeczka ma 3 metry szerokości i 1metr głębokości)Bez namysłu rozwinąłem wędke i rzuciłem koło zwalonego drzewa :D1.rzut (nic)2.rzut (nic)trzeci rzut coś jest powoli choluje i jest na brzegu leży Kleń 25 cm :DPare zdjeć i wrócił do wody :DPotem pomyślałem że rzuce na głębszą wodę czyli na środku rzeczki :DPare rzutów i jest czuje coś dużego ^^
Miałem bardzo giętką wędke i żyłke 0,18mm :DWięc delikatnie podkręcałem kołowrotek :D
po 1-2minucie holu Szczupak wyszedł nad wode :D
U dziwo był duży ,a ja nie wziąłem podbieraka ^^
Wieć zatopiłem nogi w wodzie i jest :D
Najpierw go odhaczyłem i zmierzyłem :D
Miał 42cm i to mój pierwszy Szczupak  na spinning :D
po paru zdj szczupak wrócił do wodoy i nadal cieszy się życiem :D                                                                      pozdrawiam wszystkich wędkarzy :D                                                                         Połamania kija :D                                                                  I lepszych rezultatów w nowym sezonie :D                                  Narka  

male ale cieszy :) tak na przyszlosc jesli chcesz sie podzielic z nami swoimi przygodami z wypraw zaloz sobie bloga i tam zostawiaj wpisy :)pozdrawiam

Popieram Kolegę Andrzeja i powinieneś założyc swojego bloga bo to już drugi taki opis z połowu. Pozdrawiam i życzę sukcesów
(2012/08/01 10:59)