Zaloguj się do konta

Pierwszy lód na jeziorze

utworzono: 2013/12/08 17:14
damianorybcia

Cześć.Dziś byłem nad jeziorem ,,siercz" ,wyjąć łódkę.Całe jezior było pokryte lodem ,kruchym ale na plaży lud był dosyć twardy , uniósł moją masę czyli 55 kg ,zaskoczyłem się .A dzień wcześniej  niej nie  było wcale lodu . Wiec w sobotę będzie już można  łapać na lodzie , więc szykować wędki .Miłego połowu.
[2013-12-08 17:14]

Diablo

Cześć.Dziś byłem nad jeziorem ,,siercz" ,wyjąć łódkę.Całe jezior było pokryte lodem ,kruchym ale na plaży lud był dosyć twardy , uniósł moją masę czyli 55 kg ,zaskoczyłem się .A dzień wcześniej  niej nie  było wcale lodu . Wiec w sobotę będzie już można  łapać na lodzie , więc szykować wędki .Miłego połowu.

A Ty co? Jasnowidz że wiesz jak będzie w sobotę? I o czym Ty piszesz? "na plaży lud był dosyć twardy" O ludziach na plaży? No musieli być twadzi skoro w taką pogodę na plaży leżeli. Bo na pewno nie chodzi Ci o lód, bo wtedy napisałbyś przez "o z kreską" no i skąd wziąłby sie lód na plaży? Ksawery wyrzucił?
[2013-12-08 17:40]

misiu86

w sobotę? na lód ? POWODZENIA [2013-12-08 18:23]

Zielan

Chyba tata wyjmował łódkę, po zdjęciu widać, że kawał byka z ciebie. [2013-12-08 18:32]

szczepcio

Chyba tata wyjmował łódkę, po zdjęciu widać, że kawał byka z ciebie.

Chłop się trochę pomylił a WWWWWWWWYYYYYY już macie na niego oko dajcie mu spokój.
[2013-12-08 18:36]

Wiktoro

Ja się dzisiaj przechadzałem po brzegu jeziora, ale to nie powód, że w sobotę można już ryby łapać. Skąd wiesz jaka temp. będzie do soboty? Nigdy nic nie wiadomo.
[2013-12-08 18:44]

Romuald55

U mnie dziś było +5.Jutro ma być cieplej.Myślę czy z federem się nie wybrać.
[2013-12-08 20:57]

damianorybcia

DZIĘKI [2013-12-09 17:19]

damianorybcia

Dokładnie z kumplem o rok młodszy  . A taty nie mam.
[2013-12-09 17:22]

damianorybcia

możliwe że w sobotę będzie dosyć twardy lód przy takich mrozach jak dzisiaj.
[2013-12-09 17:25]

cinek123

U mnie dziś na jeziorze przy brzegu dziadek z siekierka biegał. Mówił że lód 5 cm ale daje radę. Widocznie już mu nie zależy.
[2013-12-10 10:44]

Artur z Ketrzyna

A Ty co? Jasnowidz że wiesz jak będzie w sobotę? I o czym Ty piszesz? "na plaży lud był dosyć twardy" O ludziach na plaży? No musieli być twadzi skoro w taką pogodę na plaży leżeli. Bo na pewno nie chodzi Ci o lód, bo wtedy napisałbyś przez "o z kreską" no i skąd wziąłby sie lód na plaży? Ksawery wyrzucił?

A no byli ludzie na plaży. Pewnie członkowie tutejszego stowarzyszenia Morsów.
Sam ich tam widziałem, ognisko śpiewy. Pogoda i humor im dopisały...

Na plaży też był lód na zamarzniętych kałużach ;-)

Damian, nie radził bym tak szybko wchodzić na lód....

Dołączam fotę jeziora z soboty, jezioro skute całe... Ale dziś temperatura na plusie (a wczoraj nawet 11 st. mrozu było nad ranem).
[2013-12-11 12:58]