Pierwszy lód na jeziorze

/ 11 odpowiedzi
Cześć.Dziś byłem nad jeziorem ,,siercz" ,wyjąć łódkę.Całe jezior było pokryte lodem ,kruchym ale na plaży lud był dosyć twardy , uniósł moją masę czyli 55 kg ,zaskoczyłem się .A dzień wcześniej  niej nie  było wcale lodu . Wiec w sobotę będzie już można  łapać na lodzie , więc szykować wędki .Miłego połowu.
Diablo


Cześć.Dziś byłem nad jeziorem ,,siercz" ,wyjąć łódkę.Całe jezior było pokryte lodem ,kruchym ale na plaży lud był dosyć twardy , uniósł moją masę czyli 55 kg ,zaskoczyłem się .A dzień wcześniej  niej nie  było wcale lodu . Wiec w sobotę będzie już można  łapać na lodzie , więc szykować wędki .Miłego połowu.

A Ty co? Jasnowidz że wiesz jak będzie w sobotę? I o czym Ty piszesz? "na plaży lud był dosyć twardy" O ludziach na plaży? No musieli być twadzi skoro w taką pogodę na plaży leżeli. Bo na pewno nie chodzi Ci o lód, bo wtedy napisałbyś przez "o z kreską" no i skąd wziąłby sie lód na plaży? Ksawery wyrzucił? (2013/12/08 17:40)

misiu86


w sobotę? na lód ? POWODZENIA (2013/12/08 18:23)

Zielan


Cześć.Dziś byłem nad jeziorem ,,siercz" ,wyjąć łódkę.Całe jezior było pokryte lodem ,kruchym ale na plaży lud był dosyć twardy , uniósł moją masę czyli 55 kg ,zaskoczyłem się .A dzień wcześniej  niej nie  było wcale lodu . Wiec w sobotę będzie już można  łapać na lodzie , więc szykować wędki .Miłego połowu.


Chyba tata wyjmował łódkę, po zdjęciu widać, że kawał byka z ciebie. (2013/12/08 18:32)

szczepcio


Cześć.Dziś byłem nad jeziorem ,,siercz" ,wyjąć łódkę.Całe jezior było pokryte lodem ,kruchym ale na plaży lud był dosyć twardy , uniósł moją masę czyli 55 kg ,zaskoczyłem się .A dzień wcześniej  niej nie  było wcale lodu . Wiec w sobotę będzie już można  łapać na lodzie , więc szykować wędki .Miłego połowu.


Chyba tata wyjmował łódkę, po zdjęciu widać, że kawał byka z ciebie.

Chłop się trochę pomylił a WWWWWWWWYYYYYY już macie na niego oko dajcie mu spokój. (2013/12/08 18:36)

Wiktoro


Ja się dzisiaj przechadzałem po brzegu jeziora, ale to nie powód, że w sobotę można już ryby łapać. Skąd wiesz jaka temp. będzie do soboty? Nigdy nic nie wiadomo. (2013/12/08 18:44)

Romuald55


U mnie dziś było +5.Jutro ma być cieplej.Myślę czy z federem się nie wybrać. (2013/12/08 20:57)

damianorybcia


Dokładnie z kumplem o rok młodszy  . A taty nie mam. (2013/12/09 17:22)

damianorybcia


możliwe że w sobotę będzie dosyć twardy lód przy takich mrozach jak dzisiaj. (2013/12/09 17:25)

cinek123


U mnie dziś na jeziorze przy brzegu dziadek z siekierka biegał. Mówił że lód 5 cm ale daje radę. Widocznie już mu nie zależy. (2013/12/10 10:44)

Artur z Ketrzyna


Cześć.Dziś byłem nad jeziorem ,,siercz" ,wyjąć łódkę.Całe jezior było pokryte lodem ,kruchym ale na plaży lud był dosyć twardy , uniósł moją masę czyli 55 kg ,zaskoczyłem się .A dzień wcześniej  niej nie  było wcale lodu . Wiec w sobotę będzie już można  łapać na lodzie , więc szykować wędki .Miłego połowu.

A Ty co? Jasnowidz że wiesz jak będzie w sobotę? I o czym Ty piszesz? "na plaży lud był dosyć twardy" O ludziach na plaży? No musieli być twadzi skoro w taką pogodę na plaży leżeli. Bo na pewno nie chodzi Ci o lód, bo wtedy napisałbyś przez "o z kreską" no i skąd wziąłby sie lód na plaży? Ksawery wyrzucił?

A no byli ludzie na plaży. Pewnie członkowie tutejszego stowarzyszenia Morsów.
Sam ich tam widziałem, ognisko śpiewy. Pogoda i humor im dopisały...

Na plaży też był lód na zamarzniętych kałużach ;-)

Damian, nie radził bym tak szybko wchodzić na lód....

Dołączam fotę jeziora z soboty, jezioro skute całe... Ale dziś temperatura na plusie (a wczoraj nawet 11 st. mrozu było nad ranem).
(2013/12/11 12:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.