Zaloguj się do konta

Pierwszy karp tego sezonu .

utworzono: 2010/06/21 19:43
wajha69

Polder nieboczowy woj Ślaskie pojechalismy na lowisko w piatek po poludniu oczywiscie dojazd byl utrudniony z powodubylej powodzi ale dotarlismy na lowisko i rozwinelismy sprzet pogoda dopisywala zasiadka byla w trudnym terenie ale dalismy rade, ja lowilem na grunt na standardowych zestawach przez pare godzin nic nie drgalo ale siedzialem dalej w koncu zaczely sie jakies drobne drgania sygnalizatora , na chaczykach kuku i slimaczek trzeci rzut do wody okolo godziny 1:30 w nocy zaczelo sie chyba zerowanie rybek no i wtedy zostalem zaskoczony zajebistym odjazdem zylki kolowrotek sie spisal sygnalizator zaczal wariowac zaciolem wedke i jest czuje maly opur ale po chwili sie zaczelo coraz ciezej mi szlo myslalem ze mam zaczep i tak moze kolo 10 minut ale po jakims czasie zaczelo mi kij w rece wyginac i poszedl pieknie sie chcial wypinac ale mu sie nie udalo po jakims czasie go juz widzialem piekny musialem go wydostac i tak sie skonczylo wylodowal w moim podbieraku .
Za jakis czas  bylo jeszcze kilka bran i byly to karpie rozne  nawet sazan sie znalazl 
moge zaliczyc weekend do udanych . polder nieboczowy jest duzym akwenem o urozmaiconym dnie , po bylej zwirowni jest to swietne miejsce do wedkowania nocnego i kilku dniowego . zapraszam wszystkich kto tylko moze zeby sprubowal tam swoich sil . juz nie moge sie doczekac nastepnego weekendu  . pozdrawiam wszystkich wedkarzy
[2010-06-21 19:43]

no ładny pogratulować a te ślimaki to ja na pewno teraz muszę wypróbować
[2010-06-21 20:19]

no ładny pogratulować a te ślimaki to ja na pewno teraz muszę wypróbować 


A nie są to te twoje ............. [2010-06-21 20:22]

no ładny pogratulować a te ślimaki to ja na pewno teraz muszę wypróbować 


A nie są to te twoje .............

co moje?? ślimaki nie moje się jeszcze pasą za małe ale do nocnego wędkowania u Was to już będą byki
[2010-06-21 21:46]

tez już zaczynam łowić na ślimaki za okoniem ale narazie niemam szczęscia do garbusów same małe na boczny złapałem moze sie cos dzis ruszy na spining
[2010-06-22 12:48]