Pierwszy kij okoniowy

/ 28 odpowiedzi
SebekKry


Ja polecam Mikado Lexus Saphir Spinn. Kupiłem takiego za około 160zł z przesyłką o długości 2,80 i cw 13g. Jak dla mnie na stawy i jeziorka super jednak uważam że do bocznego troka to ciężarek max 10g. Na rzeki nie polecam bo za czuły ale za to swoja czułością na stawach i jeziorach rekompensuje w 100%. Wklejana szczytóweczka cienka jak włos pokazuje nawet najdelikatniejsze skubnięcia. (2015/08/11 11:54)

Haryyy5


jaxon ferox micro spin 2-9g. Mam, używam, polecam

Haryyy, napisz coś więcej. Jestem zainteresowany właśnie wędziskami z serii Ferox w zamiarze unowocześnienia mojego arsenału, a to tegoroczna nowość i nie ma jeszcze opinii na ich temat.



A co konkretnie Cie interesuje ? Wędka bardzo przyjemna i jak na ta półkę raczej wytrzymała, ze sporym zapasem mocy. (2015/08/11 15:21)

Sith


jaxon ferox micro spin 2-9g. Mam, używam, polecam

Haryyy, napisz coś więcej. Jestem zainteresowany właśnie wędziskami z serii Ferox w zamiarze unowocześnienia mojego arsenału, a to tegoroczna nowość i nie ma jeszcze opinii na ich temat.



A co konkretnie Cie interesuje ? Wędka bardzo przyjemna i jak na ta półkę raczej wytrzymała, ze sporym zapasem mocy.

Dzięki za info, a jaką ma akcję, jak się trzyma w dłoni, nie ślizga się, bo o tej piance słyszałem różne opinie? (2015/08/17 10:07)